Skocz do zawartości
strawbery

Massey Ferguson 5445 zablokowany rewers

Polecane posty

strawbery    0

Mam problem z mf 5445 cofają do tylu tak jak by się zablokował tylny rewers bo ani go sprzeglo ani rewes go nie rozlaczyldopiero go zgasilem na biegu. Może ma ktos pomyśl co mu może być ???

Edytowano przez kris14

karol091193    92

No pewnie, że pomożemy ;) Zadzwoń pod ten numer. Oni nie tylko powiedzą co to może być za usterka, ale nawet Ci go naprawią  tel. +61 895 03 02.

Wiadomość z agroFakt.pl

strawbery    0

A skad oni sa ? Bo albo nie bedzie I'm sie chcialo jechac do mnie albo pol naprawy skasuja za dojazd.
A moze ktos zna tani sklep z czesciami do maseeya?

Michal225    13

Wygląda na to że blokuje ci elektrozawór od jazdy do tyłu . Albo się zacina mechanicznie , lub coś z cewką ...

strawbery    0

Juz panowie massey rozlupany na pól to nie wina elektrozaworow bo wczesniej ich przepinalem i dzalaly. Tylny rwers się zablokował tak jak myślałem przed rozjechaniem tylko nie wiedziałem jak i co tam mogli się stać . Ale teraz juz wiem rozje...bala się tarczka cierna i nalozyla się na siebie i nie bylo miejsca do rozliczenia się i i ztego ciągną caly czas do tylu. Tylko teraz Panowie potrzebuje skalibrować skrzyni ?❔ możemy ktos jakies pomysły na to❔❔

strawbery    0

Witam mam problem z ciagnikiem renault ares 640rz a mianowicie nie dzialaja biegi sa tylko polowe nie dziala tez wom przedni naped oraz blokada tak jak by po prostu prad nie dochodzil. Robilo sie tak wczesniej ale postojal przez noc i wszystko wracalo do normy a teraz sie pojawialo na sekunde i znikalo a w obecnej chwili nic nie ma. Jest ktos w stanie pomoc ewntualnie cos doradzic . Z gory dzieki za odpowiedzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez proxima100
      Witam
      Posiadam Zetora Proxima 100 i mam problem ze zgrzytającym rewersem.  Chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby go wymienić. Chodzi mi o konkrety od osób które to przerabiały. 
      Dziękuję 
    • Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika 
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki