Skocz do zawartości
News
strawbery

Massey Ferguson 5445 zablokowany rewers

Polecane posty

strawbery    0

Mam problem z mf 5445 cofają do tylu tak jak by się zablokował tylny rewers bo ani go sprzeglo ani rewes go nie rozlaczyldopiero go zgasilem na biegu. Może ma ktos pomyśl co mu może być ???

Edytowano przez kris14

karol091193    133

No pewnie, że pomożemy ;) Zadzwoń pod ten numer. Oni nie tylko powiedzą co to może być za usterka, ale nawet Ci go naprawią  tel. +61 895 03 02.

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

strawbery    0

A skad oni sa ? Bo albo nie bedzie I'm sie chcialo jechac do mnie albo pol naprawy skasuja za dojazd.
A moze ktos zna tani sklep z czesciami do maseeya?

Michal225    13

Wygląda na to że blokuje ci elektrozawór od jazdy do tyłu . Albo się zacina mechanicznie , lub coś z cewką ...

strawbery    0

Juz panowie massey rozlupany na pól to nie wina elektrozaworow bo wczesniej ich przepinalem i dzalaly. Tylny rwers się zablokował tak jak myślałem przed rozjechaniem tylko nie wiedziałem jak i co tam mogli się stać . Ale teraz juz wiem rozje...bala się tarczka cierna i nalozyla się na siebie i nie bylo miejsca do rozliczenia się i i ztego ciągną caly czas do tylu. Tylko teraz Panowie potrzebuje skalibrować skrzyni ?❔ możemy ktos jakies pomysły na to❔❔

strawbery    0

Witam mam problem z ciagnikiem renault ares 640rz a mianowicie nie dzialaja biegi sa tylko polowe nie dziala tez wom przedni naped oraz blokada tak jak by po prostu prad nie dochodzil. Robilo sie tak wczesniej ale postojal przez noc i wszystko wracalo do normy a teraz sie pojawialo na sekunde i znikalo a w obecnej chwili nic nie ma. Jest ktos w stanie pomoc ewntualnie cos doradzic . Z gory dzieki za odpowiedzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Patrykxd
      Witam nabyłem kombajn MF 520 i potrzebuje pomocy, ponieważ nw gdzie znajdują się wszystkie smarowniczki, jak załącza się bęben młócący, napęd motowideł i ogólnie jak go optymalnie ustawić do zboża itp.
    • Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez lukaszx680
      Witam wszystkich. Poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu Massey Ferguson 7276 2000rok. Język angielski lub polski. Jeżeli nikt nie posiada to może chociaż namiary gdzie mogę taką kupić. Obdzwoniłem 10 dealerów i żaden takiej nie posiada
    • Przez NH8670
      Witam problem jest w NH TD5050 sprężarka działa wszstko jest ok na dwu-obwodowym działa starego typu czyli jedno nie . Co poradzicie sprawdzić odkręcić ... i pytanie jeszcze jedno czy można czerwoną słuchawkę zamienić z czarną i czy to będzie działało ? Pozdrawiam czekam na pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.