Skocz do zawartości
News
panmino

Czy ktoś używa opony 13,6" na feldze 10" r20?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
panmino    6

Według Petlasa opona 13,6/20 pasuje na felgę od 10" do 12". Według Belshiny powinna to być felga 12". Czy ma ktoś z forumowiczów oponę 13,6 założoną na felgę 10"?

jasko1993    10

ja mam na feldze 12" w jednym traktorze 13,6 a w drugim na takiej samej feldze 12,4 i 10" felga do opony 13,6 raczej będzie za węska

Wiadomość z agroFakt.pl

panmino    6

A możesz zmierzyć jaką faktycznie szerokość ma ta starowska felga? I skąd masz opony, nowe?

dawid3p    361

ta felga jest normalna ja będe włanie teraz zakładał opona ma szerokośc około 35 cm

panmino    6

To znaczy, że zakładasz oponę 12" samochodową na oryginalną starą felgę mtz, tak mam to rozumieć? Ja pytam o możliwość założenia opony 13,6" na felgę w10 (10").

dawid3p    361

tak ja na tą starą ruską zakładam 12:00 r 20 T45 bieżnik i mam nadzieje że mi ją w zakładzie wcisną bo twarda że można z kałasznikowa walić ;)

zakładaj tą 13,6 r 20 ale zależy jakie masz z tyłu opony  16,9 r 38 to się powinno zgrać ;)

seweryn20    785

13,6 na felgę 10 cali założysz spokojnie i nawet nie ma tragedii. Opona za rant felgi wystaje około 2 cm.  Zobacz do mojej galerii ja mam takie założone.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

panmino    6

A opona 360/70/20? Ona jest jeszcze szersza, bo 14,2". Trochę mnie te przeróbki martwią, uda się?

Seweryn, a dokładnie od czego masz swoje felgi? I jaki mają rozmiar wewnątrz?

post-42907-0-35603700-1428594722_thumb.jpg

post-42907-0-02224600-1428594736_thumb.jpg

Edytowano przez panmino

seweryn20    785

Oryginalne ruskie felgi. Na nich kupiłem ciągnik. Do opony 360/70R20 trzeba felgi wymienić. 

Rozmiar teraz trudno mi powiedzieć. Ale mierząc po oponie i odliczając to ile wystaje wychodzi 240 mm.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bolo77
      Witam.
      Mam mtz 82 z roku 95. Planuje zakup prasy podlaczanej pod zapalniczke. Czy  ktos z was robił sobie takie przylacze w ciagniku i moze podpowiedziec jak to ogarnac.
    • Przez michal_xs
      Witam sprzedam MTZ 82 1996 z turem (chwytak szypa). Nowe przednie opony, tyle od nowości, garażowany nie pordzewialy ani pogiety. 42tys

• Przez ceston
      Witam w sobote podczas prasowania przestal dzialac mi obrotomierz ale tylko wskazowka bo cyfrowy licznik godzin i predkosci dziala. Przestal dzialac takze nawiew i wskazowka od ladowania stoi w miejscu. Chcialem sie zapytac czy jest cos co laczy te awarie zeby wiedziec gdzie zaczac.
    • Przez jacek1994
      Witam wszystkich,
      mój tata posiada belarusa 72 z 94 roku w sumie już bardzo dawno wystąpiły problemy z luzami w układzie kierowniczym ale teraz już problem robi się zbyt poważny. Ciągnik ledwo mieści się na ulicy. W pewnym momencie wymieniliśmy pompę ale nic to nie dało i pojawił się kolejny problem. Mianowicie jest dość spory opór przy skręcie w lewo zaś w prawo skręca się normalnie. Co dalej robić ? Czy może to być uszkodzony siłownik ?   Czy może układ jest zapowietrzony ? jest gdzieś jakaś regulacja czy odpowietrznik ? 
    • Przez panmino
      Chciałbym przenieść rozdzielacz hydrauliczny bliżej panelu z dźwignią podnośnika w MTZ 1025, ponieważ jest on za daleko i niewygodnie się go obsługuje. Jak się do tego zabrać? Ktoś z Was przerabiał taki temat? Wiem tylko, że stary należy pominąć i założyć nowy. Trzy sekcje z pływaniem, jak w oryginale.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.