Skocz do zawartości
Bercik92

Pług overum z zabezpieczeniem hydraulicznym problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bercik92    24

Witam. Mam okazje testować pług overum 4 skiby z zabezpieczeniem hydraulicznym i otóż mam problem poniewać w 2 korpusie przecieka olej z siłownika. a w 3 i 4 korpus podnosi się i nie wchodzi w ziemie....może wiecie z jakiego powodu tak się dzieje i co trzeba naprawić i ile będzie to kosztowało? :)

romek6340    203

Siłowniki do regeneracji i dobić ciśnienia... Nie robiłem to szczegółów nie powiem. To coś masz wspomniane ale możliwe że dotyczy innego modelu pługa:

http://olx.pl/oferta/komplet-naprawczy-regeneracja-silownikow-uszczelnienie-plug-overum-CID757-ID5aXhh.html

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/69719-regeneracja-si%C5%82ownika-hyradulicznego-p%C5%82uga-overum/

LOST    7

W siłowniku należałoby zmienić uszczelnienia, natomiast jeśli reszta się podnosi to znaczy, ze nie ma ciśnienia, albo wgl oleju.

Wiadomość z agroFakt.pl

ja w swoim zagonowym za uszczelniacze do 6 siłowników dałem 82 zł dobrałem   wzmocnione [niebieskie] polskie zamienniki  ciśnienie dobite    jest ok    

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez kurtz
      Witajcie! Mam zamiar na dniach kupić pług co C-328, pług raczej na pewno dwuskibowy.
      Który z tych byście polecili? Z góry śliczne dzięki za pomoc.
      https://www.olx.pl/rolnictwo/maszyny-rolnicze/plugi/podkarpackie/?search[order]=filter_float_price%3Aasc

• Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną