Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Charlie16    0

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – wiodącego na rynku producenta
roślin ozdobnych i drzewek choinkowych
z siedzibą we Wróblewie koło Wronek
poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ

Obowiązki:
· organizacja pracy działu produkcji roślinnej
· raportowanie do Zarządu o przebiegu prac
· bezpośredni nadzór nad pracą pracowników produkcji roślinnej
· prawidłową współpracę z innymi działami
· inne niezbędne czynności adekwatne na stanowisku Agronoma

Oczekujemy:
· wykszałcenia wyższego rolniczego
· doświadczenie w pracy na stanowisku agronoma, kierownika produkcji roślinnej,
nastawionej na intensywną uprawę
· mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale
· umiejętności zarządzania pracą podległych pracowników
· prawo jazdy kat. B
· dyspozycyjności
· znajomości obsługi komputera (MS Office, programy branżowe

Oferujemy:
· ciekawą i pełną wyzwań pracę o dużych możliwościach rozwoju
· atrakcyjne wynagrodzenie
· niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
· możliwość zakwaterowania

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt:

Anna Wieczorek
tel.: 537 333 346
e-mail: an.wieczorek@pgbhr.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Milian
      Witajcie,
      Szukam osób z województwa wielkopolskiego - najlepiej rolników 
      Kogoś, kto podzieli się swoją wiedzą na tematy rolnicze, a przede wszystkim osoby, z którą sympatycznie i wesoło będzie można spędzić czas wolny (także pesymiści i smutasy nie są zbytnio mile widziani ).
      Jest tutaj ktoś taki? Jeżeli tak, proszę o podanie powiatu i paru informacji o sobie.

• Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez jankes679
      Witam. Mam pytanie do osób które uprawiają kalafiory, mam zamiar posadzić kalafiory. Czy kalafiory utrzymają sie bez deszczowni(podlewania)? może jakaś konkretna odmiana jeśli tak to prosiłbym o jakąś podpowiedź? 
    • Przez jankes679
      Witam. Mam pytanie do osób które uprawiają kalafiory, mam zamiar posadzić kalafiory. Czy kalafiory utrzymają sie bez deszczowni(podlewania)? może jakaś konkretna odmiana jeśli tak to prosiłbym o jakąś podpowiedź? 
    • Przez matpol91
       Witam Ponownie, Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.