Skocz do zawartości
PanJ30

Wezwanie do koszar, a obowiązki rolnika samego prowadzącego gospodarstwo.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co zabrać na komisję wojskową?

galeria
Obowiązki
songo    871

pfff też mi coś, ja tam wolę omijać wojska szczególnie przy takich rozróbach jak są teraz na ukrainie. Kolejna sprawa to niepotrzebny czas wyrwany z życia. Sorry ale mam lepsze rzeczy do roboty niż robienie z siebie błazna na jakimś poligonie czy gdzieś tam.

zbyszek8201    22

Wielu młodych chłopaków uważało że wojsko to stracony/wyrwany czas z życia,wielu z nich przez ten czas/okres zasadniczej służby nic nie robiła/nie zdziałała. Osobiście swoją służbę wspominam dobrze,mimo odległości 400km,wart przy -25,-30stopni itp. Bardziej do tematu, nie wiem jak teraz wyglądają te szkolenia np rezerw lub inne. Lecz gdy byłem w 2004roku w armii,akurat do naszej jednostki trafili  ci z rezerwy,na 2tyg jak dobrze pamiętam. była to największa ściema jaka mogła być,nic nie robili,kadra wolała by ich nie mieć w swoich drużynach,lecz musieli ich przetrzymać . Po prostu wtedy były to zbędnie wydane pieniądze na szkolenie rezerwy,przynajmniej w mojej jednostce. Tak apropo,morze ktoś był w jw 2399 świętoszów...

Wiadomość z agroFakt.pl

Ywa    499

Takie życie, Twoja córka wyjdzie za mąż za "mamisynka alapedała" :P

Arturze a Twój syn również może mieć problem........ :P, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie życzę tego Tobie....

https://www.facebook.com/tvppl/videos/959549160743099/

gdyby nie ta broda....to taki styl dziewczyn....te same uczesanie na żelazko, sztuczne rzęsy....itd  ...na ulicach miliony.....więc uważaj... :rolleyes:

bo to może okazać się, że zakochasz się w transwestycie B)

Edytowano przez Ywa

grzes14405    2

ja raz miałem powołanie do rezerwy, jak już miałem gospodarstwo. pojechalem do jednostki, zaszedłem do dowódcy i powiedziałem, że jak krowy mi wydoji to mogę zostać, no i mnie zwolnił "do cywila" :-D

case-jxu-95    2

Wielu młodych chłopaków uważało że wojsko to stracony/wyrwany czas z życia,wielu z nich przez ten czas/okres zasadniczej służby nic nie robiła/nie zdziałała. Osobiście swoją służbę wspominam dobrze,mimo odległości 400km,wart przy -25,-30stopni itp. Bardziej do tematu, nie wiem jak teraz wyglądają te szkolenia np rezerw lub inne. Lecz gdy byłem w 2004roku w armii,akurat do naszej jednostki trafili  ci z rezerwy,na 2tyg jak dobrze pamiętam. była to największa ściema jaka mogła być,nic nie robili,kadra wolała by ich nie mieć w swoich drużynach,lecz musieli ich przetrzymać . Po prostu wtedy były to zbędnie wydane pieniądze na szkolenie rezerwy,przynajmniej w mojej jednostce. Tak apropo,morze ktoś był w jw 2399 świętoszów...

Służyłem w Zarach ,Żaganiu,w Świętoszowie też było się kilka razy lata 97,98

artur125    289

A w Żaganiu w mieście czy w lesie?Bo ja w lesie tylko 10lat pózniej

Arturze a Twój syn również może mieć problem........ :P, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie życzę tego Tobie...

sory za mój post, bo głupio zabrzmiał.Też Ci tego nie życze,ale patrząc na dzisiejszą młodzież tak to wygląda

case-jxu-95    2

A w Żaganiu w mieście czy w lesie?Bo ja w lesie tylko 10lat pózniej

sory za mój post, bo głupio zabrzmiał.Też Ci tego nie życze,ale patrząc na dzisiejszą młodzież tak to wygląda

Oczywiście w lesie dowódcą brygady był Różański ,mówili na niego oko .Bywało się na strzelnicy Karliki,i poligonie mała joanna,dziś to wszystko miło wspominam ale kolorowo nie było

sxAnia    29

Co wy macie do chłopaków w rurkach? A co do tematu to te szkolenia są nikomu nie potrzebne, wystarczy się nie wtrącać do nie swoich spraw i powrócić do handlu ze wschodem.

Ywa    499

Ja osobiście nie mam nic przeciwko chłopakom w rurkach :) a nawet jestem ZA .........

Żal mi jedynie tych niewieściejących....co z nimi robią trendy

;)

Edytowano przez Ywa

case-jxu-95    2

Brat prowadzi duże gospodarstwo ,krowy,byki świnie,dziś dostał powołanie do rezerwy .Czy można jakoś odwołać się od tej decyzji.Nadmienię że jest jedynym żywicielem rodziny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje