Rafal180

EURO 2012

Polecane posty

jankowski17    2

krotko i na temat "nie"


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingula    1

Ja uważam ze Polska się tylko zbałaźni przed innymi krajami ale bądźmy dobrej mysli ze im się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

odbyć sie odbędą ale przy okazji sądze że wszystko będzie robione naostatnią chwile i nie będzie to wszystko organizacyjnie dograne tak wiec troche damy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dla mnie to takie mistrzostwa to w ogóle mogą sie nie odbywać. Co w tym ciekaw?? 20 chłopa gania za piłko po łące i próbuj trafić w dużo ramkę od obrazu której ktoś pilnuje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Troche jest zamieszanie ze Stadionem Narodowym, ale myśle, że zdążymy i nie ośmieszymy sie przed światem. Dróg może nie być, ale stadiony napewno będą. Już sie nie moge doczekać meczów we Wrocławiu. ;)

 

@Andrzej sport to zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

to będzie tak że jak już się odbędą to wszystko będzie robione na ostatnią chwilę ;) , z jednej strony będą wpuszczać ludzi na trybuny a koniec jeszcze będą kończyć malować :D , ja proponuje stworzyć naszą drużynę AgroFoto i rozwalić wszystkich po kolei :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

Zdążą nie zdążą- tu tak bardzo o czas znowu nie chodzi ale o kasę. Jak władze wywalą duże pieniądze i nie będą oszczędzać to na pewno się wyrobią- nie ma bata ;)

 

PS: odnośnie euro 2008, jakby komuś udało się zalogować na kupbilet.pl, a nie chce jechać na euro niech da znać :D


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Moim zdaniem zdazymy!!! Polacy juz tak maja ze długo długo nic a potem na łeb na szyje i jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Tylko najgorsze jest to że Polacy nic nie robią a jak się im to wypomina to od razu dają przykład Portugalii (że niby też wszystko na ostatnią chwile robili) ale ostatnio gdzieś oglądałem że w tym czasie po wydaniu decyzji na organizacje co jest teraz Polska to w Portugali już trwały remonty i budowy. Tak więc kto wie jak będzie...


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mysle ze damy ciała ;) jak zawsze .. alebo na ostatnią chwile cos tam sie uda :D:)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

moim zdaniem nic z tego nie będzie i ośmieszymy się ,zresztą nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

może i się odbendą ale to będzie jedna wielka lipa i wielka kompromitacja dla polski ale tego samego niemożna powiedzieć o ukrainie bo oni pracują i budują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15
Dla mnie to takie mistrzostwa to w ogóle mogą sie nie odbywać. Co w tym ciekaw?? 20 chłopa gania za piłko po łące i próbuj trafić w dużo ramkę od obrazu której ktoś pilnuje.

Popieram zdanie przedmówcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Polska da ciała i będzie EURO 2012 tylko na Ukrainie ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja też jakos nie wierze w Euro 2012...Te wszystkie bajki o autostradach doprowadzaja mnie do smiechu i złosci jednoczesnie...Pierd..... głupoty w telewizji a ludzie tego słuchaja i wierzą.Mam kolege geodete ktory mówił ze pod te autostrady to jeszcze planu zagospodarowania terenu nie ma o co dopiero wykup ziemi ktory moze potrwac do 2015...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Dla mnie to takie mistrzostwa to w ogóle mogą sie nie odbywać. Co w tym ciekaw?? 20 chłopa gania za piłko po łące i próbuj trafić w dużo ramkę od obrazu której ktoś pilnuje.

 

Jakbym słyszał słowa mojego taty ;)

 

Przecież fifa "chce nam pomóc" także powinniśmy dać rade. Oby :D Bo akurat z Zielonej Góry wszędzie blisko (Poznań, Wrocek, Gdańsk tylko do W-wy daleko ). Swoją drogą troche lipa, że stadion narodowy będzie tylko dla pilki nożnej, a nie będzie na nim bieżni.. I potem buduj drugi stadion lekkoatletyczny..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja tez popieram twojego tatę. dla mnie piłka nożna to totalna beznadzieja. i jeszcze tyle forsy na to dziadostwo przeznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Raczej nie a Włosi już chcą to przejąć. ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

krakow,jedyne miasto ktore ma stadion prawie gotowy,lotnisko,autostrade,najwiecej hoteli[,wiecej niz warszawa] szybka kolej inter-city i wszystko to w promieniu 10 km.znajdujesie na liscie rezerwowej.jesli tacy fachowcy beda organizowac te mistrzostwa to ciemno to widze


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
Raczej nie a Włosi już chcą to przejąć. :huh:

Włosi chca to przejąć ale Polska mówi że na pewno zdąży(a ja i tak coś w to nie wieże ;) )


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj