Skocz do zawartości
News
grzechqp

MF 3615 czy Ursus 4024 a może jakiś inny ciągnik około 50 km?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzechqp    0

witam zamierzam kupić ciągnik o mocy około 50km zastanawiałem sie nad polskim ursusem i mf jeżeli są jeszcze jakieś dobre propozycje prosze o info

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tych dwóch to tylko MF, Ursus jest daleko w tyle i cena też nieciekawa. W MF masz przynajmniej rewers ;) .

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    45

jeżli prosty, mechaniczny i w miare tani to Lampo/Roller 55W.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Ferdek07    63

jeżeli ma być tani to case jx 60 lub new holland td60, bo lampo/roller takie tanie nie jest a do tego ma być nowy model i tańszy napewno nie będzie

grzechqp    0

planuje nowy ciągnik ale najlepiej żeby nie był taki drogi na cenie też mi zależy

Ferdek07    63

Jak chcesz tanio to coś z farmtracków teraz mają mieć nowy wygląd i lepszą deske rozdzielczą ten z silnikiem forda 59km za niecałe 90 tyś kupisz jak się będziesz targował, ale i case jx za 95 tyś kupisz więc sam zdecyduj czy warto dołożyć te 5 - 8 tyś, tutaj tanio to chyba tylko belarusa kupisz

starych farmtraków nie chwalą, ale i nowe nie mają zbyt dobrej opini. u mojego wójka znajomego już był rozpoławiany!!

bolos51    2

Lepiej kupić ursusa 4024 bo w końcu to polska moc i szybkość 36km/h. A poza tym według mnie lepiej się prezentuje ursus niż farmtrac.

Ferdek07    63
jeżli prosty, mechaniczny i w miare tani to Lampo/Roller 55W.

Tylko to! ;) ale dokładniej to r2/dorado lub agroplusik, ale ja bym proponował wyszarpnąć jeszcze te 5 kafli na turbinkę i tak dorado 66 jak śmignie to z tymi swoimi 36km/ha ursus 4024 będzie wąchał ścielący się nisko dym z samca, ciągnik z innej epoki w porównaniu do ursusa prawdziwa skrzynia 40km/ha rewers duży zakres biegów, chamulce na 4 koła, kompaktowe rozmiary i piekielna zwrotność, spalanie na poziomie 2812 albo i mniejsze :) a 67 km zrobi wszystko co ursus 5314 czy zetor 7245 a do tego w lekkich pracach spali tyle co mf 235 - czego chcieć więcej od ciągnika ;)

pablo21    26

MF odpada bo strasznie drogi jest.

Ja tez byłbym za R2 fajny mały oszczedny i zwrotny ciagniczek no i ładnie wyglada nie to co 4024 z biegami miedzy nogami.

karol091193    135
Lepiej kupić ursusa 4024 bo w końcu to polska moc i szybkość 36km/h. A poza tym według mnie lepiej się prezentuje ursus niż farmtrac.

co do ursusa to na pewno lepiej niż farmtrac ale on jest tańszy o sporo kase, a te 36km/h to on ci chyba w głowie tak jeździ, daj Boże żeby on jechał 20km/h ;)

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

krystiano35    0

Ja bym wybrał ursusa ma już orginalnego PERKINSA , podzespoły znane i sprawdzone no i oczywiście dobry dostęp do części

kris14    261

Jeśli chodzi o dostęp do części to nie jest wcale tak różowo.

Żeby kupić części do MF 255/ Ursus 3512 trzeba się nieźle naszukać bo mali sprzedawcy mają głównie części do C-360, C-330, C-385 itd a do postlicencyjnych ursusów jest trudniej.

Teraz nowy model, oryginalny silnik perkinsa- części od ręki? To graniczy z cudem :/

Co jak co ale Ursus ma kiepski serwis ;)

Byle błachostka to musze pół Wielkopolski zwiedzić żeby coś znaleść ;)

pioter    45

do MF 255, 3512 części to nie problem, ale do 4512 i wyżej to już jest problem, a jeżeli fabryka ursusa naprawdę skończy żywot to części do najnowszych ciągników to dopiero będzie problem... ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

pablo21    26

Problem?

Nie wiem czy wogóle beda dostepne czesci do takich modeli jak 7524 czy 4024 itp. bo ich bedzie sprzedane kilka kilkanascie sztuk i komu sie bedzie opłacac czesci robic do nich jak fabryka upadnie?

Jesli miałbym wybierac miedzy Ursusem a R2 to zdecydowanie R2 bym wziął.

Ursusc385    587

A może Farmtrac'a 555DT ? O wiele lepszy od ursusa ;) Silnik forda, 48 km, napęd 4x4, komfortowa kabina. I o cześci nie problem dzwonisz do fabryki i ci wysyłają jak masz daleko, albo kupujesz u dealera

http://www.agrofoto.pl/forum/Farmtrac-555-...mage149921.html A cena to chyba taka jaką podał @kluch bo jest promocja :)

I w ogóle ursus 4024 nie ma wyglądu na te tylne błotniki to strach patrzeć http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-4024-image141105.html ;)

Konrad92    0

@Ursusc385 ma racje że ten ciągnik nie ma wyglądu, jak naprawde chcesz ursusa to może lepiej poczekać za 3724? troche lepszy wygląd, ja bym osobiście dołożył i kupił coś koło 60KM np. case jx 60 czy nh td5010 lub farmtrac`a 665dt

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ezekiel
      Dzień dobry, do wiosny chcę zakupić traktor. Modele jakie mnie interesują to mtz 82 i case international 845 xl, 844 xl. Chciałbym poznać opinie na temat tych modeli, jak jest z awaryjnością, jakie są ceny części? Czy może lepiej wybrać inny traktor w cenie do 35 tyś o mocy 80-85km?
    • Przez bartek15208
      witam chce kupic nowy ciagnik w przediale mocy od 150 do 170km myslalem nad valtra albo john deere i sam niewiem ktora marke wybrac? a moze cos innego polecacie? myslalem tez nad uzywanym fendem 718 ale troche sie boje ?
    • Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez młodystaryrolnik
      Witam co byście mi doradzili mam do wyboru z pośród 3 typów. Traktor jako główny w gospodarstwie do 30 ha, bydło mięsne i uprawy na ziemia ciężka teren pogórkowaty, 10ha oddalone o ok 8 km od gospodarstwa.   
      Valtra N104 z podłokietnikiem active praktycznie na maksymalnym wyposażeniu : pojemność 4,4 AGCO moc znamionowa 105 km moc max z doładowaniem 115km przekładnia 30+30  pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 540/65R38 i 440/65R28 rozstaw osi 2665mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ valtra pompa 90 l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 6,3T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica fotel pneuatyczny + oświetlnie dodotkowe klima zwykła cena ok 270-280 netto 2. Styer 4115 Profi 
      pojemność 4,4FPT moc znamionowa 116 km moc max z doładowaniem 145km przekładnia powershift 24x24 pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 600/65R38 i 48065/R28 michelin rozstaw osi 26845mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ  pompa 150l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne elektrohydrauliczne  tylny podnośnik max 7,8T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica lusterka el i grzane fotel pneuatyczny podgrzewany + oświetlnie max klima automatyczna cena ok 260-265 netto 3. Class Arion 430
       pojemność 4,4 FPT moc znamionowa 105 km moc maxymalna 110km przekładnia powershift 16x16 pod obciążeniem /DYNA 4 wom 540/540E/1000 koło 440/65R38 i 540/65R28  rozstaw osi 2525mm kabina bez amortyzacja  oś przednia amortyzacja  bez przedni TUZ  pompa 100l/m 3 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 5,7T fotel pneuatyczny  + oświetlnie max klima manualna kolorowy wyświetlacz cena ok 240- 248 netto Wszystkie ciągniki są super  w wyposażeniu bogatym w stosunku do podstawowej wersji, proszę o opinie na temat takich ciągników i co byście mi polecili, ceny już raczej już nie do negocjacji. ( nie wiem czy dilerzy  nie chcą ze mnie za bardzo zedrzeć i już wspominają o szykujących się podwyżkach ) 

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.