_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Krassus    97

cytat z twoich artykułów

 

HA....ha.....ha    zejdź na ziemię krassus i przestań wypisywać brednie

 

500mld zł długu w ciągu 8 lat, wzrost bezrobocia, spadek PKB, wzrost liczby podsłuchów, to dla ciebie rozwój???

 

 

http://g9.forsal.pl/p/_wspolne/pliki/1901000/1901543-relacja-dlugu-publicznego-do-pkb.jpg

 

Ale nasz ten Tusk zadłużył. Chyba ludzie liczyć nie umieją bo wszędzie wychodzi, że tak mało. Jakim cudem?

Do tego agencje ratingowe podwyższyły nam rating czyli uznały nasz kraj za bezpieczny w inwestowaniu. o zgrozo!

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/s-p-potwierdza-rating-polski-i-docenia-sile-polskiej-gospodarki,512951.html

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1248269,Moodys-chwali-Polski-rating-jednym-z-najstabilniejszych-w-agencji

 

Ten świat się uwziął na naszych obywateli.

 

Wam już nie dogodzi. Zamiast cieszyć się z niskich podatków to marudzicie teraz, że wolelibyście wyższe je mieć ale za to ulgi dostawać. I to piszą wyborcy Korwina czy na siłę szukacie powodu żeby tylko uznać, że w Polsce żyje się jak w Somalii bo przedstawiany wam obraz nie pasuje teorii, że Polska jest w ruinie i tylko Korwin z PiSem może ją uratować?

Ciekawe czy w to też nie uwierzycie i uznacie, że to spisek.

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Polskie-stocznie-sa-w-ruinie-To-mit,wid,17633335,wiadomosc.html?ticaid=11512b

Przecież polskich już dawno miało nie być a są. Politycy kłamią!


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Polecam przeczytać całość.

 

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/nie-ma-krajow-biednych-sa-tylko-zle,193,0,1802945.html

 

A tu fragment na temat MFW i jego statystyk, na które tak często powołuje się Krassus:

 

No ale przecież Marcin Piątkowski, analityk Banku Światowego, twierdził niedawno, że Polska wkroczyła obecnie w "złoty wiek" i radzi sobie najlepiej od 500 lat.

Mowa tu chyba o "złotym wieku polskiego długu". Z uwagi na poziom życia Polaków, taka opinia analityka z Banku Światowego to wyjątkowa arogancja. Jest to też dowód braku wiedzy zarówno historycznej, jak i ekonomicznej. Bank Światowy przestał być już dawno autorytetem w kwestiach gospodarczych. To jest przecież "dinozaur" z połowy XX wieku. Konieczność powołania inicjatyw typu G20 wyraźnie dowodzi, że takie instytucje, jak ONZ, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy są dysfunkcyjne i nie sprawdzają się we współczesnym świecie.

Nie możemy dać się uśpić opiniom takim jak ta o "złotym wieku". Dla mnie dowodem sukcesu w Polsce będą wysokie zyski krajowych przedsiębiorstw, niskie bezrobocie i wysoka wartość realna płacy. Dobrobyt jest przecież pojęciem z "realnego życia", a nie z "krainy statystyki". Statystycznie jesteśmy prawie mocni. Niestety, w realu sprawy wyglądają inaczej.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

"http://g9.forsal.pl/...nego-do-pkb.jpg

 

Ale nasz ten Tusk zadłużył. Chyba ludzie liczyć nie umieją bo wszędzie wychodzi, że tak mało. Jakim cudem?

Do tego agencje ratingowe podwyższyły nam rating czyli uznały nasz kraj za bezpieczny w inwestowaniu. o zgrozo!

http://tvn24bis.pl/z...rki,512951.html

http://www.polskiera...szych-w-agencji"

Wyjaśnij mi dlaczego wg. np. Puls Biznesu relacja długu do PKB za rok 2013 to 53,9 %, a 2014 lekko poniżej 50%

TVN - obiektywne źródło informacji - chyba nie uwierzysz że jest jeszcze ktoś co wierzy w ich prognozy ( jak chcesz to prześlę Ci czarny scenariusz od ekspertów z PiS:))

"Wam już nie dogodzi. Zamiast cieszyć się z niskich podatków to marudzicie teraz, że wolelibyście wyższe je mieć ale za to ulgi dostawać. I to piszą wyborcy Korwina czy na siłę szukacie powodu żeby tylko uznać, że w Polsce żyje się jak w Somalii bo przedstawiany wam obraz nie pasuje teorii, że Polska jest w ruinie i tylko Korwin z PiSem może ją uratować?"

Nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć - dość tych bredni o niskich podatkach. Wiem że Twoim zadaniem jest wychwalanie PO i całej tej farsy ale przeciętny Kowalski ma już dość - chcą oszczędzać nie sami oszczędzają a nie kosztem zwykłego obywatela.

Co do stoczni to chodziło o duże firmy bo te małe które od lat produkują m. in. jedne z najlepszych jachtów to nie zasługa państwa tylko poszczególnych prywatnych firm. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

wiesz jaki rating miała jeszcze niedawno Grecja, lub jaką wyceną miał Lotos gdy akcje kosztowały 7zł?

widziałeś teren stoczni w Gdańsku lub w Szczecinie?

no popatrz, a dwa miliony ludzi wyjechało z Polski, chyba jacyś nienormalni

w życiu nie byłeś nawet za granicą powiatu więc nie masz pojęcia (chyba, że tv jest dla Ciebie autorytetem) jak wygląda życie w uk, niemczech czy holandii i jak tam prowadzi się działalność gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Wiem jak jest na Zachodzie, lepiej niż w Polsce. Tylko ja o czymś innym wy o czymś innym. Znacie państwo na świecie, które nie mając dostępu do dużych złóż gazu, złota czy ropy, w ciągu dekady z biednego i zadłużonego kraju stało się potęgą gospodarczą? Niemcy, Francja czy UK do obecnego poziomu i rozwoju gospodarczego i poziomu życia obywateli dochodziły wiekami. Wy natomiast, nie wiem dlaczego, uparliście się, że to wina polityków, że Polska jest biedniejsza od reszty Europy. Że przez Tuska nie staliśmy się II Niemcami. Rozumiem to gdyby na Węgrzech, w Czechach czy Białorusi żyło się o wiele lepiej niż w Polsce, że Węgry byłyby zaraz za Niemcami potęgą gospodarczą. Ale tak nie jest, to my najszybciej doganiamy Zachód. Czy obecna władza jest idealna? Nie jest, jest przeciętna. Mogliby ułatwić nam doganianie Europy poprzez łatwiejsze prawo podatkowe i polikwidowanie absurdów prawnych czy zaciśnięcie pasa w administracji. Ale gadki, że nasze państwo przez PO ledwo co ciągnie, że zostało zniszczone i okradzione jest tak samo błędne i fałszywe jak obiecanki Kukiza, Korwina czy PiSu, że jak będą rządzić, to kraj ten stanie się zaraz krainą miodem i mlekiem płynącą. Dużo zależy też nie tylko od polityków ale i obywateli. Dlaczego Polacy na wyspach jak ognia unikają reszty Polaków? I dla przypomnienia, najwięcej Polaków wyjechała za rządów PiSu. Za PO, mieliśmy nawet dodatnie saldo.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz dlaczego unikają ? bo tu wielcy uczeni ( ledwo  absolwenci ''wielkich'' szkół z wielkim ego ) , a tam zwykli zamiatacze albo zmywacze lub dosłownie paczkują g -----o 

ot wstyd żeby się rodacy prawdy dowiedzieli 

każdy kto coś potrafi i ma swoje małe biznesy np. firm. budowlane nie wstydzi się rodaków i spokojnie  zatrudnia swoich 

jakiej reszty ? a no jest pewien margines który tu leżał w kartonach i tam robi to samo ..więc trudno by ich nie unikać 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

Wy natomiast, nie wiem dlaczego, uparliście się, że to wina polityków, że Polska jest biedniejsza od reszty Europy.

a czyja to jest wina? krasnoludków?

 

Że przez Tuska nie staliśmy się II Niemcami.

nie tylko przez niego, ale ty nie widzisz lub nie chcesz zobaczyć, ze mógł dużo naprawić przez 8lat, a zamiast tego bardzo dużo zepsuł

 

 

 

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Skoro polityków, to tych z PiS-u także. I tak na serio, nic temu Tuskowi nie wyszło, i przez to dwa razy jego partia wybory wygrała ?? Nie widzę tu analogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

Skoro polityków, to tych z PiS-u także.

dla Ciebie to niezrozumiałe?

 

I tak na serio, nic temu Tuskowi nie wyszło

 

wyszło, wyszło, ...posada króla europy za grube miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Krassus - te obiecanki to codziennie serwują nam głównie politycy PO. Proszę daruj sobie te komentarze. Każdy widzi jak jest ale propaganda sukcesu nie zna granic. Polska się rozwija dzięki funduszom z UE i zaradności Polaków którzy każdego dnia muszą walczyć z chorą biurokracją i co non stop zmieniającymi się przepisami. Obecna władza nie jest i jak dotąd nie mieliśmy idealnej ( zapewne nigdy jej nie będzie ) - mogła by być lepsza lub gorsza. Problem jest taki że zwykłego obywatela ma daleko... Chaos w działaniu to ich wizytówka.

Kaszlak79 - co tak na siłę z tym PiS-em. Boisz się go czy masz uczulenie? Może jesteś rodziną z Niesiołowskim:) Emigracja kolego to efekt otwartych granic i łatwego przemieszczania się w UE jak i legalnej pracy po przystąpieniu Polski do Unii. A ty że PiS i PiS itd. Problem jaki jest teraz, którego nie było to to że teraz ludzie wyjeżdżają z zamiarem osadzenia się na stałe. Na początku dużo jeszcze wracało i inwestowało w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ani się nie boję, ani nie mam uczulenia. Zdaje sobie sprawę, że PiS zdobędzie najwięcej głosów jesienią. Różnice między PO a PiS-em jeśli chodzi o sprawy kluczowe dla kraju są niewielkie, obie te partie mają podobne korzenie. Nie chciałbym tylko powtórki z lat 2005-2007, a na to się zanosi, zważywszy na fakt, że PiS utworzy koalicję z Kukizem. Chyba mi nie powiesz, że rząd Marcinkiewicza czy Kaczyńskiego (który to się wcześniej zarzekał zresztą, że premierem nie zostanie po tym jak ś.p. Lech został prezydentem) był ostoją stabilności i skutecznych rządów ...

Co do emigracji, masz jakieś konkretne dane ?? Bo moje spostrzeżenia są zgoła odmienne, jak to stwierdził Prezydent Lech Kaczyński, wyjeżdżają głównie nieudacznicy. Ja puki co wszystkie moje pieniądze zarobione w Holandii z żoną inwestuję w Polsce, co mi zresztą cześć forumowiczów zarzucała, od parobków i zdrajców wyzywając ...

dla Ciebie to niezrozumiałe?

 

wyszło, wyszło, ...posada króla europy za grube miliony

I rozumiem że Jarek by tą posadę olał, jak by miał taką samą szansę jak Donald ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

I rozumiem że Jarek by tą posadę olał, jak by miał taką samą szansę jak Donald ??

zadzwoń i zapytaj jeśli chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

z przyczyn formalnych  nie moglby byc bo nie ma konta w banku i prawa jazdy. :P  :P  :P . konto tak naprawde zalozyl pare lat temu po smierci matki.

 kukiz byl w piatek w moich stronach-na otwarciu nowego browaru ciechana, piwo bylo po 5 wiec pare tys mlodych sie zalapalo na zwiedzanie bylej fabryki jaboli, kiszonej kapusty i ogorkow konserwowych . na koncercie poza muzyka byla tez polityka,

 

czemu polska jest biedniejsza niz reszta zachodniej europy- a jakie oceny mieliscie z historii czy wiedzy o spoleczenstwie- zgaduje ze dopy bo inaczej byscie nie zadawali takich glupich pytan . cala historia polskiej biedy zaczyna sie w 16 wieku, a reszte sobie doczytajcie, teraz na skroty dorobilismy sie troche ale taka droga skonczy sie pewnie podobnie jak w grecji,hiszpanii czy portugali, ktore przed 2 wojna byly na naszym poziomie potem poturbowane przez historie dlugo nie mogly sie podniesc , a po wejsciu do ue chcialy nadrobic zaleglosci setek lat w kilka dekad podobnie jak polska i koniec tego snu w grecji juz niedlugo a potem w innych krajach. ale wtedy bedzie juz rzadzil pis wiec to nie moje zmartwienie B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No wychodzi że te oceny były słabe. Tak naprawdę Polska zawsze była z tyłu za Europa Zachodnią. Tym bardziej śmieszy porównywanie naszego kraju do Niemiec czy UK i liczenie że zmiany polityczne nagle zmienią bieg historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Erozja instytucji państwowych, to świadomy proces przekształcenia politycznego (Działanie Stonogi i Kukiza), internet odgrywa tutaj kluczową role w dezinformacji, opóźniając tym samym „globalne przebudzenie polityczne”, mogące zagrozić ruchom nowego porządku świata."

http://patriotsbook.hvs.pl/polska-na-ostatniej-prostej-do-upadku-czyli-przejecie-wladzy-przez-think-tanki/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Debata JOW kontra system proporcjonalny w trzech częściach.

Wczorajsza konferencja w Lubinie

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

JOW-y nie są idealne, ale to nadzieja "granat", aby rozwalić system partiokratyczny:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No dobrze, jest Kukiz, są JOW-y i jest antysystemowość. A gdzie reszta ?? Z kim Paweł pójdzie do wyborów ?? Jakie poglądy na gospodarkę, na życie społeczne ?? Bo to, że wszystko co dotychczasowe jest złe, i trzeba to rozwalić to dla mnie za mało ... 

Np. jakie jest jego podejście do tej sprawy: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18325688,przekret-stulecia-piekielne-wrota-i-14-godzin-debaty-senatorowie.html?lokale=local#BoxNewsImg

Bo co do PiS-u to wątpliwości nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"InVitro" to zło dla mnie przynajmniej.......tu nie zgadzam się z Kukizem, jednakże jak mówił są priorytety, które mimo rozbierzności różnych frakcji antysystemowych, mają ich złączyć, zatem wiele kwestii będzie podlegało jeszcze dyskusji.

 

"Niemcy przejmą prawa autorskie Sienkiewicza, Iwaszkiewicza oraz Białoszewskiego!

Wszystkie działania Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mają na celu uratowanie dóbr kultury, jakimi zarządza Państwowy Instytut Wydawniczy":

 

https://www.youtube.com/watch?v=SgYgGbW93mQ

 

CZYLI LUDZIE MAJĄ GODZIĆ SIĘ NA PRZEKRĘTY I WYPRZEDAŻ POLSKICH DÓBR, TAK? To jest postawa obywatelska Polaka?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na tym: ^^

Konsekwencją współczesnego trybu życia związanego m.in. z narzuconym pędem i modelem produkcji żywności oraz jej konsumpcją, stresem..... jest rosnąca BEZPŁODNIŚĆ, na którą antidotum ma być metoda „In Vitro”. Żądają od mężczyzn i kobiet coraz większego zaangażownia w pracę i karierę a posiadanie potomstwa dziwnie, może celowo, zaczyna kojarzyć się z ”problemem” odsuwanym w czasie lub z braku czasu. Wymyślają tabletki anty....które ubocznie szkodzą.

Zamrażając zarodki wielcy myśliciele patrzą dalekosiężnie, bo wiedzą, że w wysoko rozwiniętych społeczeństwach już następuje spadek populacji,.... czyli niż demograficzny związany ze stylem życia. Poza tym kod genetyczny ulega mutacji pod wpływem różnych czynników (choroby) . Mydlą nam tylko oczy wskazując na tragedie małżeństw bezdzietnych. Mogliby złagodzić przepisy adopcyjne osieroconych dzieci. Z InVitro nie kryjmy, że gruba kasa płynie.

Odnosząc się do samej metody „InVitro”, będąc osobą wierzącą nienormalnością jest sztuczne, robotyczne zapłodnienie ( kierowanie się parametrami). To pozbawienie miłości i duchowości podczas inicjacji powstawania i kreowania istoty. A to jest najistotniejsze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No i co, twoją alternatywą ma być zmiana trybu życia i rezygnacja z antykoncepcji ?? Jak mocno jeszcze według Ciebie powinniśmy się uwstecznić, żeby spełniać twoją wizję człowieka szczęśliwego ?? Swoją drogą, twoje poglądy koleżanko to naprawdę głębokie, moherowe średniowiecze, ale są ludzie, którzy inaczej myślą.

PS, wytłumacz ludziom, którzy nie stosowali "tabletek anty", prowadzą życie "człowieka poczciwego", jedzą tylko ekologiczną żywność, że zamiast skorzystać z ostatniej szansy na posiadanie swojego potomstwa, będą mogli łatwiej zaadoptować sierotę z domu dziecka i spełnić swój miłosierny obowiązek Polaka-Katolika ... Ciekawe jak byś śpiewała koleżanko, jak by in vitro było twoją jedyną szansą . To jest właśnie hipokryzja, mnie problem nie dotyczy i reszta ma się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

dziecko to nie zabawka, którą można sobie kupić/zrobić, gdy ma się na nią ochotę, albo wyrzucić gdy się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj