News
erwin2

Rabewerk 2 skibowy obrotowy orze źle w jedną stronę

Polecane posty

erwin2    4

Witam.Mam problem a mianowicie.kupiłem pług obrotowy rabewerk 2 skibowy na jeden wąż ,przyszła wiosna i robiłem próbę ,orząc na prawą strone idzie super ładnie ,lecz na lewą bierze jakby płycej i co drugi przejazd robi się górka,brzydko to wygląda strasznie i nie mogę poradzić sobie z tym,proszę o podpowiedzi moze ktoś sie juz z tym spotkał.pług ma jedno koło.Pozdrawiam

kris14    261

Na lewą stronę wypoziomowany tak samo jak na prawą?

Stabilizatory ramion poluzowane po obu stronach?

Wiadomość z agroFakt.pl

erwin2    4

jak go próbowałem to raczej było wszystko równo poustawiane ale mogłem coś przeoczyc i dlatego tak jest,musze jeszcze raz na spokojnie ustawić jak bede orał,osobiście przychodzi mi na myśl ze przyczyna moze byc w tym ze koło podporowe na jedną stronę jest za płytko ale moge sie mylić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damiane36
      Kupię ładny sprawny plug lemken opal 90 
      3 skiby obrót 2 węże 
      Koło podporowe kroj talezowy przedpluszki
      Lemiesz 35cm mac
      Czekam na propozycje
      Małopolska 
      500 506 407
    • Przez stempos1980
      Koledzy potrzebuje dobrać do pompy  silnik elektryczny jedno fazowy ewentualnie 3 fazowy silnik wolno obrotowy  do 500 obr max.jest silników multum ale ciężko coś znaleźć z takimi obrotami
    • Przez Starzyno
      Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

• Przez FarmtrackDT
      Panowie mam problem Kupiłem pług dwu skibowy obrotowy mechanicznie ale kompletnie nie wiem jak to się robi i za każdym razem muszę wysiadać z ciągnika i się męczyć żeby go ustawić.
      na pewno jest jakaś opcja łatwiejsza,
      prośba o pomoc. jutro wstawię filmik a tym czasem zdjęcia

IMG-3077.MOV
    • Przez arkady12
      Panowie mam problem z pługiem huard obróci się do polowy i staje ani w lewo ani w prawo węże się  poruszają ogólnie wina leży po stronie pługa nie traktora i teraz jest problem bo siłownik jest nie typowy jak dla mnie ( załącznik z katalogiem ) czy miał ktoś taką  sytuacje ?  czym można by było zastąpić ten zamek rozważam zakup nowego siłowniika z zaworem przepływowym ale w nich nie ma wyjść na ten  zamek coś ktoś podpowie ??,
      rl.doc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.