Skocz do zawartości
Bodzio110

Kongskilde Vibro Compact

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kongskilde
Bodzio110    3

Ciekawi mnie opinia na temat agregatu Vibro Compact firmy Kongskilde wchodzącego w skład zestawów uprawowo-siewnych tejże firmy. Może ma ktoś zestaw Vibro Compact + Demeter Classic. Mile widziane opinie użytkowników ;)

Przemo85    12

też mnie ciekawią opinie użytkowników bo mam taki zestaw wpisany we wniosek na PROW

Wiadomość z agroFakt.pl

ralfMTX140    3

Ja posiadam Delte i Vibro Compact chowa sie przy nim. Ja Delta robie raz a sasiad robi dwa razy Vibro Compactem i moje pole wyglada o wiele lepiej. Delta jest chyba troche drozsza w zakupie ale robi o wiele lepsza robote. Mam juz ta Delte od 4 lat, ma 4m i zasuwam z nie McCORMICKIEM MTX140. chodzi bez problemu do 10 km/h. Nie jest to wysoka predkosc ale pole wyglada pieknie po jednorazowym przejezdzie. Polecam.

Bodzio110    3

Pomylił Ci się Vibroflex z Vibro Compactem. Ten pierwszy faktycznie robi gorzej od Delty i to jest agregat ścierniskowy, natomiast Vibro Compact to agregat uprawowowy do zestawów uprawowo-siewnych. Ale dzięki bardzo za opinie o Delcie. Myślę, że 110KM 6cyl pociągnie spokojnie 3m Delte, skory Ty ciągasz 4m.

ralfMTX140    3

To sory za pomylke. Ja i tak bym nie kupil siewnika Konskilde. Nie podoba mi sie jego robota. Ma za malo elemntow uprawowych i sa zbyt slabe. Na moje gleby III a,b i IV a,b to siewnik Horsch Pronto DC3 lub DC4

Bodzio110    3

Tzn zestawu uprawowo-siewnego, a samego siewnika. A jeśli chodzi o agregat vibrocompact to akurat jak na bierny to ma trochę elementów roboczych: belka planująca z zębami z regulowanym kątem pracy, sekcja robocza z zębami SQ i wał zębaty. A jak ma się zwięzłe gleby to aktywny tylko, że u mnie mozaika od 3a do piachu.

ralfMTX140    3

Widze Bodzio110 ze orientujesz sie w Konskilde. Dla mnie to tylko dobra jest Delta z Konskilde a tak to specjalizuje sie w innych marka :rolleyes: ch

Bodzio110    3

Orientuje się bo na wniosku mam wpisanego ;) , a opinie zawsze mile widziane bo do umowy pewnie jeszcze sporo czasu więc i decyzję można zmienić

yacenty    557

popatrz sobie w galerii, wczoraj chyba widzialem taki zestaw razem z JD, moze tam zagdasz do autora zdjecia to ci cos powie

daw    0

ja w tym roku zakupiłem vibro compact 4000 z 2011 roku i agreguje go z siewnikiem unia group polonez 4d

agregat jest kapitalny i jestem z niego bardzo zadowolony:)

natomiast przy siewniku który mam już 5 rok notorycznie spadają rurki wysiewające...poza tym jest w miarę

gleby średnie;d

wojtal24    164

ja mam ten agregat uprawowo- siewny Vibro Compact i jestem zadowolony chodzi z siewnikiem hassia i teraz chcę zmienić sam siewnik na Amazone lub na Demetera ciagam go Zetorem 105KM tylko mam obciaznik na przednim TUZ uprawiam nim gleby srednie IIIkl i jestem z niego bardzo zadowolony pole jest równe, dobrze doprawione hydr-opak mógłby byc na 2 siłownikach ale jeden siłownik tez sobie niezle radzi uprawiam nim już 4 sezon nawet żaden zab się nie ukruszył

konteno    1063

znajomy ma vibro compact i na nim jeszcze poznaniaka to jakoś całkiem nieźle mu to idzie a ma bardzo różne gleby

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się