_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

marluk    355

Na początku tematu napisałem że nie pójdę na wybory ale chyba zmienię zdanie i mój głos dostanie Korwin albo Kukiz.Ale chyba będzie to Kukiz bo "lepsza prawda w skórze,niż gówno w garniturze".W naszym raju trzeba zmian ale Kukiz w pojedynkę raczej nic zdziała chyba że ktoś go poprze choć prezydent nie ma aż tak dużej władzy wykonawczej.A tu trochę na poprawę humoru najlepszy kandydat na prezydenta :)

powiedz mi z ciekawosci dlaczego glosujesz na kukiza? JOWy czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaFaL47    11

Kaszlak79 poczytaj sobie o dr Dariuszu Ratajczaku osobie która odważyła się mówić prawdę o rzeczywistości. Ceną tego było wydalanie z uniwersytetu Opolskiego a w miarę publikacji kolejnych materiałów tajemnicza śmierć. Także dla jednych to fantastyka dla drugich rzeczywistość której inni nie dostrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ostatnio przed wyborami do parlamentu EU na wieczór przed ciszą wyborczą zablokowali stronę i pisać nie było można ciekawe czy dzisiaj będzie to samo.Na wybory iść trzeba i głosować według swoich racji a w sondaże nie wierzyć bo są oszukane po to żeby wyborców w błąd wprowadzać i nie zmarnować głosów tylko głosować na liderów bo jak by nie patrzeć to jak by kandydat uzyskał 50% głosów przy 50% frekwencji to 25% obywateli by go popierało a to jest b.mało i każdy głos się liczy żeby obalić ten aktualnie panującą grabież majątku i dalsze zadłużanie kraju.

 

więc czym jest obecna tzw. demokracja?

.........iluzją?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Niestety tak i to paradoksalnie z winy ludu. To zaniedbania wyborców pozwalają na bezkarność polityków. Dlaczego jest tak ważne miejsce na liście wyborczej? Bo głosujemy na partię, a nie konkretnego kandydata. Bo nas przyzwyczaili do niewiary w obietnice wyborcze (za naszą cichą zgodą!). Ilu wyborców zna program? Ilu pamięta poprzedni i zadało sobie pytanie - co z tego zostało zrealizowane? A jeśli nic lub niewiele, to i tak dalej głosują na tą samą partię.

Właściwie nie ma się co dziwić jeśli zamiast na PO, ktoś głosuje na PiS, bo to w gruncie rzeczy niczego nie zmienia. Podobnie jak założenie, że na małe partie głosować nie warto, bo i tak nie wygrają.

Urzędnicy pójdą głosować we własnym interesie, bo normą się stała ich wymiana po dojściu do władzy dotychczasowej opozycji. Bez względu na kwalifikacje. 

Mamy 11 kandydatów, lecz żaden nie powiedział, że sorry, ale wprowadzenie gruntownych reform wiąże się z poświęceniem i w okresie przejściowym niekoniecznie będzie miło. Bo tego nikt nie chce słyszeć (nawet kiedy wiedzą, że najczęściej tak jest). Chyba chcemy być oszukiwani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ja glosuje na Pawła. I mam nadzieję że takich jak ja będzie wiecej. Nieważne jakie sa sadarze ważne co podpowiada mi moje własne zdanie. I ważne ze ide głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Najważniejsze to nie dać się omamić sondażami tylko głosować na kandydata który najlepiej nam odpowiada.

Media wmawiają nam że tylko 2-3 kandydatów ma jakieś szanse a reszta i tak nie przejdzie więc ludzie głosują na kogoś z tej trójki chociaż wiedzą że są inni dużo lepsi ale wybierają mniejsze zło.

Dla mnie zmarnowany głos jest wtedy kiedy oddamy go na kogoś kto się nie nadaje a nie wtedy jak nasz kandydat przegra.

Jeśli tego nie zrozumiemy to w tym kraju nigdy nie będzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitchcock92    0

Nieprawdopodobne naiwniactwo wielu użytkowników tego forum.  Jedyny postulat Kukiza właśnie legł w gruzach, a wy chcecie głosować na Kukiza :o :O :o

Korwin miał racje, że jednak więcej jest głupich niż mądrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Oczywiście, że się nie zmieni. Jak wygra Duda, czy Jarubas też nie. Jest to równie nieprawdopodobne, jak zostanie studentem nie znając podstawowych zasad ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

bioroc pod uwage kompetencje prezydenta to naiwnosc wierzyc ze ktokolwiek cokolwiek zmieni   :D  :D  :D  :D . mlodzi i glupi jestescie , ale wam przejdzie jak mi, tyle ze ja bylem mlody w lepszych czasach w ktorych na chwile mielismy  politykow, ktorzy mysleli w perspektywie troche dluzszej niz nastepne wybory, niestety wtedy do wladzy dopchalo sie dwoch takich blizniakow z zoliboza i te piekne czasy sie skonczyly.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Podobnie się nie zmieni jak wygra ktokolwiek inny. Prezydent nie ma wystarczających prerogatyw do przeprowadzenia tych "rewolucyjnych" zmian o których marzą "wiecznie niezadowoleni" i którymi są nęceni przez kandydatów http://pl.wikipedia.org/wiki/Prerogatywa.

Wszyscy którzy zmian w kraju oczekują muszą poczekać do wyborów parlamentarnych, to już w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli wygra ktoś z poza rządowych kandydatów (nieważne, że kompetencje prezydenta są niewielkie), to i tak DUŻO, bo daje nadzieję i wiarę, że jednak możliwe jest dokonywanie  pozornie niemożliwego. A to może być początkiem zmian w kolejnych wyborach.

 

@Jakus jak można żyć bez wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jacuś, mówisz tak, bo nie słuchasz. Przecież każdy kandydat (poza Komorowskim, który nie obiecuje, że cokolwiek się zmieni) jak tylko zostanie wybrany, sprawi, że Polska odzyska (? A kiedy miała? 600 lat temu?Ok. 400? Jeszcze też. A później?) należną jej pozycję w Europie i będzie znowu krainą miodem i mlekiem płynącą... Młodzi powrócą z Wysp i w ogólnej narodowej zgodzie będziemy się pławić w dostatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
Napisano (edytowany)

 Kiedyś czytałem artykuł że Polska zawsze, już od zarania dziejów była z tyłu za Europą Zachodnią. Właśnie gdzieś pomiędzy XV a XVII wiekiem była najbliżej Zachodu.

 

... jak można żyć bez wiary?

Można być po prostu realistą i zająć się tym, co realnie da się zrobić.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:rolleyes: Oj tam!!!! @Kaszlak jesteś jeszcze taki młody (79 tak?), a takie skostniałe przekonania. Został jeden dzień i nie dasz się przekonać?????????????... że może być lepiej dzięki temu, że jutro w ten jeden jedyny dzień, wypadający raz na 4 lata władza należy do ludu, który może pokazać im, że nie są niezastąpieni i jedyni, którzy potrafią rządzić. Muszą w końcu ustąpić nieco...a nie czuć się najmądrzejszymi z racji wieku i doświadczenia ( jeśli ta demokracja to nie przekręt oczywiście). Bywa, że "człowiek głupim się rodzi i umiera" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

z powodu ciszy wyborczej zamknę temat aż do czasu zakonczenia glosowania


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Fantastyczny wynik Pawła. Do tej pory jestem w szoku. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28743

dołożyłem się do tego wyniku, mam nadzieję że na jesieni pójdzie mu jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

na jesieni to by się przydała jakaś rolnicza grupa w partii Pawła żeby ktoś wreszcie i o nasz interes potrafił zawalczyc w tym cyrku na wiejskiej

jednak głos na Kukiza był dobrym rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

Oby postulat JOWów był tylko rozpoczeciem dyskusji o zmianie ordynacji

Tylko STV może zapewnić sprawiedliwe reprezentowanie obywateli!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Bzdura STP. Wydaję mi się że o tym systemie mówił Wilk na debacie. Moim zdaniem zły system.

Nadal będzie kolesiostwo i kumoterstwo tylko w innym wydaniu.

JOW jest o wiele prostszym system.

 

Zobacz jak Komorowski i spółka boją się utracić władze w urzędach i instytucjach dlatego trójmadatowy aby był jeszcze jeden przedstawiciel z SLD,PSL, PO ITP w danym okręgu aby mogli swoich ludzi obsadzać w urzędach. Moim zdaniem referendum nic nie da.

Jest tylko informacją do wiadomości. Wynik takiego referendum jest przesądzony i nie wiem po co Komorowski chce wydać "1 mld żł" na to referendum. Przecież odpowiedz jest oczywista. 

 

Dla mnie powinno być jutro pierwsze czytanie, pojutrze drugie,popojutrze trzecie - jeśli chodzi o JOW- a nie żadne referendum. Z ludzi chce robić idiotów.

Moim zdaniem wszystko jest gotowe na stronie medisona.

http://www.madison.org.pl/kodeks-wyborczy-jow.php

 

Głosowałem na Pawła i powiem że pierwszy raz jestem dumny z kogoś. Na drugą turę nie idę wcale.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj