Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Charlie16    0

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – wiodącego na rynku producenta
roślin ozdobnych i drzewek choinkowych
z siedzibą we Wróblewie koło Wronek
poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ

Obowiązki:
· organizacja pracy działu produkcji roślinnej
· raportowanie do Zarządu o przebiegu prac
· bezpośredni nadzór nad pracą pracowników produkcji roślinnej
· prawidłową współpracę z innymi działami
· inne niezbędne czynności adekwatne na stanowisku Agronoma

Oczekujemy:
· wykszałcenia wyższego rolniczego
· doświadczenie w pracy na stanowisku agronoma, kierownika produkcji roślinnej,
nastawionej na intensywną uprawę
· mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale
· umiejętności zarządzania pracą podległych pracowników
· prawo jazdy kat. B
· dyspozycyjności
· znajomości obsługi komputera (MS Office, programy branżowe

Oferujemy:
· ciekawą i pełną wyzwań pracę o dużych możliwościach rozwoju
· atrakcyjne wynagrodzenie
· niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
· możliwość zakwaterowania

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt:

Anna Wieczorek
tel.: 537 333 346
e-mail: an.wieczorek@pgbhr.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez SuperMrkamilo
      Witam wszystkich
      Mam 20 lat skończyłem technikum rolniczy i pracuje w RSP. W tym roku planuje założyć gospodarstwo rolne na siebie ale niezbyt wiem jakie dokumenty są mi potrzebne i gdzie sie muszę udać by założyć to gospodarstwo.
      Od małego jestem związany z rolnictwem i wiem jaki to jest ciężki chleb. Sam od 4 lat( wcześniej dziadek) uprawiam 2 ha pola są to działki od rodziny ,które chcę wydzierżawić. Pole cały czas jest uprawiane, posiadam 80 królików i 200 kur niosek, cały czas powiększam bo ma zbyt na jajka i króliki. Proszę was o poradę jakie dokumenty są mi potrzebne by zalożyć to gospodarstwo i jak to jest z tym ubezpieczeniem w KRUS bo na razie jestem ubezpieczony w ZUS. Wytłumaczcie mi co i jak mam robić. Z góry dziękuje i pozdrawiam
    • Przez Sylwunio
      Witam.
      Drodzy Państwo potrzebuje pomocy.
      Jak posiac facelie?
      Mój siewnik poznaniak jest rozkrecony i przechodzi remont. Pozyczylem siewnik od kuzyna również poznaniak i chciałem pociać Ale licho leci bo ma założone rolki do zboża A wymiana rolek to pewnie nie trwa 5 minut i nigdy tego nie robiłem. Kupiłem 15 kg na 90arow i czy mogę to posiac lejem i później bronami czy nie bardzo bo wszystko za szybko wyleci. Proszę o pomoc bo nigdzie nie piszą informacji na ten temat.
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie odnośnie nawozów pod rzepak ?Jakie dawkowanie soli potasowej i fosforanu amonu?
    • Przez magdac
      Witajcie, 

od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak duży procent młodych ludzi przejmie gospodarstw po swoich rodzicach. Kto z Was zamierza albo już przejął schedę po rodzicach?