Skocz do zawartości
Konsultant_HRIC

Współpraca - Kandydat na dealera poszukiwany (woj.podlaskie)

Polecane posty

W związku z rozwojem sieci dystrybucji naszego Klienta, którym jest renomowana, międzynarodowa firma z branży rolniczej, poszukujemy kandydata na:

Właściciela Punktu Sieci Dealerskiej

w regionie Polski Północno - Wschodniej

Kandydat na dealera to osoba z doświadczeniem w branży rolniczej, najchętniej właściciel małej, rodzinnej, najwyżej kilkuosobowej firmy z branży serwisu maszyn rolniczych, lub urządzeń stosowanych w rolnictwie, w obszarze wyposażenia ferm, np. systemów wentylacji, chłodnictwa itp. lub osoba z doświadczeniem w pracy w firmie rolniczej gotowa, aby taką firmę założyć i poprowadzić.
Kandydat powinien posiadać nieruchomość na terenie województwa podlaskiego.
Powinna się tam znaleźć siedziba o wystarczającej przestrzeni na organizację - biura, magazynu, sklepu, garażu na minimum dwa samochody, warsztatu.
Kandydat na dealera powinien dysponować kapitałem początkowym umożliwiającym rozruch przedsiębiorstwa. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego osoba Dealera będzie szkolona przez ok pół roku w innym regionie Polski oraz zagranicą. Następnie Dealer rozpocznie rozwijać własny biznes i przez co najmniej kolejne pół roku będzie wspierany przez firmę naszego Klienta.

Osoba Dealera powinna charakteryzować się:

• Wykształceniem wyższym rolniczym lub technicznym.
  • Znajomością terenu, klientów, produktów w tym maszyn i urządzeń stosowanych w branży rolniczej w tym zagadnień serwisu, części zamiennych, itd.
  • Kompetencjami handlowymi – doświadczenie w handlu produktami rolniczymi takimi jak: ciągniki, maszyny rolnicze, wyposażenie farm, chłodnictwo, wentylacja, automatyka, części zamienne, serwis.
  • Kompetencjami technicznymi - zna się na serwisie maszyn rolniczych, potrafi zdiagnozować problem, wymienić daną część czy podzespół, praca w warsztacie lub z wozu serwisowego nie stanowi dla niego problemu.
  • Lojalnością - dealer będzie wyłącznym dystrybutorem firmy naszego klienta w regionie, oznacza to, że nie będzie mógł prowadzić sprzedaży, ani serwisu produktów firm trzecich (teren przynależny do punktu dealerskiego zostanie szczegółowo określony w toku procesu rekrutacyjnego).
  • Posiadanym prawem jazdy kat. B i T.
  • Znajomością języka angielskiego – kompetencja mile widziana.

Nasz Klient może zaoferować wybranemu kandydatowi / wybranej kandydatce:

• Wynagrodzenie (przez początkowe pół roku).
  • Wsparcie w zakresie pokrycia części kosztów funkcjonowania firmy (przez następne co najmniej pół roku).
  • Marżę dealera w wysokości zgodnej z polityką firmy.
  • Rekomendacje dealera przez firmę i wyłączność na produkty firmy w swoim regionie (dotyczy to obsługi już istniejących klientów ale także nowych klientów).
  • Szkolenia i rozwój.

Aplikacje zawierające szczegółowe CV oraz list motywacyjny wraz z opisem posiadanych kwalifikacji i warunków do prowadzenia biznesu należy przesłać na adres: jw@hric.pl lub skontaktować się pod numerem tel. 660 703 703

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez davy
      Witam po wielu przeczytanych postach na agrofoto czytam ze masło jest maślane a krowy to sie tak żywi a cielaki to tak. Wiele osób chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo krzywdzi swoje bydło. Nie jestem z wykształcenia żadnym żywieniowcem(a i jak życie pokazuje czasami inżynierowie żywienia wiedza mniej niż ja ) a z rolnictwem mam jedynie odczynienia w domu czyli pomoc dla ojca w prowadzeniu gospodarstwa.

Kreci mnie żywienie bydła i uzyskanie jak najlepszych wyników. Dlatego chce sie podzielić swoja wiedza jaka uzyskałem podczas żywienia zwierząt.

1. Krowy mleczne: stosujemy u siebie kiszonke z traw oraz kukurydzy(moim zdaniem kiszonka z kuku nadaje sie do ...) dlatego tez przeanalizowalem wiele badań i wychodzi na to ze Nutri Honey MIESZANIEC SORGO Z TRAWĄ SUDAŃSKĄ maja taka sama zawartość energii jak kuku a większa zawartość białka(w fazie wegetywnej) młóto browarniane 10kg(wzrost mleka ok 2l dziennie)pasze z dossche Krowa 15 ok 4kg(4x0,5kg dzinnie), lecz od jutra zmiana na wysoko energetyczną Lactomax(zbyt duża ilość białka wychodząca z mocznika u krów) tez dossche(moim zdaniem najtańsze pasze) wysłodki buraczane melasowane suche z glinojecka ok 2Kg witaminy z Josery lacto plus keragen czy jakos tak .

Nigdy wiecej krowom nie podam OTRĘBÓW, ZIEMNIAKÓW, a dlaczego? moim zdaniem strata pieniędzy ;/

Mam nadzieje ze na przyszly rok zawita system TMR

2. Cielaczki: siara w ciągu 2 godzin od wycielenia i od początku Włókno surowe VITACEL(rozwój żwacza ogólny) do pojła do końca odpajania, pierwsze 2tyg mleko matki okres zmiany mleka u mnie trwa tydzień od 3 tyg daje rożnie Josere, Shills, Polmass oraz dostęp do świeżej wody oraz siana i od 2 tyg dostają śrutę z ziarnem kukurydzy oraz płatkami owsianymi(rozwój żwacza "miesniwki") do 3misiaca potem nie trawią ziarna, po 2 miesiącach przestaje odpajać mlekiem ponieważ to jest po pierwsze nie ekonomiczne a po drugie żwacz im sie nie rozwija tak jak trzeba jak jada tylko na mleku. Potem do 11 miesiąca dostają śrutę kiszonek z kuku młóto i kiszonek z trawy oraz siano od czasy do czasu. Odchów cieląt jest najważniejszy i bardzo drogi ok 2,5tys zł i czasami doprowadzaja rolnika do szału hehe ale myślę ze sie opłaca

Wszystkie krowy zapładniane sa sztucznie te co zostawiamy dla siebie cieliczki sa kryte HF a krowy słabsze są kryte mięsnymi w celu szybszej sprzedaży. Nie opisałęm jesazcze jak przebywa okres zasuszenia ale to może sie rozwinie temat to wspomnimy o tym.

Moim zdaniem"Produkcja mleka to czysta działalność gospodarcza a krowy są to pracownice o które trzeba dbać żeby były produktywne" uważam to za czyste odzwierciedlanie pracy człowieka tylko tu pracują zwierzęta.
    • Przez pusty19
      Witam zakładam nowy temat ponieważ chcę wiedzieć czy można podawać mleko od krowy maciorom.
    • Przez zetorteam1516
      http://olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-bomet-2-7-nie-unia-akpil-strumykjak-nowa-CID757-ID9kZnX.html

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-jugoslowianski-nie-jar-met-krukowiak-10-m-CID757-ID9y1S3.html
    • Przez Michal2401
      Witam. Od początku mojej hodowli mam problem z kryciem samic. Nie chcą się one zakacać. Przy kontakcie z samcem kładą się lub uciekają. Wydaje mi się, co też mówi mi wielu hodowców, że moje samice są zbyt tłuste. Jak powinienem je karmić? Proszę o wszelkie wskazówki co do karmienia oraz przygotowania samic do krycia. 
    • Przez marcinal

Witam, jesteśmy firmą która zajmuje się czyszczeniem zboża, mamy w ciągłej sprzedaży plewy z lnu brązowego i złotego. 

Głównym odbiorcą plew są firmy produkujące pasze oraz mieszanki. Mniejszymi odbiorcami są lokalni rolnicy.

W związku ze zwiększeniem produkcji szukam dodatkowego rynku zbytu. Może tutaj ktoś będzie zainteresowany.

cena za plewy to 1,30zł brutto/kg 

plewy możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce przy zamówieniu powyżej 600kg transport gratis. Możliwość sprzedaży na paragon lub fv.

Proszę pisać na email alnatura@wp.pl

lub tel. 607-495-648