Skocz do zawartości
NowyV6

Strony internetowe dotyczące maszyn rolniczych

Polecane posty

NowyV6    0

Witam czy mógłby mi ktoś wypisac pare stron internetowych dotyczących ciągników i maszyn rolniczych (chodzi mi głównie o informacje i zdjęcia). ;) Ponieważ musze zrobić na informatyke prezentacje o ciągnikach i maszynach rolniczych. :D

karpik9    0

www.konedata.net są tam zdjęia i dane techniczne tylko że po angielsku ale dla chcącego nic trudnego ;)

NowyV6    0

kurcze te stronka www.konedata.net jest dobra tylko najgorsze jest to że wszystko jest tam po angielsku ;) żeby był jakiś polski odpowiednik tej stronki.

stachles    0

widze że masz fajnego nauczyciela infy jak my robiliśmy prezentacje to dał każdemu temat i weź mu zrub prezentacje a jak chciałem zrobić też o sprzęcie rolniczym (ciągniki , kombajny zbożowe ) to mi niepozwolił ;)

krystianr    0

www.agroarena.pl Darmowe ogłoszenia rolnicze

www.techagra.com Ogłoszenia rolnicze: maszyny rolnicze, sprzęt rolniczy, ciągniki, kombajny, prasy, pługi, przyczepy i inne.

e-agro.net u zamieścisz ogłoszenie sprzedaży lub kupna maszyn rolniczych

sabek27    1

Miałem podobna sytuacje tylko że zrobiłem bez jego wiedzy i tak dał mi 5. Bo powiedział że zasłabe zdjecia. ;):/

MECHANIZATOR    156
kurcze te stronka www.konedata.net jest dobra tylko najgorsze jest to że wszystko jest tam po angielsku ;) żeby był jakiś polski odpowiednik tej stronki.

ja pisząc ostatnio dane techniczne ciagników w Wiki wzorowałem się na www.konedata.net więc jak zakminisz co oznaczają które cyferki to powinno ci to ułatwic korzystanie z konedata - a jeśli ta prezentacja nie jest taka pilna to w najbliższym czasie bede dodawał kolejne "dane techniczne"

quercus    6

Czekamy @MECHANIZATORZE. ;) Ja tam lubie siedzieć w mechanice i czytać takie rzeczy. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się