_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Kaszlak79    749

Masz 100% racji, ale braterstwo to nie hegemonia. Wpółcześni Rosjanie za bardzo patrzą z nostalgią w czasy ZSRR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek21st    0

szanse ma każdy ale ludzie muszą iść do wyborów bo od lat decyduje mniejszość a nie większość , ja ide na wybory bo to obowiązek każdego jeśli udałoby się przepchnąć jow skończyłyby się ustawki ludzi do sejmu w tych wyborach widzę tylko Kukiza na prezydenta trzeba dać szansę komuś nowemu komu zależy na przyszłości obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek21st    0

z rosja powinniśmy mieć zdrowe stosunki tak jak niemcy przede wszystkim biznes , te barany z rządu kierowani przez unię wpędzą nas w powarzne kłopoty jeśli nie zmienią polityki, w mediach cicho sza ze w okręgu kaliningradzkim rosjanie przemieszczają wyrzutnie rakietowe ze wycieli drogi transportowe przez lasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Pytanie do naszych i Rosyjskich rządzących czy obecnie się da mieć zdrowe stosunki ... Patrząc na przeszłość nie będzie to łatwe, jedni drugim na zmiąnę chcą czymś dokopać. Nie bez znaczenia są też kwestie bezpieczeństwa, bo różnie to z naszym wschodnim sąsiadem bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1258

Zrobię Ci tą przyjemność i udam że nie zrozumiałem twojego porównania. Powiem tylko tyle że się z nim nie zgadzam.

 

Masz rację, przeciętny Rosjanin niczym się nie różni od członków Nocnych Wilków. Każdy przeciętny Rosjanin musi się przyjaźnić, wychwalać lub chociaż bać się prezydenta Putina i cicho siedzieć. Jeśli jest inaczej kończy jak grupa Pussy Riot lub, co gorsza, Boris Niemcow. Jakie to spójne społeczeństwo ci Rosjanie ...

 

Naprawdę nie czuj się zobowiązanym. Wystarczającą przyjemnością dla mnie, jest zrywanie boków gdy czytam to co piszesz. Takie to mądre i spójne wszystko...chociażby w wytłuszczonym fragmencie powyżej :lol: dziękuję, że jesteś :lol:

 

Niemniej cieszy mnie fakt, iż ludzi walczących z systemem, za przeciętnych nie uważasz ;)  (bez znaczenia w jakim tonie)

ps;

Żal, że tak wielu młodych ludzi, jest niczym innym jak przedłużeniem tuby jedynie słusznej władzy i jej mediów.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie widzicie że Kukiz to jest osoba z nikąd i nikt o niej 2 m-c.temu nie słyszał nie miał żadnych problemów ze zebraniem 100 tyś. podpisów  nawet nie wie skąd się wzieły a ad pierwszego dnia jest popularny w telewizji rządowej i często pokazywany w dobrym świetle.

Ja uważam że to jest człowiek PO wystawiony żeby odebrać elektorat Korwinowi (podzielić go) którego wszyscy znamy od dziesięcioleci i który nie zmienił poglądów i obecnie zaczyna zagrażać obecnym rządzącym i ich interesom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-anna    0

Zastanawiam sie nad Palikotem.Zawsze ktoś nowy.Może dac mu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Ludzie czy wy nie widzicie że Kukiz to jest osoba z nikąd i nikt o niej 2 m-c.temu nie słyszał nie miał żadnych problemów ze zebraniem 100 tyś. podpisów  nawet nie wie skąd się wzieły a ad pierwszego dnia jest popularny w telewizji rządowej i często pokazywany w dobrym świetle.

Ja uważam że to jest człowiek PO wystawiony żeby odebrać elektorat Korwinowi (podzielić go) którego wszyscy znamy od dziesięcioleci i który nie zmienił poglądów i obecnie zaczyna zagrażać obecnym rządzącym i ich interesom.

Nie wiem gdzie Ty się uchowałeś skoro masz cztery dychy na karku i nie słyszałeś o P.Kukizie.Dla mnie jest osobą znaną

i podziwianą odkąd skończyłem 15 lat,a jesteśmy w podobnym wieku.Gdybyś widział ile osób go słuchało na koncertach, 

ile sprzedanych ma płyt,szybko przestałbyś się dziwić skąd brak jego problemów ze zebraniem 100 tyś podpisów.Przez

te lata był konsekwentny w tym co tworzył,więc jestem pewien że w polityce będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest jedna osoba co twierdzi że go zna od lat a mnie zastanawia jeden fakt a mianowicie że a telewizji rządowej jest często pokazywany częściej niż inni a po zatem jest stawiany zawsze w dobrym świetle a wypowiedzi jego są całe i pozytywne a inii mają wyrwane mało pozytywne słowa ze zdania a nagranie video jest do tego skrajnie niepozytywne i niezgodne z naszymi oczekiwaniami jakie powinna mieć osoba na stanowisko najważniejsze w państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

@czterdziestolatek

Też jestem zdania że JOW by uleczyło ten patologiczny system, dołożyłbym jeszcze likwidacje senatu, likwidacja funkcji prezydenta (funkcje jego przejąłby premier), wystarczyłby premier którego wybieralibyśmy w wyborach. Najwięcej w TV pokazują Komorowskiego. Politycy o JOW wypowiadają się bardzo negatywnie bo boją się tego. Korwin już był w sejmnie i nic wielkiego nie zrobił. Prezydent nie jest najważniejszy w Państwie.

Powiedź mi kolego z którego Polaka (polityka) jesteś dumny, bo Ja z nikogo wręcz wstydzę się polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego tespis17 u nas w Polsce nie można tych co są u żłobu nazywać politykami bo to są zwykli rabusie którzy nie dbają o interes państwa tylko swój a do tego są bezkarni bo prawo ustalają pod siebie i oni są prawem samym w sobie a zwykły obywatel jest niewolnikiem we własnym kraju.

Co do osoby z której jestem dumny o ile można ją nazwać politykiem to Jan Paweł ii (nadmienię że nie popieram PIS-u) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Jeszcze gdybyś sprecyzował która telewizja jest dla Ciebie rządowa?Publiczna?Szczerze mówiąc w tv nie widziałem ani jednego spotu z Kukizem,ale mało

oglądam tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telewizja rządowa przede wszystkim jest to taka co po wyborach jest zmieniany prezes i zarząd telewizji na osobę z obecnego ugrupowania rządzącego a tak w ogóle to nie ma u nas telewizji publicznej w której rząd by nie miał wpływów na nadawanie (a mianowicie -częstotliwości są przydzielane na jakiś okres przed którym ubiegamy się o przedłużenie i tu morze być problem z przedłużeniem jak będziemy nadawać na szkodę partii rządzącej a popierać obywateli i nagłaśniać afery gospodarcze jakich się dopuszczają obecni rządzący) 

   Co się tyczy popularności w tv to kukiz jest zaraz po bronku często pokazywany a spoty te obowiązkowe bezpłatne to dopiero są przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

przy tym powinien zostac , ale coz artysta sie bywa politykiem sie jest.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@czterdziestolatek

Też jestem zdania że JOW by uleczyło ten patologiczny system, dołożyłbym jeszcze likwidacje senatu, likwidacja funkcji prezydenta (funkcje jego przejąłby premier), wystarczyłby premier którego wybieralibyśmy w wyborach. Najwięcej w TV pokazują Komorowskiego. Politycy o JOW wypowiadają się bardzo negatywnie bo boją się tego. Korwin już był w sejmnie i nic wielkiego nie zrobił. Prezydent nie jest najważniejszy w Państwie.

Powiedź mi kolego z którego Polaka (polityka) jesteś dumny, bo Ja z nikogo wręcz wstydzę się polityków.

 

Ale mamy przecież JOW-y w Polsce. W Senacie. I kto tam dzierży władzę teraz?

 

Korwin zrobił ustawę lustracyjną za którą Boni go wyśmiał i wyzwał, zaprzeczając, że był agentem ale wiemy jak było później. Korwina teraz uważa się za oszołoma, Boni był w rządzie. A Nałęcz uważa, że partie jak Korwin to porażka naszego systemu demokratycznego.

 

A ja jestem w pewnym sensie dumny z Tuska, że nie poszedł za słowami Kaczyńskiego i nie zadłużył kraju jeszcze bardziej w 2008. W Europie Zachodniej nasz kraj jest stawiany za wzór w sposobie walki z kryzysem. A przypominam, że Kaczyński chciał w 2008 jeszcze bardziej zadłużyć kraj żeby zwalczyć kryzys.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z kryzysem walczymy i jak uważasz wzorowo a Europa zachodnia może sobie pozwolić na o wiele większy poziom życia jak my i rozbijać się mowiutkimi furami a nam sprzedają wyeksplatowamy i potłuczony złom bo na nowy nie możemy sobie pozwolić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A nie pomyślałeś może, że Europa Zachodnia do tego poziomu dochodziła stuleciami, do tego ogromna pomoc USA i nie musieli się dzielić wszystkim z ZSRR? Gdy naszego kraju na mapach nie było, tam był kapitalizm i gromadzenie majątków? Przez 25 lat mieliśmy nadrobić to, na co Europa Zachodnia pracowała pokoleniami? Jeżeli wiesz jak to zrobić, to napisz nam to.

  • Like 2

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Trzeba obniżyć podatki,częśc zlikwidować i ułatwić całą biurokracje.

Te rzeczy to podstawa jeśli nasza gospodarka ma się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

rolnik1111

tylko Grzegorz Braun wysuwa takie postulaty, a ludziska nad jakims kukizem sie zastanawiaja  :rolleyes: to nie jest człowiek na prezydenta !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27
Napisano (edytowany)

Jest jeszcze Korwin,Jacek Wilk,Marian Kowalski i pewnie kogoś by się jeszcze znalazło.

Według mnie powolutku sytuacja w Polskiej polityce się poprawia,jeszcze żeby tylko ludzie wybierali kandydatów po programie a nie po wynikach sondaży.

 

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj