Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Prasa Ursus/Famarol/Simpa?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Cześć zamierzam dokonać zakupu prasy rolującej zastanawiam się na tymi trzema firmami. Ursus model Z594 slyszałęm że były z nią problemy ale usterka niby została usunięta.Famarol  18V unii grudziądz i simpa faster. Wykorzystanie prasy głównie do sianokiszonki ale też troche słomy. Którą z  nich najbardziej polecacie a może z doświadczenia, której trzymać się z daleka. Może jakaś inna firma? Doradźcie z góry dzięki

opeldamian    1

jaki ciągnik będzie ją ciągał?

ja był wybrał sipme faster ma ją kilka ludzi w okoloci i mówią że są dobre

mfek3050    59

Moim zdaniem unia robi najlepsze prasy (z polskich oczywiście). Tylko ciekawe dlaczego jest ich sporo używanych z roczników 2010-2012  :blink: Sipme posiadam czerwoną i nie jestem z niej zadowolony, miała już sporo awarii, ale to może dlatego że przede mną miało ją jeszcze 2 właścicieli + pracowała na usługach. Swoją mam już 9 lat. O ursusie się nie wypowiadam, bo o niej nic nie wiem 

Wiadomość z agroFakt.pl

Robert97    60

Z tych trzech wybralbym raczej unie. Sipme sobie odpuść. Ile bel ma robic ta prasa?

5714mf255    31

ja chciałem ursusa ale jeszcze w sierpniu były problemy z podbieraczem i kupiłem metal fach z562rn jak chcesz robić dużo kiszonki to zwracaj uwagę czy ma noże moja marazie jestem zadowolony zrobiłem około 200 słomy i około 150 kiszonki

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez klama1992

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się