Skocz do zawartości
News
erwin2

Rabewerk 2 skibowy obrotowy orze źle w jedną stronę

Polecane posty

erwin2    4

Witam.Mam problem a mianowicie.kupiłem pług obrotowy rabewerk 2 skibowy na jeden wąż ,przyszła wiosna i robiłem próbę ,orząc na prawą strone idzie super ładnie ,lecz na lewą bierze jakby płycej i co drugi przejazd robi się górka,brzydko to wygląda strasznie i nie mogę poradzić sobie z tym,proszę o podpowiedzi moze ktoś sie juz z tym spotkał.pług ma jedno koło.Pozdrawiam

kris14    261

Na lewą stronę wypoziomowany tak samo jak na prawą?

Stabilizatory ramion poluzowane po obu stronach?

Wiadomość z agroFakt.pl

erwin2    4

jak go próbowałem to raczej było wszystko równo poustawiane ale mogłem coś przeoczyc i dlatego tak jest,musze jeszcze raz na spokojnie ustawić jak bede orał,osobiście przychodzi mi na myśl ze przyczyna moze byc w tym ze koło podporowe na jedną stronę jest za płytko ale moge sie mylić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Qba1
      Dzień dobry!

Nasza firma jest dealerem firmy Lemken. Obecnie mamy bardzo dobrą ofertę na kilka pługów, które zostały nam z jesieni 2015!

1. Popokazowy (15ha) Europal 7x4+1 L 100, odświeżony!
               - Siłownik liniowania
               - Pięć skib
               - ścinacze skib
               - zabezpieczenie non stop
               - odkładnice pełne

2. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice ażurowe
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

3. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice pełne
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź dokładnej specyfikacji oraz zdjęć, proszę o kontakt tel. 500401523 lub na priv. Przedstawię wtedy oferty.

Mamy również bronę talerzową rocznik 2015 nowa, Rubin 9/300U z podwójnym wałem rurowo-strunowym DRF 400/400 oraz ekranami bocznymi.

• Przez MateuszZajczkowski
      Hej, mam taki problem z wybraniem pługa dla mnie.... Szukam pługu 2+1 obrotowy i  nie wiem na jaki się zdecydować. W internetach jest strasznie dużo marek i już zgłupiałem ;( Znalazłem UNIE IBIS M, cooo o nim sądzicie?! 
    • Przez postwiorka
      Witam, tak jak w temacie co sądzicie o takim pługu do ferdka na średnich glebach 3-4 klasa ?
    • Przez bizonlukaszZ056
      Jak w temacie prosiłbym o opinie na temat tego pługa, czy ktoś go posiada i pracuje nim lub czy widział jego prace. Przymierzam się do kupna pługa i tu pytanie czy wart jest uwagi, kusi ceną i odkładnice kvernelanda i stąd moje pytanie. Czekam na odpowiedzi
    • Przez DJ_90
      Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Rabewerk. Nowe lemiesze ì dłuta. 784316081

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.