News
panmino

Czy ktoś używa opony 13,6" na feldze 10" r20?

Polecane posty

panmino    7

Według Petlasa opona 13,6/20 pasuje na felgę od 10" do 12". Według Belshiny powinna to być felga 12". Czy ma ktoś z forumowiczów oponę 13,6 założoną na felgę 10"?

jasko1993    10

ja mam na feldze 12" w jednym traktorze 13,6 a w drugim na takiej samej feldze 12,4 i 10" felga do opony 13,6 raczej będzie za węska

Wiadomość z agroFakt.pl

panmino    7

A możesz zmierzyć jaką faktycznie szerokość ma ta starowska felga? I skąd masz opony, nowe?

dawid3p    363

ta felga jest normalna ja będe włanie teraz zakładał opona ma szerokośc około 35 cm

panmino    7

To znaczy, że zakładasz oponę 12" samochodową na oryginalną starą felgę mtz, tak mam to rozumieć? Ja pytam o możliwość założenia opony 13,6" na felgę w10 (10").

dawid3p    363

tak ja na tą starą ruską zakładam 12:00 r 20 T45 bieżnik i mam nadzieje że mi ją w zakładzie wcisną bo twarda że można z kałasznikowa walić ;)

zakładaj tą 13,6 r 20 ale zależy jakie masz z tyłu opony  16,9 r 38 to się powinno zgrać ;)

seweryn20    800

13,6 na felgę 10 cali założysz spokojnie i nawet nie ma tragedii. Opona za rant felgi wystaje około 2 cm.  Zobacz do mojej galerii ja mam takie założone.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

panmino    7

A opona 360/70/20? Ona jest jeszcze szersza, bo 14,2". Trochę mnie te przeróbki martwią, uda się?

Seweryn, a dokładnie od czego masz swoje felgi? I jaki mają rozmiar wewnątrz?

post-42907-0-35603700-1428594722_thumb.jpg

post-42907-0-02224600-1428594736_thumb.jpg

Edytowano przez panmino

seweryn20    800

Oryginalne ruskie felgi. Na nich kupiłem ciągnik. Do opony 360/70R20 trzeba felgi wymienić. 

Rozmiar teraz trudno mi powiedzieć. Ale mierząc po oponie i odliczając to ile wystaje wychodzi 240 mm.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
    • Przez zen88
      Witam, chcę zakupić nową formownicę aktywną do uprawy warzyw i ziemniaków. Jakie firmy polecacie tak żeby mógł w nich chodzić MTZ 82. Areał to około 5 na gleby od III do IV ml.
    • Przez Michalkowalczyk
      Witam. Wymieniając sprzęgło w moim mtz d50 postanowiłem wymienić uszczelnienie miski olejowej oraz zajrzeć do panewek oi przy okazji wymienić pompę oleju... Okazało się że panewki są porysowane i więc zakupiłem według symbol (wal po pierwszym szlifie wg symbolu na panewkach) po założeniu nowych panewek nie skrecając miski olejowej nie mogę zakręcić wałem (wtryski wyjąłem aby lżej się kręciło )... Pomocy!!! 
    • Przez sheridan
      Witam. Mam problem z przednim napędem. Cofnęła mi się półośka pozioma i nie przenosi napędu na koło. Jak to się rozbiera żeby wymienić półośkę i jaka mogła być tego przyczyna?

• Przez Theprzemo205
      Witam i z góry dzieki za odpowiedz. A więc najprawdopodobnej pojawi się na gospodarstwie belarus 82. Chciałbym aby ten ciagnik ciągal prase belujaca tylko on ma jedno stopniowe sprzęgło więc jak prasować kości trawe itp. Może ktoś mi wytlumaczy ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.