Skocz do zawartości
jacek5227

John Deere 6900, power quad - zmiana limitu prędkości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek5227    7

Witam, mam pytanie czy da się jakoś zwiększyć prędkość maksymalną w JD 6900 ('97r z rewersem przy kierownicy) ze skrzynią Power Quad? Czytałem ze można zwiększyć do 50km/h, to prawda? Jak to zrobić? W moim JD w miejscu biegu F jest jakby zaślepka  :P

jasko1993    10

bo 68 i 69 mają 5 grup i dlatego masz zaślepkie, podobno można wstawić tryb w skrzyni i będzie 6 grup oraz większa prędkość

kris14    259

Przy jakich obrotach masz maksymalną prędkość? 

@up, trybu do skrzyni nie wstawisz bo 6 zakresowa ma inną obudowę, 5 zakresowa ma inną.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacek5227    7

właśnie ja mam zaślepke, ale są wersje które wgl. nie mają miejsca na 6 bieg :D interesuje co można z tym zrobić, czy da się zwiększyć prędkość na to 50 km/h?

nie pamiętam, jak sprawdzę to napisze  ;)

jasko1993    10

niewiem jak jest naprawde w skrzyni ale znam dobrze gościa co taką skrzynie kilkukrotnie rozbierał i mówił że nie ma problemu dołożyć zębatkie, a naprawde człowiek czynił różne przekładki

jacek5227    7

ciekawe jak to jest  :rolleyes: ciągnik to nie wyścigówka ale czasami chciałoby się jechać jeszcze szybciej  :lol:

_Grzesiek_5    5

przypnę się do tematu, tylko że u mnie w JD 6400 na F jest zaślepka i ciekawe czy w skrzyni jest do tego przełożenie i czy da się to odblokować bez ingierowania w skrzynię?

_Grzesiek_5    5

coś tam czytałem kiedyś że jest możliwość bez potrzeby ruszania czegoś w skrzyni, ale muszę się jeszcze dowiedzieć w serwisie żeby sprawdzili mi po numerach wszystkie informacje na temat mojego ciągnika, jeżeli będzie info że szybka skrzynia to jest jakaś nadzieje, że da się to zrobić

jacek5227    7

Przy jakich obrotach masz maksymalną prędkość? 

@up, trybu do skrzyni nie wstawisz bo 6 zakresowa ma inną obudowę, 5 zakresowa ma inną.

Obecnie max 43 km/h przy 2,3 tyś obrotów poleci, koła 20.8 R 38.

jasko1993    10

no mój 6830 na zakresie E też leci 41km przy 2200obr opony 600/65 R38 czyli odpowiedniki twojego rozmiaru, to jest normalna skrzynia 40km/h 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agronomek
       mam masseya 6180 i ciągnie tylko 30km/h bo na 4 biegu .nie dziala power shift- jak go odblokowac? z gory dziekuje:)))
    • Przez wojtek918
      Witam wszystkich. Chce wymienić olej w skrrzyni mojego Mf 8110 chcialem zapytac czy ktos z was to juz robil jesli tak to prosze o porady ile oleju mam kupic i jak to robic po koleji????
    • Przez goolman19
      Tak jak w temacie chodzi mi o biegi, a dokładniej gdy jadę na szosowych nagle kontrolka " ta co pokazuje żółwia i królika" gaśnie i MF pozostaje bez biegu jest on
      włączony ale nie jedzie. Dopiero po chwili jak przełączę na żółwia MF jedzie, ale nie chce się przełączyć z powrotem na zająca ;/ dopiero po chwili się zapali lampka i wtedy dopiero idzie przełączyć na zająca i wrzucić bieg ;/ czasami nawet zgrzyta jak sie puszcza sprzęgło ;/ Słyszałem że powodem może być jakiś elektromagnes co jest na bloku koło skrzyni ;/ Jeżeli ktoś wie co to może być prosiłbym o posta pozdr...
    • Przez Peron
      Witam. Kupiłem jakiś czas temu 6180, od razu przeszedł remont skrzyni. Popracowałem dzisiaj z połtorej godzinki w polu z pługiem. Skrzynia jest bardzo ciepła. Czy to normalne, czy może jest jakiś problem?
    • Przez Gladi
       sprawa wygląda tak wszystkie biegi na zakresie zająca chodzą poprawnie ale jak przełączę na żółwia to nieważne jaki bym bieg wrzucił to ciągnik jest jakby na luzie. morze ktoś miał taki problem i wie co morze być przyczyną tego.