Skocz do zawartości

Polecane posty

panmino    6

Panowie, zupełnie nie rozumiem tego ataku. Zadałem proste pytanie - czy wymiana tulejki jest skomplikowana. Nigdy nie naprawiałem takiej maszyny, nigdy nie widziałem rozebranej, nie wiem w co się pakuję. Skąd tyle złośliwości? Coś taki mądrala? Jakieś głupie komentarze ni przypiął, ni przyłapał. Nie doczyta taki, a pisze że wylewam żale i inne bzdury.

Nigdy nie pisałem, że szukam sprzętu idealnego, a jak uważasz, że zawracam Ci d*pe starym złomem, to nie trać czasu na pisanie, zrób coś bardziej pożytecznego. Nie pisałem do Ciebie, więc daruj sobie głupie pretensje.

HubertRMC    4

Witam, ostaniami czasy myślę nad zakupem przetrząsarki. Pod uwagę biorę trzy firmy.

*Pronar  PWP 530 (cena to około 17 500 brutto, Szerokość: 530cm, Waga: 685

*Unia Spajder 1 (cena to około 23 000 brutto, Szerokość: 550cm, Waga: 630

*Pottinger Hit 4.54 (cena 27 100 brutto, Szerokość: 540cm, Waga: 550

Chciałbym zasięgnąć opinii o tych sprzętach.

Czy warto jest dać ponad 10 tyś więcej za pottingera czy Unii 5,5 tyś ? 

Do przetrząsania mam około 20 ha. 

Proszę o opinie o tym sprzęcie ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol2121    17
Napisano (edytowany)

Witam, polecacie lub ma ktoś taką przewracarkę, chciałbym kupić nową taśmówkę i myślałem o tej

https://olxpl-ring04.akamaized.net/images_tablicapl/513365660_1_644x461_radzyn-zgrabiarka-tasmowa-do-siana-nowe-radzyn-podlaski.jpg

Dodam że ona u mnie się nie przemęczy bo może z hektar rocznie zgrabi.

Edytowano przez Karol2121

mariuszd93    489

Mam  podobną , wydajność  d*py nie  urywa  , ale  jak  1  ha  - to  ogarnie .

Ja  swojej używam  tylko  do  obgragiania od  brzegów  łąk i  sporadycznie  do  przewracania .

;)

zetorki12    4927

Do małych powierzchni wystarczy i parę lat wytrzyma . Ograbi i przewróci .

ZETOR TEAM

corrado    359

Dokładnie jak kolega wyżej pisze bez rewelacji ale na taką powierzchnię wystarczy.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Karol2121    17

Dzięki za odpowiedzi, zakupiłem wczoraj, wykonanie wydaje się dość solidne, jutro pierwsza próba

corrado    359

Daj znać jak Twoje wrażenia.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JRurku
      Cześć, zastanawiam się nad kupnem którejś z tych pras, Krone Fortima 1250, stalokomorowa, walcowa lub Kuhn 2260 pasowa, zmiennokomorowa. Ogólnie prasa potrzebna jest do wszystkiego, kiszonka, siano, słoma. Ok 1200 bel rocznie. Cena Krone 109/98 tys w zależności od tego w jakiej wersji a Kuhn 125 tys. Chciałbym wiedzieć jak te prasy się sprawują, słyszałem opinie że pasówka słabo idzie w kiszonce a walcowa słabo w słomie, była do wyboru jeszcze Krone Comprima F155 xc ale za droga (148 tys) do tego w sumie żadnych innych ciekawych modeli nie ma, McHale niestety trzeba czekać do października, a sprzęt potrzebny już na teraz bo obrabianie Sipma ok 60 ha rocznie to męka już

• Przez maciej2013
      witam chciałbym zapytać jakich używacie siatek do owijania sianokiszonki i słomy tymi prasami? bo kronoskie to cena 600 zl za szpule , czy na tych tańszych też dają radę? dopiero zakupiłem tą prasę i jestem ciemny w tych sprawach za wszystkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam
    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie jak zmniejszyć liczbę owinięć bali siatką w balarce krone kr130 na sterowniku krone komfort ponieważ podczas przyciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za owijanie owija mi 5 razy bale a chciałbym ustawić na 3 owinięcia. Proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez Jacmajster
      Wie ktoś może jak ustawić ciśnienie zgniotu w Krone round pack 1250?
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.