Skocz do zawartości
emil902

Na co przeznaczacie mlodego rolnika

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hektary oraz wyksztalcenie lub zamiennie krus

Wiadomość z agroFakt.pl

icy229    0

Ja za to dofinansowanie kupiłem Fenda 309 z oryginalnym ładowaczem 99r oraz welger RP202 teraz tylko czekam na rozpoczęcie sezonu :)

pawel885    380

Ja za to dofinansowanie kupiłem Fenda 309 z oryginalnym ładowaczem 99r oraz welger RP202 teraz tylko czekam na rozpoczęcie sezonu :)

To już zbieraj kasę na zwrot z odsetkami jak kupiłeś stare sprzęty

pawel885    380

nie komentuj bez sensu, widziałeś to nie bij darmo piany...

Bez sensu to Ty piszesz, nie można z młodego rolnika kupić starych maszyn to raz, a dwa to nie dostaniesz premii jak jesteś nieletni... 

icy229    0

widzę, że wiesz tyle co pijak przy murze, dowiedz się trochę na ten temat a potem się wypowiadaj jednym wnioskiem nic nie załatwisz idź do dobrego doradcy i zasięgnij odpowiedniej porady. Po drugie to masz rację ja jestem nieletni i nie mogę skorzystać z premii ale moja siostra może. Nie pozdrawiam..

valadin1    29

coś było że można starsze niż 5lat ale mają spełniać normy jakieś itd więc pewnie byłoby z tym dużo zabawy....

Ja kupiłem Valtre t133 za młodego rolnika 

kris14    259

Równie dobrze mogę teraz 100k przepierniczyć, za 2,5-3 lata kupić sobie nową maszynę za 70tys za pieniądze które zarobię przez ten okres i też warunki będą spełnione. Ja na razie za 'kasę' z MR kupiłem nawóz i żyje.

Miniasz    3

Ja kupiłem pług obrotek, agregat uprawowo siewny siewnik + siewnik, tura, 2 mieszalniki + śrutownik ssąco-tłoczący i kosiarke bębnową reszte co zostanie wydaje na wymiane instalacji elektrycznej w całym gospodarstwie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje  
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia