Skocz do zawartości
thefarmer

UWAGA na ZM BIERNACKI !

Polecane posty

thefarmer    3

Witam rolniczą Brać!

chciałbym Was ostrzec przed sprzedażą bydła do zm biernacki, najlepiej sprzedawajcie tylko za gotówkę,ja czekam za pieniędzmi już 2,5miesiąca i cichosza... wykonuję kilka telefonów tygodniowo i wciaz jestem zapewniany ze pieniadze beda w ciagu kilku dni na koncie... dzwonie do sekretariatu oczywiscie bo szef Pan Piotr Biernacki nie odbiera telefonów.Rozmawiam z rolnikami i wiem że takich przypadków jest więcej jeśli też mieliscie taka sytuacje bądź słyszeliscie o takowej sytacji to piszczcie tu.

Pozdrawiam.

MrDawido    70

tydzien temu sprzedalem im 35 sztuk i pieniadze odrazu po 5h przyszly na konto ale slyszalem o sytuacjach jak pisze kolega wyzej ;/

pawlo36    5

Dużo zależy czy ktoś jest "na vat" czy ryczałt bo tych pierwszych właśnie ociągają bo jest na to przepis podobno i nikt im nic nie zrobi. Najlepszy sposób jechać osobiście. Kolega tak zrobił i wtedy dopiero dostał kasę a przy wcześniejszych próbach telefonicznych też nie udało się nic zdziałać

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

zawsze VATowcy mogą napisać donos do skarbówki że oni VAT musieli doliczyć do ceny a firma pieniędzy nie płaci i żeby skarbówka posprawdzała te firmę ;)

Tukano320    6

trzeba sprzedawać po jednym może albo zadzwon i powiedz im ze masz kolejne do sprzedania to moze zapłaci, miałem tak ze zborzem

kris14    259

Nie od dzisiaj wiadomo że z Kobylinem trzeba rozliczać się tylko w gotówce B)

kubaska    7

polecam zrobic tak jak ja wezwanie do zaplaty + nota odsetkowa. jak juz laskawie przeleja to nekac ich raz w miesiacu nowa nota odsetkowa bo zgodnie z ustawa wplata najpierw pokryuwa odsetki a dopiero potem glowna czesc wierzytelnosci. po roku juz sie troche uzbiera a ksiegowa niech sie drapie po glowie. w razie nie zaplacenia-  blyskawiczna i tania sprawa w esadzie. mozna tez straszyc ze da sie ogloszenie w gazetach o sprzedazy dlugu. nie mozna oczerniac firmy ale dac ogloszenie w stylu "sprzedam dług w kwocie takiej i takiej dłużnik taki i taki" już tak i nic wam zrobic nie moze. no i nawjazniejsze wiecej ich na podworko nie wpuszczac az tak malo skupujacych bydlo nie ma. u mnie w okolicy po takich akcjach juz nie kupia nawet u tych u ktorych nie kupowali chodzbyz  gotowka przyjechali. I wielka prosba do ryczaltowcow. zdaza sie firma przeciagnac z terminem tez ryczaltowca i wtedy prosza zeby im swistek podpisac ze sprzedajacy sie zgodzil na przedluzenie platnosci. w takim wypadku polecam pokazac brame a jak sami nie trafia to psa przeewodnika sposcic. 

nie spodziewajcie sie niczego dobrego po ludziach ktorzy nie wyplacili pracownikom wyplat na swieta bozego narodzenia.

Edytowano przez kubaska

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się