Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

nie ma nic za darmo, weź pod uwagę Fella np. model 520 bardzo porządny sprzęt. pott w cenie ale robi robotę http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/290300-pottinger-hit/

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

A co powiecie na temat pottinger hit 540 posiada ktoś taka? Proszę o wasze opinie.


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7340z    121

Radze ci Fella th 520 dobra maszyna szerkie koła odgrabianie od miedzy ja kupiłem rok temu i śmiało moge ją ci polecić a z jakim ciągnikem ma pracować przewracarka ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

ja mam pottinger hit 54 coś co Cię interesuje rok 2002 chyba w galerii u mnie, 2 sezon u mnie dałem 6800 ale nie żałuje maszyna nei wytluczona, 1 ha zalezy jak amsz równe łąki można położyć ok. kwadrans a to co maszyna robi z trawa na polu to poprostu kosmos, składana hydraluinczie, ustawienie przejazu od granicy, wałek ze sprzęglem przeciążeniowym. krone jest dużo cięższe też nad tym myślałem postawiłem na potta

Mój sąsiad kupił Poettingera więc poszedłem zobaczyć go w akcji-wrażenia ?Przy ewentualnym zakupie z pewnością nie będę brał go pod uwagę z powodu że tak powiem zbyt mocnej "obróbki" materiału.Przecież toto nawet bardzo mokry owies rzuca na 10 m :D -w sianokiszonce (nie mówiąc o sianie) wytłucze wszystko co najlepsze...i wszystko to przy bardzo wolnych obrotach WOM-u (może pomyślany jest na Austrię-tam ciągniki często gęsto mają WOM 430 a u nas tylko naklejkę przelepili na 540 :D ?).No i efekt taki że sianokiszonkę przetrząsał zwykłą gwiazdową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Aha a ma ktoś krone KR 5.25 bo zdążyłem zakupić parę godzin temu moim zdaniem dobra inwestycja ale nie wiem jak u was sprawują się te przetrząsarki podajcie swoje opinie.

Edytowano przez eti1997

Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Mój sąsiad kupił Poettingera więc poszedłem zobaczyć go w akcji-wrażenia ?Przy ewentualnym zakupie z pewnością nie będę brał go pod uwagę z powodu że tak powiem zbyt mocnej "obróbki" materiału.Przecież toto nawet bardzo mokry owies rzuca na 10 m :D -w sianokiszonce (nie mówiąc o sianie) wytłucze wszystko co najlepsze...i wszystko to przy bardzo wolnych obrotach WOM-u (może pomyślany jest na Austrię-tam ciągniki często gęsto mają WOM 430 a u nas tylko naklejkę przelepili na 540 :D ?).No i efekt taki że sianokiszonkę przetrząsał zwykłą gwiazdową...

to lepiej przerzucaj sobie widłami albo polską gwiazdą po 5 razy. ja kończynę tym przerzucam i jest dobrze, to ma robić taką robotę roztrząsać a nie ciągnąć za sobą lub poderwać. roześmiałem się po tym komencie do rozpuku. teśc ma fellę 520 i robi identyczną robotę z tym że tam jest rama nie okrągła tylko w kwadracie. i umówmy się polskie roztrząsacze taśmowe gwiazdowe itd. nie ROZTRZĄSAJĄ tylko CIĄGNĄ za sobą materiał. Przy młodej mokrej trawie paski się śliźgają tylko choć są podciągnięte na maksa. co do krone ukute te jest i dla mnie ma zbyt wysoką masę własną

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

witam mam zamiar kupić Przetrząsarke 4 karuzelową nową jaką byście polecili do 10000 zł ?

Edytowano przez maseey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto    6

Ja mam deutz-fahr tylko że 6 gwiazd 95 rok,przetrząsa super szukaj coś z claas,fella,krone itp którą z tych marek weźmiesz na pewno będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majk03    0

ja mam felle 4 wirnikowa naprawde super przewraca trawe, nawet jak walki musze rozwalic to nie ma sladu po nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielak1995    0

co masz na myśli nową ? nowa tzn że z fabryczna czy że wymieniasz na lepszą ? jeżeli nową to za 10 tyś nie kupisz nic możliwego lepiej dołuż i kup pottingera lely czy claasa.Osobiście polecam pottinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseey    79

tyle że ja z unii teraz bede brał i bardzo wiecej pienidzy na nią nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto    6

To za takie pieniądze nowej nie kupisz chyba że jakiś jar-met ale to szajs jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a czy z przegrabiarka cztero gwiazdową dała by radę c-330M i jaką polecacie do c-330M na ok 12ha I pokosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafixxx    0

ja mam deutz fahra 4 gwiazdy 4 m i bierze 3 pokosy ciągana i ciapek spokojnie daje rade czwóreczką kosiarka 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Kolega może daje rade ale powiedz jeszcze w jakiej trawie? Bo przy mojej trawie ciapek by się zajechał. Wiem bo próbowałem.

Więc to też trzeba wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waeszrdx1    0

Witam mam zamiar kupić używaną przetrząsarkę 6 gwiazdową ale nie wiem jakiej firmy są najlepsze wolał bym zagraniczne (fella,krone,pottinger,class,deutz itp) jakiej firmy polecacie ? Dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stoję nad zakupem przetrząsarki używanej i tu moje pytanie na co zwracać uwagę? Im więcej komisów odwiedzę tym bardziej wątpię co coś kupię.

Jakie luzy są dopuszczalne w tych maszynach?

 


KPZ "Zetor Team"- Wiceprezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj