• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PaweMariuszMokrzycki
      witam kolegów chcialbym sie dowiedziec od jakich ciagników procz zetora i ursus pasuja kola na rozstaw srub 220mm i o otworze centralnym 165mm chodzi mi głównie o kola 36/38cali zblizone szerokościa miedzy 12.4 13.6 bo jak szukam to wyskakuja mi tylko 9 ale one sa dobre tylko do ziemniakow a przy transporcie szescdziesiatki maja problem nawet z jedna d44 czy d50 a gdzie tym kolibkom do HLek czy BRANDYSek o ładownosci ok 8t gdzie ja na standardowych 28 targam 2 HLki 6011 bo przednie praktycznie podejda od kazdego co ma na 6szpilek a po 2 nawet nowe opony sasiada r42 na 9cali maja plytki protektor bynajmniej te z mitasa

a tak na marginesieostatnio z kolega byłem w czechach ogladac 7211 ktory pracowal na skladzie opalu ale on byl na kolach 23.1 r26 (opony praktycznie lyse) a na przodku miał 275/65 r16 w miedzy czasie kierowca tira nie mogł wyciagnac z sasiedniego zakladu naczepy to podczepilismy wózek dolly do naczepy to ciagnik demba stawal ale wyciagnal ponad 30t na rowna droge

jesli juz byl gdzies post o podobnym temacie to prosze o przylaczenie
    • Przez gospodarz1997
      Witam. Jakie są przeróbki żeby założyć tura? Słyszałem ze baniak trzeba gdzieś indziej zamocować? I czy lampy trzeba dać na maskę?. Bo mam teraz jak były w oryginale. 
    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4

Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez pioetek
      Tak jak w temacie myśle czy da rade jakoś przerobić układ kierowniczy w ursusie 4011 tak żeby wsadzić do niego wspomaganie elektryczne i czy jest to w ogóle możliwe proszę o was o pomoc
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

:wacko:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.