Polecane posty

panmino    26

Panowie, zupełnie nie rozumiem tego ataku. Zadałem proste pytanie - czy wymiana tulejki jest skomplikowana. Nigdy nie naprawiałem takiej maszyny, nigdy nie widziałem rozebranej, nie wiem w co się pakuję. Skąd tyle złośliwości? Coś taki mądrala? Jakieś głupie komentarze ni przypiął, ni przyłapał. Nie doczyta taki, a pisze że wylewam żale i inne bzdury.

Nigdy nie pisałem, że szukam sprzętu idealnego, a jak uważasz, że zawracam Ci d*pe starym złomem, to nie trać czasu na pisanie, zrób coś bardziej pożytecznego. Nie pisałem do Ciebie, więc daruj sobie głupie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubertRMC    5

Witam, ostaniami czasy myślę nad zakupem przetrząsarki. Pod uwagę biorę trzy firmy.

*Pronar  PWP 530 (cena to około 17 500 brutto, Szerokość: 530cm, Waga: 685

*Unia Spajder 1 (cena to około 23 000 brutto, Szerokość: 550cm, Waga: 630

*Pottinger Hit 4.54 (cena 27 100 brutto, Szerokość: 540cm, Waga: 550

Chciałbym zasięgnąć opinii o tych sprzętach.

Czy warto jest dać ponad 10 tyś więcej za pottingera czy Unii 5,5 tyś ? 

Do przetrząsania mam około 20 ha. 

Proszę o opinie o tym sprzęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73
Napisano (edytowany)

Witam, polecacie lub ma ktoś taką przewracarkę, chciałbym kupić nową taśmówkę i myślałem o tej

https://olxpl-ring04.akamaized.net/images_tablicapl/513365660_1_644x461_radzyn-zgrabiarka-tasmowa-do-siana-nowe-radzyn-podlaski.jpg

 

Dodam że ona u mnie się nie przemęczy bo może z hektar rocznie zgrabi.

Edytowano przez Karol2121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mam  podobną , wydajność  d*py nie  urywa  , ale  jak  1  ha  - to  ogarnie .

Ja  swojej używam  tylko  do  obgragiania od  brzegów  łąk i  sporadycznie  do  przewracania .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do małych powierzchni wystarczy i parę lat wytrzyma . Ograbi i przewróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie jak kolega wyżej pisze bez rewelacji ale na taką powierzchnię wystarczy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol2121    73

Dzięki za odpowiedzi, zakupiłem wczoraj, wykonanie wydaje się dość solidne, jutro pierwsza próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Daj znać jak Twoje wrażenia.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorfarm    1

Cześć chciałbym troszkę odnowić temat a mianowicie potrzebuje przewracarka do T25 kosiarka mam 185cm jaka polecacie do pracy ok 10ha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy ktoś może się orientuje czy w Zgrabiarce Krone 421 Swadro uzupełnia się może jakiś olej albo smar??? Bo z tego co ja wiem to niby jest tak jakiś płynny smar, ale producent przewiduje dożywotnie nasmarowanie z tym że ciekawe ile lat producent przewiduje że na maszyna będzie pracować. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o jakieś info bo może trzeba by było coś tam uzupełnić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj