Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wlodiw

MTD

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MTD

MTD

wlodiw    2

Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

piotrkrk25    0

mam kosę spalinową MTD z silnikiem 4-suwowym, jeżeli chodzi o silnik to muszę przyznać że jest stosunkowo cichy (jak na kosę) i oszczędny jednak brak mu trochę mocy.

wlodiw    2

długo ja masz i jak ją używasz tzn. czy dużo nią kosisz? Czytałem na necie, ze ludzie narzekają na serwis MTD, że ciężko jest z uznaniem gwarancji. Niby MTD to amerykańska marka, ale ponoć już produkcja jest przeniesiona tam gdzie jest tania siła robocza........

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinC360    6
Nie wiem czy trafiłem w dobry dział, ale mam pytanko co sadzicie i czy spotkaliście się z silnikami MTD bo mam do kupienia wertykulator w promocji na MtD i tak kumpel mówił że jest to silnik amerykański i jest oki,le też słyszałem, że teraz to chińszczyzna i sam już nie wiem, więc jeśli ktoś ma jakieś pojecie o tym to niech napisze co nie co

Silniki MTD są bardzo żywotne i trwałe! MTD to inaczej Briggs&Stratton. Wiem coś o tym, bo wuj kosiarkę z owym silnikiem posiada i pracuje już 11 rok na 40 arach trawnika bez remontu!! To się nazywa trwałość i niezawodność bo żadnego remontu nie miała i tylko olej bierze. Polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DanielKocima
      witam, znajomy ma na sprzedaż cuklopa nujn 100, maszyna posiada liczne przecieki, chce ja odsprzedac za symboliczne 5 stówek, i tu moje pytanie miał ktoś z tym doczynienia warto to brać? Nie posiadam cyklopa a przydał by sie ale mam nadzieje że tutaj dowiem sie czegoś o tej maszynie z góry dzieki
    • Przez Masterek
      Witam, posiada ktoś z Was może wagę samochodowa? waga na pewno ma być najazdowa. zastanawiam się bardziej nad tym czy wybrać wagę betonową czy może stalowo-betonową. i jakbyście mogli mi doradzić jakiej firmy wziąć. W wagach są czujniki różnych firm na których kompletnie się nie znam.
      z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez deer
      Szukam informacji na teamat wag podkładkowych http://www.miary-wagi.com.pl/wagi-podkladkowe/ .

Interesuje mnie jak one sprawdzają sie w praktyce. Moze ktos miał z nimi do czynienia ?

Ogólnie za wszelkie info na ten temat będę wdzięczny .
    • Przez SuperCebulaKurw
      Witam,

ktoś z wam posiada może taką maszyne? Gdzie sprzedać taką obraną cebule przez maszyne? Jest lekko pokaleczona, więc raczej cebularz raczej nie przyjmie, lecz zobaczymy. Dostaje cebule i oddaje obraną 40 gr za kilo mi daje, więc sporo. 
    • Przez raul4153
      witam co do tematu mam taki problem posiadam bvl 170 na 6 pił i przy wycinani kuku staja piły zwłaszcza te boczne dochodza do połowy wysokosci pryzmy i koniec winda idzie noz nie...na sucho jest ok....w balocie tne tylko tylnim i tez jest super prosze o pomoc