_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Kaszlak79    749

Następny co mówi że tak cudowni jest. Po normalnych studiach techniczny ludzie w Polsce nie mogą znaleźć pracy i emigrują. W czym problem że nie kupię, a w tym że nie przebijesz zagranicznego inwestora bo  i tak da więcej aby zniszczyć. Nie mamy swoich technologi? Mamy tylko za granicą bo u nas nie było pieniędzy na ich rozwijanie. Jaka to uczciwość że gorszy za to tańszy? Pracując nim np. muszę go kilkukrotnie naprawiać aby nim pracować abo rozsypie się na tyle że zostaje zmuszony do zakupu ponownie? Żaden dla mnie to zysk, a strata

No i tu powtarza się pytanie, jak stworzyć kapitalizm bez kapitału ?? Bo gospodarka centralnie planowana nie sprawdziła się, jak to pokazała historia. To wymień mi choć jeden przełomowy polski patent z ostatnich 10-ciu lat, zarejestrowany gdziekolwiek.

Mi się wydaje jednak, że to wina poprzedniego systemu, rynek był chłonny i nikomu się nie chciało wymyślać czegoś nowego. Ba, nawet nie starano się utrzymać jakości na uczciwym poziomie tego, co już się produkowało. I tak mieliśmy przemysł przestarzały a produkty marne. Nowe technologie to nie wybuchająca nagle supernowa, to lata badań nad tym, co już jest, powolne udoskonalanie, ewolucja. U nas tego nie było. Wystarczy zobaczyć choćby co zrobił Zetor ze swoim UR1.

 

Czemu nie wpuszczono Rosjan do Polski? Czemu media trąbią oszukańczo ,że to Polacy nie wpuścili Nocnych Wilków na teren Polski? Cóż warte są paszporty, wizy z Schengen i rzekoma wolność w kraju totalitarnym , który nie szanuje swoich obywateli , nie liczy się z ich zdaniem?

Bracia Rosjanie ten kraj trzeba wyzwolić jeszcze raz , tym razem od żydowsko-chazarskiej niewoli. 

Bo najwidoczniej większość obywateli kraju sobie ich tu nie życzy. Ich zachowanie jest prowokacyjne i kontrowersyjne.

Jak to ma być takie samo "wozwolenie" jak w 1945 albo, co gorsze, w 1939, to Ja wolę pozostać w obecnej niewoli.

Poza tym, zdechły już 2 tematy z twoimi wypocinami, to przyszłeś tutaj trąbić swoje populizmy ??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Z tymi motocyklistami przesadzili. Media zrobiły taki szum wokół tego, że jakby przyjechali nasze kobiety gwałcić. Przyjechaliby, pojechali i po problemie. Zobaczycie jaka dyskusja się w Rosji zacznie, jakim to nietolerancyjnym i wrogo nastawionym krajem jesteśmy. Bo w sumie o to im chodziło i się udało.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No to jak przesadzili, to wszyscy w Europie, bo o ile się orientuję, Niemcy i Czesi też nie byli tym pomysłem zachwyceni. Problem w tym, że czy by przejechali czy nie, Putinowska tuba propagandowa wykorzystała by to na swoją korzyść. Ten przejazd miał wymiar czysto symboliczny ale był typową prowokacją ubraną w pokojowy papierek, aż dziw że niektórzy to łyknęli.

Poza tym, już widzę jak to bracia Rosjanie witają z otwartymi rękami naszych motocyklistów czy jakąkolwiek inną grupę turystów sympatyzującą z naszymi elitami politycznymi żeby zrobić sobie rajd szlakiem wojsk Korony Polskiej z czasów wojny moskiewskiej. Dla mnie to szok, jak można stosunki międzynarodowe traktować tak jednostronnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tylko teraz, Rosjanie nie wpuszczą polskich motocyklistów do Katynia którzy co roku tam jeżdżą. Tylko teraz będzie gorszy PR. To, że Niemcy czy Czesi nie wpuścili to zapomną albo pominą. Ale że my tego nie zrobiliśmy to przez tydzień będzie w mediach.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Kukiz ma mój głos.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tylko teraz, Rosjanie nie wpuszczą polskich motocyklistów do Katynia którzy co roku tam jeżdżą. Tylko teraz będzie gorszy PR. To, że Niemcy czy Czesi nie wpuścili to zapomną albo pominą. Ale że my tego nie zrobiliśmy to przez tydzień będzie w mediach.

Tylko Katyń to była jasna sprawa, NKWD z rozkazu Stalina wymordowała polskich oficerów, Rosja się w końcu po latach do tego przyznała i na tym koniec. Tymczasem Armia Czerwona wyzwoliła połowę Europy z jednego reżimu wprowadzając za sobą jednocześnie drugi... Do dziś historycy i zwykli ludzie spierają się o to, czy było to wyzwolenie czy nowa okupacja. Napewno Armia Czerwona nie przyniosła nam wolności, ale sami Rosjanie uważają się za bohaterów i wyzwolicieli. Poza tym, żaden wyjazd do Katynia nie miał aż tak politycznego wymiaru jak rajd Nocnych Wilków, nie słyszałem też żeby jakikolwiek lider polskiego klubu motocyklowego jeżdzącego do Katynia sympatyzował z polskimi elitami władzy. Naprawdę myślisz, że Rosjanie wpuściliby Polski odpowiednik Nocnych Wilków (jeśli takowy w ogóle istnieje ...) na rajd pod Moskwę, kiedy wypędzenie Polaków z ich stolicy Putin ogłosił jakiś czas temu świętem narodowym ??

Edytowano przez Kaszlak79
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale nie rozumiesz. gdyby nie medialna szopka to nawet nie wiedziałbyś kto to Nocne Wilki. Przejechaliby pół Polski i już. Media zrobiły z tego szopkę jakby Ci motocykliści chcieli Polskę wyzwalać ponownie. I po co to wszystko? Co zyskaliśmy? Nic.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wpuszczono Rosjan do Polski? Czemu media trąbią oszukańczo ,że to Polacy nie wpuścili Nocnych Wilków na teren Polski? Cóż warte są paszporty, wizy z Schengen i rzekoma wolność w kraju totalitarnym , który nie szanuje swoich obywateli , nie liczy się z ich zdaniem?

Bracia Rosjanie ten kraj trzeba wyzwolić jeszcze raz , tym razem od żydowsko-chazarskiej niewoli. 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=950114875033207&set=p.950114875033207&type=1&theater

Nocne Wilki - bracia ereksia !

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale nie rozumiesz. gdyby nie medialna szopka to nawet nie wiedziałbyś kto to Nocne Wilki. Przejechaliby pół Polski i już. Media zrobiły z tego szopkę jakby Ci motocykliści chcieli Polskę wyzwalać ponownie. I po co to wszystko? Co zyskaliśmy? Nic.

Ty nie rozumiesz. Mylisz przyczynę ze skutkiem, bo gdyby to nie były Nocne Wilki to nie byłoby "medialnej szopki". Ja czy Ty nie wiedzieliśmy kim są, ale dziennikarze już wiedzieli. Do tego dochodzi fakt napiętej obecnie sytuacji na lini Warszawa-Moskwa. My nie zyskaliśmy nic, ale nie zapominaj że cała afera ma tło polityczne. Nie będzie kolejnego powodu dla Putina, żeby świętować na potrzeby propagandy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Już i tak świętuje bo nie wpuściliśmy ich. Naszą granicę pewnie codziennie takich "Wilków" przekracza setki i mamy to gdzieś. Media w Polsce zrobiły z nich celebrytów. Pewnie więcej się mówi o nich u nas niż w samej Rosji kilka dni temu. My naprawdę nie mamy innych problemów niż relacjonować przejazd jakichś panów z średnim wieku na motocyklach? Pewnie nie raz już w Polsce byli i też to nikomu nie przeszkadzało a teraz? W czym oni tak nam zagrażają, że trzeba na granicę wysyłać helikoptery czy samochody z dziennikarzami?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No to jak przesadzili, to wszyscy w Europie, bo o ile się orientuję, Niemcy i Czesi też nie byli tym pomysłem zachwyceni. Problem w tym, że czy by przejechali czy nie, Putinowska tuba propagandowa wykorzystała by to na swoją korzyść. Ten przejazd miał wymiar czysto symboliczny ale był typową prowokacją ubraną w pokojowy papierek, aż dziw że niektórzy to łyknęli.

Poza tym, już widzę jak to bracia Rosjanie witają z otwartymi rękami naszych motocyklistów czy jakąkolwiek inną grupę turystów sympatyzującą z naszymi elitami politycznymi żeby zrobić sobie rajd szlakiem wojsk Korony Polskiej z czasów wojny moskiewskiej. Dla mnie to szok, jak można stosunki międzynarodowe traktować tak jednostronnie ...

 

Proponuję posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia Jakub Michalski z Rajdu Katyńskiego  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/nie-dla-przejazdu-nocnych-wilkow-narodowa-histeria,165268.html

Dla mnie nie wpuszczenie tych motocyklistów to jest skandal. Dziesięciu rosyjskich motocyklistów wywołało strach i panikę polskiego pseudo rządu. Jeśli Ci ludzie nie byli ścigani listami gończymi to dlaczego nie zostali wpuszczeni? Taką mamy wolność i demokrację? Jak mamy się czuć bezpieczni skoro w ocenie kilku polityków (czyt. kretynów) grupka motocyklistów zagraża bezpieczeństwu prawie czterdziesto milionowego kraju???

 

Jeśli chodzi o Kukiza to jest stukrotnie lepszym kandydatem na prezydenta niż Duda czy Komorowski!!!

 

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już i tak świętuje bo nie wpuściliśmy ich. Naszą granicę pewnie codziennie takich "Wilków" przekracza setki i mamy to gdzieś. Media w Polsce zrobiły z nich celebrytów. Pewnie więcej się mówi o nich u nas niż w samej Rosji kilka dni temu. My naprawdę nie mamy innych problemów niż relacjonować przejazd jakichś panów z średnim wieku na motocyklach? Pewnie nie raz już w Polsce byli i też to nikomu nie przeszkadzało a teraz? W czym oni tak nam zagrażają, że trzeba na granicę wysyłać helikoptery czy samochody z dziennikarzami?

Nie wpuszczenie Rosjan to jest zagranie czysto polityczne i ma na celu drażnienie Putina i wywoływanie niepokojów politycznych co ma sprzyjać wywoływaniem zagrożenia konfliktem zbrojnym co skutkuje zbrojeniem się Polski i przetargami na nowoczesne uzbrojenie za grube miliony ( śmigłowce tarcza antyrakietowa i nie wiadomo ca jeszcze) a jak wiadomo przy przetargach za takie pieniądze pewne osoby i fundacja "Pro.....".zarobi taką kasę że będzie mogła mieć swoją prywatną armie do dyspozycji  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Raczej spisków bym się nie doszukiwał. Wiemy, że ów "Wilki" są ulubieńcami Putina i też jakiś udział mieli w wojnie na UA. Kiedyś o nich media wspominały a że teraz chcieli do Polski wjechać to ponownie. Obywateli oburzeni tym faktem więc media dalej robią burzę bo reklamy i pieniądze. A że rok wyborczy więc trzeba się było podlizać i jak społeczeństwo nie chciało ich wpuścić to nie wpuszczono ich.

 

Co do zbrojenia, jak na razie żadnych wałków nie widać i bardzo dobrze, że się zbroimy. Ze słabymi nikt nie rozmawia przy stole.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Już i tak świętuje bo nie wpuściliśmy ich. Naszą granicę pewnie codziennie takich "Wilków" przekracza setki i mamy to gdzieś. Media w Polsce zrobiły z nich celebrytów. Pewnie więcej się mówi o nich u nas niż w samej Rosji kilka dni temu. My naprawdę nie mamy innych problemów niż relacjonować przejazd jakichś panów z średnim wieku na motocyklach? Pewnie nie raz już w Polsce byli i też to nikomu nie przeszkadzało a teraz? W czym oni tak nam zagrażają, że trzeba na granicę wysyłać helikoptery czy samochody z dziennikarzami?

Nie zagrażają w niczym, ale cała akcja to Putinowska prowokacja i tyle. Nie zapominaj z kim sympatyzują i kogo jadą uczcić. No chyba że dla Ciebie Armia Czerwona i polscy oficerowie zamordowani w Katyniu to to samo ...

Proponuję posłuchać co na ten temat ma do powiedzenia Jakub Michalski z Rajdu Katyńskiego  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/nie-dla-przejazdu-nocnych-wilkow-narodowa-histeria,165268.html

Dla mnie nie wpuszczenie tych motocyklistów to jest skandal. Dziesięciu rosyjskich motocyklistów wywołało strach i panikę polskiego pseudo rządu. Jeśli Ci ludzie nie byli ścigani listami gończymi to dlaczego nie zostali wpuszczeni? Taką mamy wolność i demokrację? Jak mamy się czuć bezpieczni skoro w ocenie kilku polityków (czyt. kretynów) grupka motocyklistów zagraża bezpieczeństwu prawie czterdziesto milionowego kraju???

 

Jeśli chodzi o Kukiza to jest stukrotnie lepszym kandydatem na prezydenta niż Duda czy Komorowski!!!

A dla mnie skandalem jest urządzanie sobie takich wycieczek przez tych Panów w obecnej napiętej sytuacji. To nie strach i panika, to niesmak. Udowodnij tą stukrotność Kukiza, choć nie uważam go za głupiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To w takim razie musimy zrobić polowanie na Rosjan w Polsce i ich wywalać z naszego kraju bo to niesmak, że są w naszym kraju teraz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

To w takim razie musimy zrobić polowanie na Rosjan w Polsce i ich wywalać z naszego kraju bo to niesmak, że są w naszym kraju teraz

Jeśli dla Ciebie nie ma różnicy pomiędzy przeciętnym Rosjaninem a członkiem zorganizowanego klubu de facto na usługach Putina, a do tego nie pojmujesz prowokacyjnego charakteru ich przedsięwzięcia, to nie rozumiesz istoty problemu. Bo gdyby problemu nie było, wszyscy by to olali w momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To zakładamy scenariusz, że wpuszcamy Wilków, przejżdżają Polskę i nikt nimi się nie zaintetesował. Co mówiliby Rosjanie? Nic, bo według Wikipedii, Nocne Wilki już dwa razy roboli przez Polskę rajdy. Mam nadzieję, że wtedy też robiłeś wszystko żeby ich nie wpuścić do kraju. Chociaż prędzej nie wiedziałeś, że coś takiego istnieje.
Ale skoro 80% Rosjan popiera Putina i jego działania to są współodpowiedzialni. Ich tak samo trzeba się pozbyć z kraju.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Grzegorz Braun na prezydenta a nie Kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ciekawe czy wygra w szpitalach psychiatrycznych bo tam jego elektorat jest pewnie najwiekszy, szkoda ze ereksio wyszedl na przepustke bo mialby jeden glos wiecej :D .

 

rosjanie popieraja putina bo nie maja innego wyjscia, po czasach jelcyna to co maja teraz to prawie raj-ciekawe co bedzie jak ropa bedzie po 50 dolarow przez pare lat.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Jeśli dla Ciebie nie ma różnicy pomiędzy przeciętnym Rosjaninem a członkiem zorganizowanego klubu de facto na usługach Putina, a do tego nie pojmujesz prowokacyjnego charakteru ich przedsięwzięcia, to nie rozumiesz istoty problemu. Bo gdyby problemu nie było, wszyscy by to olali w momencie.

...podobnie jak spożywanie w Sejmie sałatki przez posłankę Pawłowicz - nieeee? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Nie sądzę jednak aby ktoś taki jak Ty dostrzegł w tym jakąkolwiek analogię.

 

Mam ja do Ciebie pytanie i prośbę zarazem...wyjaśnij proszę czym różni się ''przeciętny Rosjanin od członka zorganizowanego klubu motocyklowego na usługach Putina''? :lol:


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

post-3039-0-02453300-1430337506.jpg ciekawe że stoi i nikomu nie przeszkadza. Tymczasem my wpadliśmy w jakąś spirale rusofobi. Jechali uczcić pamięć poległych w walce z faszyzmem, a to co zrobiliśmy jest ostatnim plugastwem jakiego można się dopuścić. Jakże często oburzamy się na wszelkie objawy antpolskości a sami lepiej nie postępujemy. Poczekajmy do Rajdu Katyńskiego a będzie to oddane pięknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Żydowskie media w Polsce zrobiły  z Nocnych Wilków przestępców . Na początku pisały , ze wszyscy oni posiadają wizy Schengen, a to oznacza  , że ich wjazd do Polski i na teren całej UE był legalny. Kto więc nie stosuje się do ustanowionego prawa i kto jest przestępcą? Tak już mam ,ze szanuję tych którzy mnie szanują. jacus  , ty może wstydzisz się sam siebie nawet nie patrząc w lustro , zaś ja mam ten komfort ,że mogę nazywać rzeczy po imieniu . Żydów nie lubię  bo widzę ile krzywdy wyrządzili i dalej czynią Polsce i naszemu narodowi. Wierzę  Kukizowi  i uważam go za człowieka wiarygodnego który budzi ogromne zaufanie do swojej osoby. Inną sprawą są jego możliwości i przyszłe zaplecze polityczne , ale i tu pewnie oprze się na młodych i wykształconych. Co do Nocnych Wilków zacytuję zdanie Pawła: '" niech sobie jadą" . I co z tego? Tobie ubyło? Wam ubyło ? Oczywiście że widzę różnicę pomiędzy watahą a zwykłymi Rosjanami. Staram się jednak to bagatelizować  To jest właśnie polityka. Nie zauważać rzeczy błahych, nie obrażać się z ich powodu, nie jątrzyć, nie judzić, nie prowokować. Pod pozorem sprawy Nocnych Wilków , Madzi z Sosnowca, in vitro, czy innych stwarza się pole do popisu dla geszefciarzy którzy w tym samym czasie każdego z Was okradają. A to na paliwach , a to na węglu a to na zakupie broni, lub uchwalając nocne ustawy i zarządzenia.

Z pewnych dyskusji wynika ,że to stricte  rolnicze forum obsługiwane jest etatowo i całodobowo przez osoby o ustalonych " z góry" poglądach.  Niestety dzieje się tak coraz częściej również na innych forach , a na niektórych, nieprawomyślne wypowiedzi są nagminnie usuwane . Odnoszę się do tego ze zrozumieniem. Wszystkie te działania upewniają mnie jeszcze bardziej w swoich przekonaniach o szkodliwym wpływie obcych środowisk na politykę w Polsce. Nie robi tego Putin ani Łukaszenko, więc kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

...podobnie jak spożywanie w Sejmie sałatki przez posłankę Pawłowicz - nieeee? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Nie sądzę jednak aby ktoś taki jak Ty dostrzegł w tym jakąkolwiek analogię.

 

Mam ja do Ciebie pytanie i prośbę zarazem...wyjaśnij proszę czym różni się ''przeciętny Rosjanin od członka zorganizowanego klubu motocyklowego na usługach Putina''? :lol:

Zrobię Ci tą przyjemność i udam że nie zrozumiałem twojego porównania. Powiem tylko tyle że się z nim nie zgadzam.

Masz rację, przeciętny Rosjanin niczym się nie różni od członków Nocnych Wilków. Każdy przeciętny Rosjanin musi się przyjaźnić, wychwalać lub chociaż bać się prezydenta Putina i cicho siedzieć. Jeśli jest inaczej kończy jak grupa Pussy Riot lub, co gorsza, Boris Niemcow. Jakie to spójne społeczeństwo ci Rosjanie ...

 

attachicon.gifczołg2.jpg ciekawe że stoi i nikomu nie przeszkadza. Tymczasem my wpadliśmy w jakąś spirale rusofobi. Jechali uczcić pamięć poległych w walce z faszyzmem, a to co zrobiliśmy jest ostatnim plugastwem jakiego można się dopuścić. Jakże często oburzamy się na wszelkie objawy antpolskości a sami lepiej nie postępujemy. Poczekajmy do Rajdu Katyńskiego a będzie to oddane pięknym za nadobne.

I rozumiem że ta spirala rusofobii to tylko nasza wina, Rosja jak zwykle zachowała się w porządku ... Wolę być rusofobem niż rusofilem. Prawda, Czerwonoarmiści ginęli w walce z faszyzmem, ale wolności nam też nie przynieśli. Skoro jest to ostatnie plugastwo, jak nazwiesz decyzje o nagłym wprowadzaniu embarga na polską żywność przez Rosję, oficjalnie z powodów niespełniana norm ?? Dbałością o swoich obywateli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj