Skocz do zawartości
dawidursus323

ursus, farmtrac czy solis

Polecane posty

Który według was ma najlepszy stosunek ceny do jakości i wyposażenia?
ursus 3512 tez z Pakistanu
solis 50
farmtrac 6050 lub 550
Wszystkie modele bez kabiny i bez przodka.
A moze lepiej wziasc z przodkiem?

Tak nowego. No tak wiesz cos z tych ciagników co napisałem. Czyli tak do 55-60 tyś zł. A w tych cenach sa jeszcze jakies nowe ciagniki?
Zależało by mi aby miał instalacje pneumatyczną i można było używać razem podnośnika i hydrauliki zewnętrznej nie tak jak w 3512.
A mf 350?

Edytowano przez dawidursus323

Wiadomość z agroFakt.pl

nhfanatic    0

Może zaczekaj na wnioski w ARiMR i kup sobie z napędem na 4 koła sensowny ciągnik? ten solis to gdzie jest produkowany?gdzie znajdziesz potem części do takich wynalazków?

CamilloVII    18

A z kolei na 3512 moim zdaniem nie ma sensu wydawać 50tys. Przestażały ciągnik który praktycznie nic sobą nie oferuje.

bratrolnika    1892

człowiek chce kupić coś małego i zwinnego za miast C-330 pewnie, a wy mu polecacie ciężkie ciągniki typu 5340 czy 4514

moim zdaniem najlepszy z tego wszystkiego będzie Farmtrack, jest już znany w kraju, trochę tego się sprzedało, więc i o serwis w późniejszym czasie będzie łatwiej

Piotrek08    0

Solis 50 na pewno będzie lepszy od 3512. Ma moim zdaniem większą siłę uciągu i jeszcze kilka udogodnień względem ursusa z Pakistanu. Nie wiem ile farmtrac kosztuje, ale solisa 50 bez kabiny i przedniego napędu kupisz za 40 tys. netto. Ja bym brał solisa.

wczoraj pisałem do solisa i od razu mi odpowiedzieli nie to co w farmtracu już pare miesiecy nic

w solis można używać razem hydrauliki zew i podnośnika nie to co w 3512 i moge sobie założyć za dopłata jak coś pneumatyke a w 3512 nie

do dealera i serwisu solisa mam 47km a farmtraca 52km

mi się wydaje że farmtrac 6050 jest lepiej wykonany [bardziej masywny] ale to tylko moje obserwcje

Piotrek08    0

O farmtracu nie mogę nic powiedzieć, ale sądzę, że solis to naprawdę godny uwagi ciągnik. Mi powinni jeszcze w tym tygodniu przywieźć mojego  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez dawidursus323
      Co powiecie na temat ciągników z Ukrainy http://auto.ria.com/auto_khtz_150_15097751.html lub http://auto.ria.com/auto_khtz_t-40_15012001.html albo http://auto.ria.com/auto_khtz_3510_14935379.html po przeliczeniu na złotówki strasznie tanio to wychodzi? Jak z sprowadzeniem takiego ciągnika do polski i jego rejestracją?
    • Przez dawid2m
      Witam,
      czy jest w Poznaniu warsztat zajmujący się naprawą ciągników rolniczych/kombajnów? Każdego rodzaju: starych, nowych, dużych, małych, polskich, zagranicznych, gdzie naprawiają np sprzęgła, silniki, skrzynie biegów, mosty napędowe, podnośniki i wszystko inne związane z traktorami. (pomijam szlifowanie wałów, cylindrów etc).

• Przez pepek85
      Czy ktoś może napisać coś na temat tego ciągnika?Czy opłaca się kupić? Jak z naprawa w razie awarii ? Ile pali i w ogóle .