Skocz do zawartości
News
erwin2

Rabewerk 2 skibowy obrotowy orze źle w jedną stronę

Polecane posty

erwin2    4

Witam.Mam problem a mianowicie.kupiłem pług obrotowy rabewerk 2 skibowy na jeden wąż ,przyszła wiosna i robiłem próbę ,orząc na prawą strone idzie super ładnie ,lecz na lewą bierze jakby płycej i co drugi przejazd robi się górka,brzydko to wygląda strasznie i nie mogę poradzić sobie z tym,proszę o podpowiedzi moze ktoś sie juz z tym spotkał.pług ma jedno koło.Pozdrawiam

kris14    261

Na lewą stronę wypoziomowany tak samo jak na prawą?

Stabilizatory ramion poluzowane po obu stronach?

Wiadomość z agroFakt.pl

erwin2    4

jak go próbowałem to raczej było wszystko równo poustawiane ale mogłem coś przeoczyc i dlatego tak jest,musze jeszcze raz na spokojnie ustawić jak bede orał,osobiście przychodzi mi na myśl ze przyczyna moze byc w tym ze koło podporowe na jedną stronę jest za płytko ale moge sie mylić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik117
      Witam mam problem z plugami obrotowymi kverland 4x50 ponieważ gdy jadę w jedną stronę plugi orza bardzo równo i pięknie dokładają do bruzdy, a gdy wracam druga strona plugi nie dorzucaja i słabo kręci 1 Skiba. Co może być przyczyną 
    • Przez coffey23
      witam mam pytanie jak macie dłuta na trzy otwory to po zużyciu wysuwacie o jeden otwór dłuto czy najpierw obracacie je na drugą strone?
    • Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez mixxion_agro
      Witam.
      Kupię pług 3 obrotowy lub 4, 5 zagonowy. Najlepiej woj. Podlskie. Cena w granicach 5-7tys. L
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . plug rabewerk 3+1 na sprezynach,przedlpozki ,stan dobry . cena 6300 do negocjacji . wiecej info priv

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.