Skocz do zawartości
radzi1

Nowy silnik do MTZ82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mtz82
radzi1    0

Witam

Orientuje się ktoś czy można kupić nowy silnik do MTZ82 i gdzie go można dostać???

Pozdrawiam

rino    1

Napewno można kupić, a gdzie? Hmm pytałeś u dealerów pronara lub belarusa. U mnie w okolicy to dealer miał kiedyś silniki do mtz

fobos    2

Masz tu jeden adresik http://www.mtz.com.pl oni powinni sprowadzić Ci oryginał, a jeśli oni nie dadzą rady to radze poszukać w necie, panoramie firm adresów składnic z okolic Białegostoku jest na prawde ich mnogo, więc na pewno cos powinieneś znaleźć

Wiadomość z agroFakt.pl

fredf9    3

Jakoś niedawno widziałem oferte silnika do MTZ-a na niemieckiej stronie www.ebay.de

Eryko    19

Nowy silnik do MTZ kosztuje 10700zł.troche duzo ,ale jak by kupic MTZ z zajechanym silnikiem za grosze i kupic taki nowy silnik to sie oplaca.

radek269    0

jeśli mtz padł na serce (silnik) śmiercią naturalną to można się domyślić w jakim stanie jest każda przekładnia w tym ciągniku więc silnik to nie wszystko. a czemu nie chcesz zrobić silnika od podstaw tylko wywalać 10000 za nowy??

Eryko    19

zalezy jeszcze co jest w tym silniku do zrobienia,ale mysle ze za 5000-7000zł to by sie zrobilo generalny remont silnika i wtedy wiesz co masz.

Posłuchaj nie wiem czy to prawda ale słyszałem że można pojechac na białorus i wymienic złotówki na dolary i można kupic nówke silnik 80km. za około 6tys nie wiem czy to prawda gdzies kiedys słyszałem na ten temat informacje.POZDRO :(

Eryko    19

ale gdzie dokładnie jechac,dogadaj sie tam z nimi i to przywiez.raczej nie takie proste jak sie wydaje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się