Polecane posty

krzy24    2

Witam! Prosze o porade w wyborze betoniarki.
W moim regionie Krasnika i Janowa Lubelskiego sprzedaja dwa typy betoniarek.
Agro-Wikt niebieskie
Belle Bwe pomaranczowe
Ciekawi mnie,ktora jest lepsza przy wyborze kupna...
Jesli ktos ma jakies wiadomosci to prosze o napisanie co do tych dwoch modeli.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

betoniarka jak betoniarka kwestja pojemności i ilości łopatek w środku ja osobiście kupiłem na budowę jakąś niebieska coś około 300l i 3 łopatki i miesza dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Mnie interesuje betoniarka 200l pojemnosc robocza. Tak jest w sam raz.
Lopatki to wszystkie maja po trzy w tej pojemnosci,jak sie przygladalem.
Masz kolego niebieska,czyli ta Agro-Wikt zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Ja mam agro wikt i dwie budowy obskoczyła i się trzyma. Smarować, nie dopuszczać do stwardnienia zaprawy i wszystko będzie działać :)


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Pytam z tymi betoniarkami bo sie obawiam,czy jakas nie jest robiona przez Chinczykow. Na ich towary jestem uczulony.
A co do smarowania to kolega co ma na mysli? Lozyska tylko bo wienca raczej sie nie smaruje smarem z racji zapylenia piaskiem i wapnem...
No i oczywiscie trzeba dbac,zeby zaprawa nie skrzepla w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Te z AgroWiktu też takie jakby papierowe, nie ma porównania do tych PRL-owskich ale za to jakie lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1986    0

Agro-Wikt to polski producent który istnieje na rynku od 1975 roku, zaletą jest że w porównaniu do chińczyka, jak chińczyk z obi Ci się zepsuje wywalasz betoniarkę i kupujesz nową. Jak betoniarka z Agro-Wiktu Ci się zepsuje - naprawiają Ci na gwarancji, lub po zamawiasz część od producenta i wymieniasz, a betoniarka chodzi dalej. Wadą jest niestety cena, bo w porównaniu do tych z Obi są droższe. No ale cóż, dziwne by było, gdyby polski produkt był tańszy od chińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez W0jcik
      Witam. Tak jak w temacie, jaką ładowarkę wybrać plus minus do 35 tyś. Wiem że do takiej sumy pieniędzy nie znajdzie się czegoś super, ale zawsze coś będzie.
      Mam nadzieję że mi pomorzecie.
    • Przez Iluminator
      Witam czy belarus 920 da rade w polu z broną wirową i siewnikiem  2,5m na średnich glebach?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Cześć zamierzam dokonać zakupu prasy rolującej zastanawiam się na tymi trzema firmami. Ursus model Z594 slyszałęm że były z nią problemy ale usterka niby została usunięta.Famarol  18V unii grudziądz i simpa faster. Wykorzystanie prasy głównie do sianokiszonki ale też troche słomy. Którą z  nich najbardziej polecacie a może z doświadczenia, której trzymać się z daleka. Może jakaś inna firma? Doradźcie z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj