Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sparta    0

żeby wykręcić elektrozawór to odkrecasz cewke a potem ten zawór, aby sprawdzić czy działa to musisz spowrotem wkrecić cewke na zawór. na prostowniku mase podpinasz pod elektrozawór(najlepiej obok gwintu zaraz przy cewce) a plusa dajesz na wystajace mocowanie na kabel, jesli wciągnie elektro zawór do środka to działa, jesli nie to przeczyść go powietrzem pod ciśnieniem potem wodą lub ropą i tak w kółko, nie zapomnij go na koniec wysuszyc bo mi nie działał jak nie wysuszyłem ;x a jak sprawdzić czy prąd dochodzi to proste- od tego jest miernik a gdy nie masz to, w momencie gdy włączasz przyśpieszacz to niech druga osoba wyciągnie lekko kabelek z elektrozaworu, tak aby troszeczke był rozłączony to bedzie widać jak przeskakuje prąd :) ja tak sprawdzilem czy prąd dochbodzi do elektrozaworu z żółw-zając :)

pawel131    0

przyspieszacz u mnie działa tylko trzeba cewke wymienić. A jest możliwe że 4 elektrozawory naraz przestały działać? Sprawdzałem miernikiem i prąd nie dochodzi chyba że źle sprawdzam.

Darekk310    0

zrób zdjęcie tej cewki i zaworu i wrzuć , jak zobacze go to jeśli się da to będziesz miał go naprawiony tanim kosztem

Wiadomość z agroFakt.pl

Darekk310    0

Dla własnych potrzeb :)

mamy ładowarke w której przłącznanie jazdy szybko wolno realizowane jest za pomocą elektrozaworu.

Swego czasu poszła cewka cena z serwisie 500zł ja przeszukałem neta i zastąpiłem ją cewką elektrozaworu do butli gazowej w samochodzie koszt 40 zł

coś takiego http://www.allegro.pl/item691173614_cewka_...u_gazowego.html tylko najlepiej wziąć mocną 8W lub więcej może być luźna na zaworze byle po podłączeniu napięcia go wciągała :)

pozdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się