Rafal180

EURO 2012

Polecane posty

Kolejorz    3

Musie byc bo do Poznania pojade


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Coś mi się wydaje że te wszystkie stadiony i autostrady pozostaną wirtualne a Polska się tylko zbłaźni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja myśle że zdążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Według mnie będzie tak: ten rząd będzie mydlił oczy, mówił że zdążymy itp. Mistrzostwa sie nie odbędą, zmieni się rząd i wszystka wina pójdzie na stary rząd i sprawa rozejdzie sie po kościach... 2 lub 3 polityków wyleci z partii i wrócimy do szarej rzeczywistości... :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ja myśle, że mistrzostwa będą, ale nie będzie to wyglądać pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że te wszystkie stadiony i autostrady pozostaną wirtualne a Polska się tylko zbłaźni i tyle.

popieram. choć śmiesznie by było, żeby zrobili byle jak, a potem wszystko się zarwało :):):) . zbłaźnimy się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53
Dla mnie to takie mistrzostwa to w ogóle mogą sie nie odbywać. Co w tym ciekaw?? 20 chłopa gania za piłko po łące i próbuj trafić w dużo ramkę od obrazu której ktoś pilnuje.

 

Jestem tego samego zdania


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

ja mysle żę się mistrostwa EURO 2012 odbendą ale jka w takiej reklamie na internecie biegnie piłkarz a tu o taczke zachaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

To jest interes za duzy co nam po stadionach wpadna wandale rozpieprza all i sie nie zwroci ja wam mowie na bank ze bd zadymy az miło piłka nozna jest fajna nie ma co ale nie stać jest nas na taki bajer podatki beda wysokie a za 1 rok po mistrzostwach to bd zniszczony stadion w nic i bd kasa w błoto ( nie lepiej podnieś wypłaty i zwiekszyć srednia krajowa i emerytury i wszyscy by byli zadowoleni a mistrzostwa to i tak czy bd we włoszech czy w polsce to bd w telewizji a kto bd chciał pojechać na mecz to i pojedzie do japonii bo go stać !!!)


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj @Rosak24h na takie coś nie licz bo gwałtownie wzrośnie inflacja. Przyzwyczaj się ze demokracja to ustrój że najbiedniejsi zawsze po d*pie dostawać będą a ci na górze maja kokosy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszzzzz    0

Mi się wydaje polacy zdążą zorganizowac mistrzostwa tylko coś mi sie nie chce wierzyc ze wszystko bedzie tak ladnie i pieknie jak nam obiecuja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

po wczorajszym meczu Porto-Arsenal mamy pewniaka do naszej bramki :D:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

E tam, zdarza się, Kuszczak ja zaczynał? Pierwsza brama to fakt, jego błąd, źle się ustawił i w sumie jakby nie bronił to i tak piłka wpadłaby do siatki. Przy drugiej bramie to Campbell sie nie popisał, po co tą piłke dotykał skoro miał za plecami przeciwnika i swojego bramkarza 3m od siebie? W sumie Fabiański za szybko ją oddał sędziemu no i spryt porto wygrał. Nie ma formy i tyle


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

właśnie należało przetrzymać piłkę aby obrona miała czas,

ten błąd to ewidentne gapiostwo i brak zgrania całej defensywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No tak, ale powtórki chyba nie widziałeś, sędzia sobie też troche podrukował, wyciągnął rekę do Fabiańskiego po piłkę, rzucił pod nogi tego niebieskiego, stanął tak, że zablokował Campebllowi dojście do piłki, nie było gwizdka, a po drugie za takie coś to jest tylko karny, nie jakiś rzut wolny z pola karnego, ogólnie parodia


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

A przypomnijcie sobie jakie wy wpuszczaliście lub marnowaliście Fabian po prostu nie miał szczęścia


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

@matej nie karny tylko wolny pośredni :D

@atakwares ja nie miałem aspiracji na bramkarza REPREZENTACJI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

@jarki może ty nie ale co niektórzy może by chcieli być


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Wolny pośredni jak się nie myle musi byc wykonany z najbliższej odleglosci od pola karnego, nie w polu karnym ;[


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

wolny pośredni jest w polu karnym (ale nie mylić z rzutem karnym) gdy np. bramkarz złapie piłkę podaną od swojego zawodnika,lub jak bramkarz trzyma piłkę w rękach dłużej niż 6 sekund wykonuje się ją z tego miejsca z którego bramkarz złapał piłkę i najpierw musi zawodnik podać piłkę do kolegi albo odbić, otrzeć piłkę od przeciwnika. Z moich doświadczeń to tyle wiem ale napewno jest to na wikipedii albo na innych serwisach sportowych


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj