Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
haszek1989    13

witam planuję zakup przetrząsacza do siana na 8 karuzelach z wózkiem do transportu, zastanawiam się nad dwoma firmami krone i pottinger, dodam że pottinger jest o 5tyś tańszy, interesuje mnie wasza opinia, osobiście posiadam większość maszyn zielonkowych firmy krone,

Edytowano przez haszek1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Krone jest lepsza, ale pottinger mocno jakością nie odstaje także jak masz same krone to ja i teraz bym wybrał krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszz    5

Szukam przetrząsarki 4- gwiazdowej do 10 tys. zastanawiam się nad claas lub pottinger, czy za taką cene coś porządnego kupie? Czekam także na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszz    5

Za takie pieniądze to raczej używaną i dobrze by była hydraulicznie składana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekusza    0

Mam zamiar kupić nową przetrząsarkę, do wyboru mam takie marki jak Vicon, Claas, Kuhn i Lely wszystkie są w podobnej cenie? Co polecacie, która jest najlepsza waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Tylko claas bo o 16 zamawiasz części a o 6 rano dnia kolejnego kurier dzwoni do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Nie znalazłem podobnego tematu a mianowicie chodzi mi o to czy na 25 ha łąk oraz jakieś 7-8 ha żyta warto kupic przetrząsacz sześciokaruzelowy czy ośmiokaruzelowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Czy taka http://olx.pl/oferta/przetrzasacz-karuzelowy-do-siana-famarol-CID757-ID61C5B.html#4dc03589d6 polska przetrząsarka będzie lepiej przetrząsac niż te karuzele na pas? Bo ta pasowa to wiadomo, że w mocniejszej trawie z 2 pokosów zrobi 1, do tego pełno buł i takie tam.. no lipa..... a taka na przekladnie? bedzei lepszy efekt pracy? W sumie mógłbym kupić jakieś 4 gwiazdy na hydraulice ale czy opłaci sie wydawac ponad 5tys jak u mnie tylko 6ha ląk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toczoss    2

my kupilismy stolla 4 gwiazdowego wiosna. po pierwszym uruchomieniu bylo cos nie tak. z silownika pociekl olej i nie mozna bylo rozlozyc. dali drugi silownik, zmienilem, ok. rozbilem moze z 15 ha ptymalnych pokosow, czesc z dyskowki troche z bebnowej. az tu nagle w ostatniej gwiazdzie po prawej zeby zaczely sie pokrywac z sasiednia gwiazda. po rozebraniu okazalo sie ze 4 zeby na kole odbiorczym sa zmiazdzone i przeskakiwaly. juz 2 tyg czekamy na uznanie gwarancji Pytanie: jak firma z dobra renoma, polecana, wypuscila na rynek taka brukiew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie podpowiedzcie mi jaka przetrzasarke wybrac, ktora lepsza karuzela, widelkowa (konna), sloneczka, czy moze taka tasmowa? Czeka mnie zakup ale wg nie wiem jaki rodzaj wybrac. Dodam ze nie bedzie miala duzo pracy max 3 ha rocznie. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Max 1500 zl i chodzi o cos uzywanego.

Szczerze mowiac sklanialem sie ku konnej ale juz sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

za 1500zł to kupisz karuzele i słoneczko 5, i będziesz miał zestaw i do rozwalania wałków i do ograbiana.


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale czy karuzela jest twoim zdaniem najlepsza

przetrzasarka? A jesli tak to dlaczego?

 

Moze glupio pytam ale zastanawia mnie to ktora jest w miare najbardziej uniwersalna, najlepsza, bo slyszalem duzo opini na temat kazdej ale nie od uzytkownikow a raczej takie plotki, a skoro i tak musze kupic to juz kupic ten najlepszy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek15208    3

Witam mam taki dylemat stoje przed zakupem przetrząsarki karuzelowej cztero gwiazdowej recznie skladanej do 4000zl i niewiem ktora wybrac ktrorej firmy np. deutz fahr czy kuhn co polecacie prosze was o odpowiedz i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ale tu temat o przetrząsaczach. Dzisiaj trochę obejrzałem Pronara PWP i na przekładni głównej tabliczka znamionowa: Made for Comer in P.R.C. Skrót nie trudno rozszyfrować. W Samaszu są polskie przekładnie Starosielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Przekładnie starosielski montowane są też w prasach lely i mchale więc nie powinno być problemu. Ja bym brał samasza trochę dłużej się w to bawią i gwarancja 2 lata chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6630    0

Witam, mam zamiar kupić przewracarkę do siana Pottinger HIT 540 n , na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie tej maszyny?, czy ma ona jakieś szczególnie wadliwe elementy? Proszę o szczerą odpowiedź ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

Ja mam pottingera ale ZK 450 mam ja pierwszy sezon i nie narzekam jedyne co to muszę wymienić dwie takie malutkie rolki i dwa sworznie od tych rolek a tak to maszyna bez zarzutu i jak najbardziej polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj