PanJ30

Wezwanie do koszar, a obowiązki rolnika samego prowadzącego gospodarstwo.

Polecane posty

zbyszek8201    169

Wielu młodych chłopaków uważało że wojsko to stracony/wyrwany czas z życia,wielu z nich przez ten czas/okres zasadniczej służby nic nie robiła/nie zdziałała. Osobiście swoją służbę wspominam dobrze,mimo odległości 400km,wart przy -25,-30stopni itp. Bardziej do tematu, nie wiem jak teraz wyglądają te szkolenia np rezerw lub inne. Lecz gdy byłem w 2004roku w armii,akurat do naszej jednostki trafili  ci z rezerwy,na 2tyg jak dobrze pamiętam. była to największa ściema jaka mogła być,nic nie robili,kadra wolała by ich nie mieć w swoich drużynach,lecz musieli ich przetrzymać . Po prostu wtedy były to zbędnie wydane pieniądze na szkolenie rezerwy,przynajmniej w mojej jednostce. Tak apropo,morze ktoś był w jw 2399 świętoszów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie życie, Twoja córka wyjdzie za mąż za "mamisynka alapedała" :P

 

Arturze a Twój syn również może mieć problem........ :P, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie życzę tego Tobie....

https://www.facebook.com/tvppl/videos/959549160743099/

 

gdyby nie ta broda....to taki styl dziewczyn....te same uczesanie na żelazko, sztuczne rzęsy....itd  ...na ulicach miliony.....więc uważaj... :rolleyes:

bo to może okazać się, że zakochasz się w transwestycie B)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes14405    2

ja raz miałem powołanie do rezerwy, jak już miałem gospodarstwo. pojechalem do jednostki, zaszedłem do dowódcy i powiedziałem, że jak krowy mi wydoji to mogę zostać, no i mnie zwolnił "do cywila" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Wielu młodych chłopaków uważało że wojsko to stracony/wyrwany czas z życia,wielu z nich przez ten czas/okres zasadniczej służby nic nie robiła/nie zdziałała. Osobiście swoją służbę wspominam dobrze,mimo odległości 400km,wart przy -25,-30stopni itp. Bardziej do tematu, nie wiem jak teraz wyglądają te szkolenia np rezerw lub inne. Lecz gdy byłem w 2004roku w armii,akurat do naszej jednostki trafili  ci z rezerwy,na 2tyg jak dobrze pamiętam. była to największa ściema jaka mogła być,nic nie robili,kadra wolała by ich nie mieć w swoich drużynach,lecz musieli ich przetrzymać . Po prostu wtedy były to zbędnie wydane pieniądze na szkolenie rezerwy,przynajmniej w mojej jednostce. Tak apropo,morze ktoś był w jw 2399 świętoszów...

Służyłem w Zarach ,Żaganiu,w Świętoszowie też było się kilka razy lata 97,98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A w Żaganiu w mieście czy w lesie?Bo ja w lesie tylko 10lat pózniej


Arturze a Twój syn również może mieć problem........ :P, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie życzę tego Tobie...

 

sory za mój post, bo głupio zabrzmiał.Też Ci tego nie życze,ale patrząc na dzisiejszą młodzież tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

A w Żaganiu w mieście czy w lesie?Bo ja w lesie tylko 10lat pózniej

sory za mój post, bo głupio zabrzmiał.Też Ci tego nie życze,ale patrząc na dzisiejszą młodzież tak to wygląda

Oczywiście w lesie dowódcą brygady był Różański ,mówili na niego oko .Bywało się na strzelnicy Karliki,i poligonie mała joanna,dziś to wszystko miło wspominam ale kolorowo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxAnia    33

Co wy macie do chłopaków w rurkach? A co do tematu to te szkolenia są nikomu nie potrzebne, wystarczy się nie wtrącać do nie swoich spraw i powrócić do handlu ze wschodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja osobiście nie mam nic przeciwko chłopakom w rurkach :) a nawet jestem ZA .........

Żal mi jedynie tych niewieściejących....co z nimi robią trendy

;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Brat prowadzi duże gospodarstwo ,krowy,byki świnie,dziś dostał powołanie do rezerwy .Czy można jakoś odwołać się od tej decyzji.Nadmienię że jest jedynym żywicielem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj