Skocz do zawartości
toniekmf255

Wasze nagłośnienie/ zestawy głośnikowe przy komputerach :)

Polecane posty

toniekmf255    4

Ja posiadam zestaw 5.1

Creative Labs Inspire P5800

Może i moc nie jest za wysoka ale dźwięk jest naprawdę dobry, idealne do "kina komputerowego" :rolleyes:

ciagnikfan    3

Ja tam fanem muzyki nie jestem to mam komputer do wieży podłączony i jest git. Kiedyś podłączałem jednocześnie zestaw 2.1 jakiejś dziwnej firmy (był razem z kompem) ale ciężko było ustawić identyczną głośność i głośniki od kompa trzeszczały.

quercus    6

Na komputerze na którym obecnie pracuje jest podłączona wieża Philips MZ-7 (2x75watt).

Na komputerze na którym czasem bywam jest zestaw Creative T6060. Super zestaw. 5,1 moc super dźwięk super (jak to Creative). Naprawdę gorąco polecam.

<-- 900 POST.

krolikNH    56

Do mojego kompa mam podłączoną wieżę AIWA i 2 głośniki po 80wat... Elegancko dźwięk daje... :rolleyes:

Ferdek07    62

mam podłączoną wierze, tylko jest taki problem, że wierza ma troche powera, a głosniki stoją na meblościankach i siedząc przy kompie wydaje się cicho a na srodku pokoju już jest gośno, ale i tak 70% czasu gra zwykłe radio więc tak jak bym nie miał żadnych głośników

Bamboocha    7

posiadam 5.1 creative SBS 580 mam je około 3 lat i spisują się bardzo dobrze :rolleyes:

mirasek    7

Zazwyczaj używam wieży Panasiuka podłączonej do kompa przez dodatkowy potencjometr, kolumny 2x 100W + 2x 30W surround, czasami podłączam dwa chińskie głośniczki, zazwyczaj późnym wieczorem. Obecnie jestem na etapie kompletowania Hi-Fi złożonego z oryginalnych japońskich elementów, jednak jakość mp3 na tyle odstaje od audio że profanacją będzie podłączenie tego do kompa :rolleyes:

Darekd3    0

posiadam wieżę Sony z systemem kina domowego 5,1 główne głośniki 2*250W

Danex89    0

U mnie graja Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 retail ;] Tworza naprawde piekny dzwiek.

pozdrawiam :rolleyes:

Luke16    182

Ja mam Logitechy 2.1 X-230 i o dziwo bardzo ładnie grają....

Arni    1
Ja posiadam zestaw 5.1

Creative Labs Inspire P5800

Może i moc nie jest za wysoka ale dźwięk jest naprawdę dobry, idealne do "kina komputerowego" :rolleyes:

Też mam takie <_< Masz może problemy z podgłaszaniem?

toniekmf255    4

Chodzi Ci o te pokrętło od basu i głośności? Jeszcze nie mam z tym problemu ale moja siorka w starszym modelu już ma, nie da się zciszyć. Będzie trzeba wymienić potencjometr :rolleyes:

Arni    1
Chodzi Ci o te pokrętło od basu i głośności? Jeszcze nie mam z tym problemu ale moja siorka w starszym modelu już ma, nie da się zciszyć. Będzie trzeba wymienić potencjometr <_<

Nie o o to :) To zwykłe pokrętło od ściszania i od podgłaszania :rolleyes:

kris14    259

Ja mam Creative SBS 350 [2.1]

Ech, jak je kupowałem to było coś :rolleyes:, a teraz wszyscy 5.1 i zostałem w tyle <_<

pati    10

Ja mam jakieś tanie głośniki za 30zł z e5, ale są do kitu. Wkurzyłam się i znalazłam u brata kabelek i mam tera podłączone do wieży SONY 2 głośniczki po 80w trochę mało, ale nieźle dają po basach. Da się umilić życie domownikom. :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Creative 3+1....

lysyrolnik    14

W tym momencie jade na jakis chinskich glosniczkach komputerowych :rolleyes: jak tylko wieza z serwisu przyjdzie to sie przesiadam na Panasonic 2x150W :) w przyszlosci chce dolozyc jeszcze subwoofer ok.600W to bedzie dopiero gralo(dobrze ze sciany sa mocne) <_< :)

Adik_ziel    3

Miałem Saxo2.1 ale tera mam tak jak paru z tąd Creative INSPIRE P5800 5.1 muzyki prawie na okrągło słucham ;]

Nitram92    1

Wzmacniacz Ws354 i dwie kolumny space 86, z tym ze koluny przebudowane są z prostopadłościennych na takie kształtem z profilu przypominające trapez [stoja na ziemi i sa ukierunkowane na wysokości uszu] Ładnie gra, i cicho i głośno o niebo lepiej niz te wbudowane w laptopie. Jestem z nich zadowolony.........sąsiedzi mniej.........

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???