_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Rolnik1111    27

Nie jestem fanem Kukiza i nawet nie uważam go za kogoś co może konkretnie poprawić coś na lepsze ale bardzo mnie cieszy to że przez niego PO może spaść na 3 miejsce :)

 

http://polska.newsweek.pl/wybory-parlamentarne-2015-analiza-sondazy-wyborczych,artykuly,364902,1.html

 

A jeśli wziąć pod uwagę to że w tym sondażu pewnie pomineli ludzi którzy mają telefony na karte bez umowy i Polaków za granicą gdzie Kukiz i PIS mają duże poparcie to 3 miejsce PO jest bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nawet jeśli zdobędzie drugie miejsce, to ciężko będzie mu je utrzymać w perspektywie czasu, kiedy jego impet nowatorskości i antysystemowości wyhamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Ostatnio już się buntowali rolnicy, ale jakoś cały kraj za nimi nie poszedł, na co namiętnie liczyli niektórzy użytkownicy tego forum. Nawet sami rolnicy byli podzieleni co do protestu, a cała rzecz rozbijała się o wybicie Pana Izdebskiego na salony, co się nie udało. Polska to nie kraj mlekiem i miodem płynący, ale nie ma obecnie powodów do ogólnokrajowego buntu i wychodzenia na ulice. To przykre jak komuś się nie powodzi w życiu, ale nie można patrzyć na całość przez pryzmat własnego podwórka ...

 

Jedna grupa społeczne nie oznacza wszystkich.

Moim zdaniem ludzie wyjdą na ulice wtedy kiedy Polsce będzie grozić bankructwo,

wtedy zostaną zablokowane konta bankowe - coś podobnego jak w Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To się chyba nie doczekamy tych wyjść bo nic nie wskazuje na bankructwo dzisiaj. Chyba, że PiS zacznie dotrzymywać obietnic.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ostatnio już się buntowali rolnicy, ale jakoś cały kraj za nimi nie poszedł, na co namiętnie liczyli niektórzy użytkownicy tego forum. Nawet sami rolnicy byli podzieleni co do protestu, a cała rzecz rozbijała się o wybicie Pana Izdebskiego na salony, co się nie udało. Polska to nie kraj mlekiem i miodem płynący, ale nie ma obecnie powodów do ogólnokrajowego buntu i wychodzenia na ulice. To przykre jak komuś się nie powodzi w życiu, ale nie można patrzyć na całość przez pryzmat własnego podwórka ...

 

;)

Kaszlak Ty mnie ciągle inspirujesz.....nawet jeśli już nie chcę naprawdę nic napisać to muszę!!!!!!

Tu chodzi o patriotyzm!

PO zapomniało co to znaczy....niby chce najlepiej dla społeczeństwa........naszym kosztem, a największe korzyści mają płynąć dla obcego kontrahenta........Nie widzę w tym nic dobrego w przyszłości.

Kukizowi dobrze się powodzi......dorobił się tzw "super" willi........i co ?  można..można.....

Uważasz, że Ci którym dobrze się powodzi nie są patriotami i osiadaja na laurach.......A tylko Ci którym " nie powodzi się" narzekają"..

To bardzo płytkie stwierdzenie. To zależy od osobowości i wartości...

Pewnie są ludzie, którzy nie narzekają, co wynika  po prostu z lenistwa. Nie interesują się polskościa i tym co się wyprawia w polityce, bo odpowiedni ludzie zadbali o to wymyślając narzędzia, żeby zaabsorbować człowieka czymś głupim....tak jak gry, fb....multum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A Ja nie widzę niczego dobrego dla naszej przyszłości z człowiekiem, który, o zgrozo, zdobywa 20% poparcia w wyborach prezydenckich, a potem rozważa, nawet czysto teoretycznie "romans polityczny" z kimś takim: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18117368,_Koalicja__Stonogi_i_Kukiza_zerwana____po_dwoch_dniach_.html#Czolka3Img

Najbardziej mnie rozbawił cytat Pana Stonogi ..."- Jeżeli będzie sygnał, że chcą się połączyć, wpakuję w nich cztery miliony, zrobię kampanię i nie będę się brał za politykę - mówił na konferencji prasowej. Pierwsze ustalenia w tej sprawie miały zapaść w piątek. "Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament"...

Jakie to czyste, dziewicze i apolityczne, a zarazem cwane i nie nowe, wprowadzić do sejmu ludzi sterowanych od tyłu, a w razie czego naród będzie miał kozła ofiarnego. Ciekawe tylko czy Kukiz jest aż taki głupi, czy już mu za to płacą ...

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie tu nic nie dziwi....a co Ty myślałeś, że wszystko samo się zrobi......???????????? :)

.......mnie cieszy tylko to, że rząd dostanie w d*pę.........i niech sie boi......

A wszystko może byc tylko prowokacą...i zamierzoną interakcją...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Mnie też nie dziwi. Przeraża mnie za to fakt, że ponad 20% naszego społeczeństwa zawierzyło człowiekowi, który tak naprawdę nie ma nic konkretnego do zaoferowania oprócz niechęci do obecnego ładu politycznego i JOW-ów, mając jednocześnie świadomość, że z częścią tego "ładu" będzie się musiał władzą podzielić, bo PiS nie jest niczym nowym na polskiej scenie politycznej. Pokazaliśmy po raz kolejny, jak niedojrzałym politycznie społeczeństwem jesteśmy, wystarczy że ktoś krzyczy przeciwko obecnemu rządowi, nie ważne już co. Na szczęście, w nadchodzących wyborach największy wynik zdobędzie właśnie PiS a nie sekta muzyka.

Poza tym, nie przepadam za populistami, to moje osobiste zdanie o Panu Kukizie.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lubię Cię za to, że masz własne zdanie i konsekwentnie je bronisz do końca mimo wszystko.......(przynajmniej jest dyskusja)

A ja jestem niepoprawną optymistką....i muszę się zawsze przekonywać na własnej skórze.... ;)

 

P.S. A partia to czym jest?....jak nie sektą......też bym ją bez wahania tak nazwała....

bez stworzenia sekty zwolenników=parti nie ma się szans w rządzie..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Partia jest sektą, ergo organizacja Kukiza jest partią. Nie da się robić polityki bez polityki, więc po co Muzyk tak krzyczy o tej apolityczności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby móc zmienić jakiekolwiek przepisy związane z partyjnością rządu, trzeba najpierw stać się też partią......czyli zagrać tą samą bronią ....żeby mieć jakieś szanse. A czy nazwią to antypartią, czyli tymczasową nie oszukujmy się partią....to i tak jest to sekta/partia zwolenników. Chodzi zapewne tylko o formę statusu prawnego.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

pamietacie jeszcze palikota tez mial podobne pomysly, dostal 10 %  wprowadzil 40 poslow, tez swiezych, nieznanych, przeciwnikow obecnego systemu. a po 4 latach co mu zostalo -poslowie rozeszli sie roznych klubach, z pomyslow nic nie wyszlo, pewnie nikt ponownie nie wejdzie do sejmu , 

zwolennicy kukiza wykazuja sie dziecinna naiwnoscia, coz przywilej wieku . radze zeby kazdy jego wyborca przeczytal FOLWARK ZWIERZECY moze wtedy przejrzy na oczy, przy dzisiejszym poparciu dostalby ze 100 mandatow -skad  mialby na szybkiego znalesc tylu uczciwych ludzi, do tego kilkanascie osob na dalsze miejsca listy. moze wy byscie zaglosowali na kogos zupelnie nieznanego tylko dlatego ze jest na jakiejs liscie, ale nie ja i wielu mi podobnych.

 

ywa co ty  ciagle z tym lepperem , o zmarlym niby dobrze albo wcale, ale dla prawdy historycznej to tylko zle moge napisac, bo nie widze nic dobrego -chyba tylko propagowanie solarium, ale to mam w tym tygodniu przy sianie za darmo, z chama zrobil sie pan ale sloma z butow mu wylazila, mial na chwile zloty rog ale zostal mu sie tylko sznur i dlugi do splacenia. ostro bo to nie bohater z mojej bajki  ;[ .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Żeby móc zmienić jakiekolwiek przepisy związane z partyjnością rządu, trzeba najpierw stać się też partią......czyli zagrać tą samą bronią ....żeby mieć jakieś szanse. A czy nazwią to antypartią, czyli tymczasową nie oszukujmy się partią....to i tak jest to sekta/partia zwolenników. Chodzi zapewne tylko o formę statusu prawnego.

Mówiąc mniej elegancko, to samo gówno co reszta, tylko zawinięte w ładniejszy papierek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Może to i dobrze ,że na razie Paweł Kukiz ogranicza się do JOW-ów . Palikot zaczynał od apostazji , marihuany , LGBT i kpiny z każdego kto mu nie pasował. Ma to na co sam sobie zapracował. Paweł Kukiz nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o rasowych (czytaj etatowych) polityków. Jednak na gruncie niezadowolenia też można dużo osiągnąć. Tak przecież zmieniała się Francja, Anglia i Niemcy. Wujek Adaś H. też swoje sukcesy zawdzięczał ludowi niezadowolonemu z trwającego kryzysu. Sumarycznie jego zasługi dla Niemiec są ogromne , a widać to po dzisiejszej pozycji Niemiec. Ruch Pawła Kukiza, frankowi kredyciarze, niezadowolone pielęgniarki, rolnicy i górnicy, oraz mnóstwo młodych mniej lub bardziej wykształconych to siła której niewiele trzeba aby przejąć główny trzon władzy. PIS choćby co dnia pięciokrotnie ustawiał się do komunii nie przekona już do swoich planów rządzenia. Cień Smoleńska zaczyna odrzucać wymiocinami. Dzisiaj jest to sprawa wyłącznie dla historyków. Podobnie Platforma . Jej śmieszne , nie na czasie posunięcia to nie zachęta lecz gwóźdź do trumny. Trzeba również uwzględnić ,że wszystkie ugrupowania mniejsze i większe straciły swój smak i nie działają przyciągająco. To nie jedna wpadka decyduje o tej niechęci lecz dziesiątki afer zamiatanych pod dywan. Fałszywe bezpieczeństwo naszego kraju nie opiera się na elektronicznych wynalazkach kupowanych za miliardy euro lecz na duchu i sile narodu. Kadafi też zbroił swoją armię myśląc  że przynajmniej te kraje w które ładował pieniądze na niego nie napadną. A stało się całkiem odwrotnie. Nikt nam nie sprzeda najnowszego uzbrojenia jeśli sam nie będzie posiadał   jeszcze  nowocześniejszego mogącego to "stare " namierzyć i zniszczyć. Stare Leopardy, rakiety z przed 25 lat, samoloty z technologią lat sześćdziesiątych nawet jeżeli nowocześniejsze niż sprzęt rosyjski to niczego nam nie zapewniają.

Spróbujcie zapytać Polaków na obczyźnie czy chcą wrócić do Polski . Usłyszycie gromkie NIE. A spróbujcie ich zapytać czy staną w obronie swej ojczyzny w chwili zagrożenia?  Dzisiaj ta odpowiedź również nie jest  pomyślna . Dziwicie się temu? Ja się nie dziwię.  Ch.. , d... i kamieni kupa w kraju który istnieje tylko teoretycznie to prawdziwe , nie zmyślone oblicze dzisiejszej polityki PO, PSL, PIS, SLD,.... . Jeśli nie chcecie uznać zasług wujka Adasia H. i rzeczywistej potęgi Niemiec to pozostaje Wam wyłącznie przewrót i odnowa władzy ,chyba że nadal chcecie tkwić pod wpływami idiotów na obcych usługach.

post-27529-0-30692500-1434350609.jpg

post-27529-0-63746400-1434350624.jpg

post-27529-0-71201100-1434350637.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podatek katastralny – kolejne narzędzie eksterminacji Polaków? "1% podatku od swojej nieruchomości rocznie:.........Wszystko wskazuje na to, że Platforma Obywatelska tonie. Jednak na odchodne, w tempie ekspresowym, przygotowuje dla Polaków szereg drastycznych ustaw, których normalnie by nie wprowadziła ze względu na kampanię wyborczą. Jednym z tych pomysłów jest tzw. podatek katastralny".........

"Dług publiczny po 8 latach rozkradania i niszczenia kraju przez bandytów z Platformy Obywatelskiej, wynosi 1 bilion i 50 miliardów dolarów, i codziennie rośnie. Władza konsekwentnie realizuje cel likwidacji już ostatnich resztek polskiej państwowości. O ile w czasach neoliberała Balcerowicza zniszczono polski przemysł, handel i zakłady produkcyjne, o tyle teraz, w czasach neoliberałów z PO trwa likwidacja ostatnich resztek tego, co stanowi o państwie.

Mowa więc o sprzedaży Lasów Państwowych i innych ważnych strategicznie podmiotów."

https://kefir2010.wordpress.com/2015/05/28/po-wprowadzi-podatek-katastralny-ktory-spowoduje-ruine-milionow-rodzin/

http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/

podatek-katastralny-2015.jpg?w=562

Ostatnią ustawą podpisaną przez Komorowskiego będzie... nałożenie podatki katastralnego?

http://warszawskagazeta.pl/polityka/item/1797-ostatnia-ustawa-podpisana-przez-komorowskiego-bedzie-nalozenie-podatki-katastralnego

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jaki przemysł masz na myśli pisząc o dewastacji Pana Balcerowicza?? FSO czy FSM które produkowały jeden model auta przez ponad 25 lat?? A może chodzi o Ursusa, który sam nie potrafił nic konkretnego wymysleć przez lata a licencję MF wprowadzał ponad 13 lat ?? Huty i stocznie ?? Kiedy od przemysłu ciężkiego się odchodzi ... A może ultranowoczesną Unitrę ?? To ma być ten "majątek" pozostały po gospodarce centralnie sterowanej ??
Co do Lasów Państwowych, zgoda, muszą pozostać państwowe, ale czy ktoś czytał propozycje dotyczące Lasów, które zresztą nie przeszły ?? Ja się tam nie dopatrzyłem próby cichej prywatyzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

To się chyba nie doczekamy tych wyjść bo nic nie wskazuje na bankructwo dzisiaj. Chyba, że PiS zacznie dotrzymywać obietnic.

Też nie wierzyłem jak 2007 roku usłyszałem że mają zabrać w kolejnych latach część dopłat bezpośrednich. Też nie wierzyłem jak usłyszałem że mają zamknąć cukrownie która nie ma żadnych długów. Po żyjemy zobaczymy kolego.

 

A Ja nie widzę niczego dobrego dla naszej przyszłości z człowiekiem, który, o zgrozo, zdobywa 20% poparcia w wyborach prezydenckich, a potem rozważa, nawet czysto teoretycznie "romans polityczny" z kimś takim: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18117368,_Koalicja__Stonogi_i_Kukiza_zerwana____po_dwoch_dniach_.html#Czolka3Img

Najbardziej mnie rozbawił cytat Pana Stonogi ..."- Jeżeli będzie sygnał, że chcą się połączyć, wpakuję w nich cztery miliony, zrobię kampanię i nie będę się brał za politykę - mówił na konferencji prasowej. Pierwsze ustalenia w tej sprawie miały zapaść w piątek. "Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament"...

Jakie to czyste, dziewicze i apolityczne, a zarazem cwane i nie nowe, wprowadzić do sejmu ludzi sterowanych od tyłu, a w razie czego naród będzie miał kozła ofiarnego. Ciekawe tylko czy Kukiz jest aż taki głupi, czy już mu za to płacą ...

Teraz już wiem kto czyta takie głupoty. Kolego kiedy robisz sobie wakacje???

Dla mnie jak słyszę słowo koalicja to ż.gać mi się chce.

Czasami myślę że nawet dobrze by było gdyby nie byłoby finansowania partii politycznych z budżetu.

Taki biznesmen jak Stonoga finansowałby a jakbyś nic nie robił to od razu out.

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi, wystarczy wkoło siebie popatrzeć...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Też nie wierzyłem jak 2007 roku usłyszałem że mają zabrać w kolejnych latach część dopłat bezpośrednich. Też nie wierzyłem jak usłyszałem że mają zamknąć cukrownie która nie ma żadnych długów. Po żyjemy zobaczymy kolego.

 

Teraz już wiem kto czyta takie głupoty. Kolego kiedy robisz sobie wakacje???

Dla mnie jak słyszę słowo koalicja to ż.gać mi się chce.

Czasami myślę że nawet dobrze by było gdyby nie byłoby finansowania partii politycznych z budżetu.

Taki biznesmen jak Stonoga finansowałby a jakbyś nic nie robił to od razu out.

A Ja wiem kto głupoty wypisuje. Niestety, koalicja jest kompromisem, a na ten będą się musieli zdobyć posłowie PiS-u, czy tego chcą czy nie. To umiejętność zawierania i utrzymywania koalicji decyduje o stabilności rządu w polskim ustroju politycznym, puki co nie ma u nas jak w USA, gdzie od dziesięcioleci rządzą dwie partie na zmianę, albo w Niemczech, gdzie tworzą się stabilne na dziesięciolecia bloki partii politycznych. Fakt, lepsze byłoby takie rozwiązanie również w Polsce, z silnym premierem, na wzór UK lub prezydentem na wzór USA, ale tak nie jest a krajem rządzić ktoś musi... Chłopie, takie rzeczy były na WOS-ie w szkole średniej, wystarczyło trochę uważać na lekcjach, żeby wiedzieć że pewnych rzeczy nie da się w Polsce wprowadzić.

Taki biznesmen jak Pan Stonoga nie finansowałby ale "pożyczał" danej partii pieniądze, naprawdę jesteś taki naiwny że robiłby to z dobroci ?? I jak by jego beneficjenci polityczni "nic nie robili" to aut, jak to mówisz, a Ja pytam to kto wtedy decydowałby kto krajem rządzi?? Osoby pokroju Pana Stonogi ?? W krótkim  czasie stało by się to co w Rosji, gdzie rządzą miliarderzy-oligarchowie. Wiesz w ogóle kim jest Stonoga, jaka partia go wylansowała, z czego zasłynął i jaki ma stosunek do prawa ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek105    3

Jaki przemysł masz na myśli pisząc o dewastacji Pana Balcerowicza?? FSO czy FSM które produkowały jeden model auta przez ponad 25 lat?? A może chodzi o Ursusa, który sam nie potrafił nic konkretnego wymysleć przez lata a licencję MF wprowadzał ponad 13 lat ?? Huty i stocznie ?? Kiedy od przemysłu ciężkiego się odchodzi ... A może ultranowoczesną Unitrę ?? To ma być ten "majątek" pozostały po gospodarce centralnie sterowanej ??

Co do Lasów Państwowych, zgoda, muszą pozostać państwowe, ale czy ktoś czytał propozycje dotyczące Lasów, które zresztą nie przeszły ?? Ja się tam nie dopatrzyłem próby cichej prywatyzacji...

 

100 % racji, nasza gospodarka była ruiną i nie dziwcie się że Polacy wybrali używane Mercedesy od Poloneza a co do Lasów Państwowych śmieszy mnie to jak ludzie nie mają wiedzy a wypowiadają się. Jestem plantatorem tytoniu i kupuję 100 m3 drewna rocznie od LP. Drewno jest sprzedawane przez pośrednika (firma transportowa) na lewo bez asygnaty i oznaczenia  a o fakturze to zapomnij. Kasa jest dzielona między leśniczymi a firmą w inny sposób nie da się kupić drewna !!! Lasami Państwowymi  zarządza Zorganizowana Grupa Przestępcza i trzeba coś z tym zrobić !!! oni traktują Polskie lasy jak swoją własność bo kto policzy wszystkie drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bo Lasy Państwowe są nasze, czyli tak naprawdę niczyje... Nie jestem jednak za prywatyzacją, tak samo jak nie popieram takich praktyk.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolego ereksio, nie podejmuję z Tobą dyskusji z zasady, gdyż dla mnie twoje poglądy są zbyt radykalne. Ty za moimi też nie przepadasz, o czym mieliśmy już nieraz okazję sobie udowodnić. Szanuję twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam. Zresztą mam podejrzenia, że jesteś właścicielem multikonta na tym portalu, skoro to lubisz, niech tak będzie. Skomentowałem Cię tylko dlatego, bo rażąco kłamiesz na temat emigrantów. Cytuję:

 

 

Spróbujcie zapytać Polaków na obczyźnie czy chcą wrócić do Polski . Usłyszycie gromkie NIE

Otóż muszę Cię zmartwić, bo odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie jest zgoła odmienna. 90% ludzi których spotykam na emigracji zarobkowej, a jestem już emigrantem w Holandii bez przerwy 13 lat, odpowie na pytanie gromkim TAK !! Nawet Ci, którzy tu osiedlili się na stałe, woleli by żyć w Polsce, pobyt tutaj jest dla nich kompromisem oraz sumą wyrzeczeń i nie widzę jakoś u nich tego entuzjazmu, o którym Ty piszesz. Najpierw wyjedź za granicę, pobądź gdzieś chwilę, popytaj Polaków na obczyźnie a potem się na ten temat wypowiadaj. Jak byś gdzieś za granicą był, to zrozumiałbyś istotę emigracji, za czym tu głównie przyjeżdżamy i jak nas na obczyźnie traktują, wtedy byś pojął, że głupoty prawisz.

Z pozdrowieniami i bez odbioru.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

@Kaszlak79

Fajny kolego jesteś. Zadajesz pytania. Sam na nie odpowiadasz a jak ktoś ma inne zdanie to wielka bulwersacja. Zawsze mówię że problem jest w zrozumieniu drugiej osoby i wzajemnym szacunku.

Jeśli chodzi o słowo "koalicja" zacytuję jednego posła " Nie ważne czy PIS wygra wybory czy PO , My i tak będziemy w koalicji...Ha.Ha.Ha".

 

 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kaszlak....znam wielu ludzi za granicą, chyba jak każdy....

Racja w tym, że większość normalnych ludzi wolałaby wrócić (wyjątek krętacze...ćpuni).

-Są tacy na dorobku........np. pary które zbierają na dom....zaczynają od fundamentów, wyjeżdżają sezonowo;

-Są tacy....np. osoba, której rodzice kiedyś się rozstali i nie ma domu, bezradna widzi bezpieczny i spokojny byt jedynie na obczyźnie....chodź wcale nie jest tam szczęśliwa,

-Są tacy....np. Kobieta po 50tce, która pracuje za granicą a w domu mąż z 5 dzieci, w tym jedno niepełnosprawne...

-Są tacy, którzy mają świetną pracę, sprowadzają rodzinę, kupują mieszkanie/dom, który mogą wynajmować, rodzi im się dziecko za granicą, żyją dostatnio, hybrydowe auto itd, chodź tylko facet pracuje.....są niby szczęśliwi, ale tak naprawdę woleliby wrócić do Polski, do bliskich i rodziny....i odkładają ciągle ten zamiar

Przypadków jest multum............

 

Jedno co jest przykre w opinii o Polakach to, że Polak dla Polaka jest wilkiem na obczyźnie............dotyczy to tylko naszego narodu...

A kto jest sprawcą takiej reputacji.......w którą nie chce mi się wierzyć?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

@Kaszlak79

Fajny kolego jesteś. Zadajesz pytania. Sam na nie odpowiadasz a jak ktoś ma inne zdanie to wielka bulwersacja. Zawsze mówię że problem jest w zrozumieniu drugiej osoby i wzajemnym szacunku.

Jeśli chodzi o słowo "koalicja" zacytuję jednego posła " Nie ważne czy PIS wygra wybory czy PO , My i tak będziemy w koalicji...Ha.Ha.Ha".

OK, więc zadam Tobie dwa pytania:

- skoro nie lubisz słowa "koalicja w parlamencie", czy według Ciebie jest w Polsce obecnie na tyle silne ugrupowanie polityczne, aby mogło stworzyć rząd samodzielnie (nadmienię że byłoby to bardzo korzystne) ??

- czy naprawdę myślisz, że sponsorowanie partii politycznych w Polsce przez ludzi pokroju Pana Stonogi nie stanowi zagrożenia utworzenia układu oligarchowie i sterowani zza pleców przez nich politycy ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zastanawia mnie jedno, Kukiz brzydzi się partiami i obecnym systemem chcąc wprowadzić do Sejmu niezależnych posłów którzy będą reprezentować naród. Więc w jaki sposób zmusi on ów posłów do działania dla dobra ogółu a nie rejonu, w jaki sposób zachęci ich do działania w jednej sprawie np. przy zmianie prawa podatkowego gdzie na pewno będą dziesiątki pomysłów bo każdy będzie chciał się wykazać. Czy znacie na świecie podobnie funkcjonujący system? Bo ja nie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj