Zaloguj się, aby obserwować  
wlodiw

MTD

Polecane posty

wlodiw    2

Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

mam kosę spalinową MTD z silnikiem 4-suwowym, jeżeli chodzi o silnik to muszę przyznać że jest stosunkowo cichy (jak na kosę) i oszczędny jednak brak mu trochę mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

długo ja masz i jak ją używasz tzn. czy dużo nią kosisz? Czytałem na necie, ze ludzie narzekają na serwis MTD, że ciężko jest z uznaniem gwarancji. Niby MTD to amerykańska marka, ale ponoć już produkcja jest przeniesiona tam gdzie jest tania siła robocza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32
Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

 

Silniki MTD są bardzo żywotne i trwałe! MTD to inaczej Briggs&Stratton. Wiem coś o tym, bo wuj kosiarkę z owym silnikiem posiada i pracuje już 11 rok na 40 arach trawnika bez remontu!! To się nazywa trwałość i niezawodność bo żadnego remontu nie miała i tylko olej bierze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj