PiotrekWiszowaty

Pompa nie podnosi Zetor 7245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid2m    0

Może źle założone oringi? Wbrew pozorom nie tak łatwo je tam dobrze założyć. Mogły się ściąć.

Edytowano przez dawid2m

jarecki7745    30

a sam to robiłeś czy mechanik ? bo około miesiąca temu robiłem to samo w 7745 więc coś moge ci pomóc.

Edytowano przez jarecki7745

Wiadomość z agroFakt.pl

Radekk    156

Czasem odwrotnie nie założyłeś manszet uszczelniających na tłok?  

Mają być założone ostrą krawedzią w kierunku wkładania do cylindra(tzw. pod włos ) 

Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

MarcinNH    46

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacus
      wie ktos z ktorego otworu w rozdzielaczu splywa olej ?? czy z zaworu roznicowego moze splywac ??? kupilem regenerowany rozdzielacz i w odroznieniu od poprzedniego nie dziala hydraulika wewnetrzna natomiast zewnetrzna dziala i chcialbym to rozgryzc a moze nawet z dwoch zrobic jednego ........
    • Przez bopietras
      Panowie mam pytanie czy takie podłączenie tura w moim zetorze 7745 bedzie prawidłowe? Przy podłączeniu do szybkozłaczy z tyłu tych 0,1,2 trzeba bedzie chyba przestawiac dzwignie w kabinie za kazdym razem? Może wie ktos jak to podłaczyc zeby było dobrze?
    • Przez leszczu19901
      Witam
      Niedawno kupiłem Zetora 7211, no i niby mam instrukcje obsługi, ale jak czytam o tych ustawieniach podnośnika to i tak nie wiem o co biega. Dla mnie chodzi tylko o dobre ustawienie przy oraniu, z tego co wiem to są tam 3 pozycje P,M,D która będzie najlepsza przy oraniu ??
      Jeszcze chciałbym napisać o jeszcze jednej przypadłości, otóż mój podnośnik nie chce do końca podnieść, po prostu wajcha nie chce do końca się przesunąć stawia wyraźny opór. Co może być przyczyną ??
    • Przez dragonmt852
      Cześć, rozebrałem siłownik pomocniczy, bo straszenie ciekło z niego (nie trzymała uszczelka). Po rozebraniu okazało się że tłoczysko wygląda tak jak na zdjęciach i teraz moje pytanie czy warto wymieniać uszczelnienia czy z tego tłoczyska już nic nie będzie i trzeba kupić nowe?

• Przez adikpl1
      Witam. Czy stosował ktoś wydajniejszą pompę hydrauliczną np. 42l/min zamiast standardowej 32l/min?
      Są dostępne różne wydajniejsze pompy z dedykacją dla Zetorów np. Hylmet http://sklep.hylmet.pl/pompa-hydrauliczna-wzmocniona-zetor-1070114610wal-premium-zawor-bezpieczenstwa-7011-4610-p-390.html
      albo waryński https://jacekmocny.pl/warynski-agro/ciagnik-rolniczy/pompy-hydrauliczne/w-70114610/pompa-hydrauliczna-5211-7745-wzmocniona-42lmin-zetor-warynski
      Może ktoś się podzielić spostrzeżeniami z eksploatacji tych pomp?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.