Skocz do zawartości
kingway

Co sądzicie o grimme LK 650 opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Grimme
kingway    0

witam , chciałbym się dowiedzieć czegoś o grimme LK 650 . Chodzi mi o to czy ten kombajn jest wydajniejszy od Anny i czy bedzie chodzić z Ursusem C-360 .

pronto1984    0

chodzi jak pszczoła wydajnosc wieksza o około 30 % , na bryły lepszy , lepiej odsiewa , ale wady drogie częsci , jednak warto 

kingway    0

No a czy C - 360 da w tym radę ? :/   bo masa to chyba  to jest żbliżona do Anny ?. ( mówie o Annie  644/1 wersja eksporotwa ) . I jak tam działa w tym seperator ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

pronto1984    0

60 dziesiatka da rade spokojnie ,tylko  pompa ma troszeczkę ciężej ,  separator  to takie 2 profile idą   na stole sortującym są prostokątne , ponadto      w annie masz  jedna tasmę a tutaj  2 tasmy z tym że ta  druga jest mała i wąska  i ona całą robote robi , bo jak podkrecisz na ta takiej korbie te profile wyżej   to bryły  i małe ziemniaki  poleca  ci tatasma piekna sprawa

Vitasem    17

zależy jaka wersja,ja mam mniejszy zbiornik ,ale 1,5 tony można :"upchnąć",a większy to 2-2,5 tony

agro973    40

A jak można poznać która to wersja,  ile przez dzień można wykopać, i jak sobie radzi w zachwaszczonych ziemniakach?

mikad    226

To plantacja ziemniaków czy chwastów do kopania, bo jak to drugie to raczej nie kombajnem. Ile można wykopać przez dzień to pojęcie względne, a ile potrafisz odwieźć, od której do której kopiesz, jaką masz wydajność ziemniaków?

Vitasem    17

u mnie chwastów w ziemniakach nie ma ,ale w porównaniu z Anną na pewno lepiej sobie poradzi w trudnych warunkach ,a wydajność to tak jak napisał kolega mikad ,zależy od wielu czynników.

agro973    40

A jak kolego uważasz nadałby się do kopania marchwi? Czy mało gubi? Ale orientacyjną wydajność mógłbyś podać 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się