toniekmf255

Wasze nagłośnienie/ zestawy głośnikowe przy komputerach :)

Polecane posty

toniekmf255    6

Ja posiadam zestaw 5.1

Creative Labs Inspire P5800

Może i moc nie jest za wysoka ale dźwięk jest naprawdę dobry, idealne do "kina komputerowego" :rolleyes:


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja tam fanem muzyki nie jestem to mam komputer do wieży podłączony i jest git. Kiedyś podłączałem jednocześnie zestaw 2.1 jakiejś dziwnej firmy (był razem z kompem) ale ciężko było ustawić identyczną głośność i głośniki od kompa trzeszczały.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mam zestaw 2 ; 1 firmy media tech nawet fajnie grają


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Na komputerze na którym obecnie pracuje jest podłączona wieża Philips MZ-7 (2x75watt).

Na komputerze na którym czasem bywam jest zestaw Creative T6060. Super zestaw. 5,1 moc super dźwięk super (jak to Creative). Naprawdę gorąco polecam.

 

 

 

 

 

<-- 900 POST.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Do mojego kompa mam podłączoną wieżę AIWA i 2 głośniki po 80wat... Elegancko dźwięk daje... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mam podłączoną wierze, tylko jest taki problem, że wierza ma troche powera, a głosniki stoją na meblościankach i siedząc przy kompie wydaje się cicho a na srodku pokoju już jest gośno, ale i tak 70% czasu gra zwykłe radio więc tak jak bym nie miał żadnych głośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Zazwyczaj używam wieży Panasiuka podłączonej do kompa przez dodatkowy potencjometr, kolumny 2x 100W + 2x 30W surround, czasami podłączam dwa chińskie głośniczki, zazwyczaj późnym wieczorem. Obecnie jestem na etapie kompletowania Hi-Fi złożonego z oryginalnych japońskich elementów, jednak jakość mp3 na tyle odstaje od audio że profanacją będzie podłączenie tego do kompa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekd3    0

posiadam wieżę Sony z systemem kina domowego 5,1 główne głośniki 2*250W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

U mnie graja Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 retail ;] Tworza naprawde piekny dzwiek.

 

pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja mam Logitechy 2.1 X-230 i o dziwo bardzo ładnie grają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Ja posiadam zestaw 5.1

Creative Labs Inspire P5800

Może i moc nie jest za wysoka ale dźwięk jest naprawdę dobry, idealne do "kina komputerowego" :rolleyes:

Też mam takie <_< Masz może problemy z podgłaszaniem?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Chodzi Ci o te pokrętło od basu i głośności? Jeszcze nie mam z tym problemu ale moja siorka w starszym modelu już ma, nie da się zciszyć. Będzie trzeba wymienić potencjometr :rolleyes:


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Chodzi Ci o te pokrętło od basu i głośności? Jeszcze nie mam z tym problemu ale moja siorka w starszym modelu już ma, nie da się zciszyć. Będzie trzeba wymienić potencjometr <_<

Nie o o to :) To zwykłe pokrętło od ściszania i od podgłaszania :rolleyes:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ja mam Creative SBS 350 [2.1]

Ech, jak je kupowałem to było coś :rolleyes:, a teraz wszyscy 5.1 i zostałem w tyle <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja mam jakieś tanie głośniki za 30zł z e5, ale są do kitu. Wkurzyłam się i znalazłam u brata kabelek i mam tera podłączone do wieży SONY 2 głośniczki po 80w trochę mało, ale nieźle dają po basach. Da się umilić życie domownikom. :rolleyes:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Creative 3+1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

W tym momencie jade na jakis chinskich glosniczkach komputerowych :rolleyes: jak tylko wieza z serwisu przyjdzie to sie przesiadam na Panasonic 2x150W :) w przyszlosci chce dolozyc jeszcze subwoofer ok.600W to bedzie dopiero gralo(dobrze ze sciany sa mocne) <_< :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Miałem Saxo2.1 ale tera mam tak jak paru z tąd Creative INSPIRE P5800 5.1 muzyki prawie na okrągło słucham ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Wzmacniacz Ws354 i dwie kolumny space 86, z tym ze koluny przebudowane są z prostopadłościennych na takie kształtem z profilu przypominające trapez [stoja na ziemi i sa ukierunkowane na wysokości uszu] Ładnie gra, i cicho i głośno o niebo lepiej niz te wbudowane w laptopie. Jestem z nich zadowolony.........sąsiedzi mniej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj