Zaloguj się, aby obserwować  
czajus

gęsi czy warto?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czajus    0

prosze o porady i wszystko co zwiazane z ta hodowlą :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na małą gospodarkę bardziej się opłaca. Napisz ile masz ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0
Na małą gospodarkę bardziej się opłaca. Napisz ile masz ha?

mam 28ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro masz tyle ha, to lepiej by było jakbyś hodował bydło, lepiej wyjdziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0
Skoro masz tyle ha, to lepiej by było jakbyś hodował bydło, lepiej wyjdziesz....

własnie hoduje krowy i mam ich dosc

 

 

Hodowla - Hodować !

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

na twoim miejscu został bym przy bydle bo świń to już całkiem sie nie opłaca, a o gęsiach to jeszcze nie słyszałem żeby w mojej okolicy ktoś hodował na dużą skale na sprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

umjnie jest 2 drobiarzy i taka kaske robia ze te krowy to przy nich to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Ja choduję gęsi jeszcze ze 3 tyg. i ponad 100 tyś zł wpadnie do kieszeni ;)

 

Gęsi teraz jeszcze bardziej sie opłacają niż kiekyś. ponad 8 zł za kg a gąska warzy ponad 6 kg


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

pościka wyżej pisałem już dawno. A teraz proponują 6 zł za kg. Poniżej opłacalności


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

A ile potrzeba zboża na sztukę, ile mniej więcej kosztują pisklęta? Ile czasu rośnie gęś? Wiadomo, że w rolnictwie tak jest, raz na wozie, raz pod wozem. Ważne, żeby w dłuższej perspektywie czasu być na plusie.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

A gęsi myślę że to opłacalne ale kosztuje dużo nerwów. U nas na wsi jeden hoduje kilka tysięcy, i Jesienią gdy odstawiał musiał poczekać bo nie chcieli mi wziąść. A po drugie to wieczorem to taki smród na wioskę idzie że nie ma czym oddychać ;) No i nie wiem czy bez zatyczek do uszów będzie ktoś w stanie zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrPrzemeK31    0

 

Ja bym chciał rozpoczac Hodowle gesi mam 10haile bym uchował gesi ale bym musiał wybudowac kurnik mozecie mi powiedziec ile by kurnik kosztował i czy mi sie to opłaca na 10ha.

 

 

 

Hodowla - Hodować

 

 

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj