Skocz do zawartości
pavel_214

czy ładowacz czołowy jest precyzyjny

Polecane posty

pavel_214    0

Witam

Mam pytanie odnośnie rozdzielacza hydraulicznego sterowanego linkami do ładowacza czołowego. Generalnie ten rozdzielacz ma trafić do minikoparki gdzie praca łyżka czy ramieniem jest bardziej precyzyjna. Znalazłem właśnie taki rozdzielacz sterowany linkami jaki jest stosowany w ładowaczach. Więc prosiłbym o opinie czy u was takie rozdzielacze są w miarę precyzyjne? Chodzi mi o to czy jak lekko popcham joystick to ten ruch odbiornika jest powolny a jak mocniej to szybszy? Czy działa na zasadzie załączony / wyłączony moglbym generalnie kupić taki rozdzielacz ale platanina 18 węży w kabinie jakoś mnie przerasta. Dlatego piszę do was ten post z prośbą o pomocną opinie. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.3 +1p. ostrzeżeń

GABRYS1997    323

Te rozdzielacze na lince są bardzo precyzyjne, mam u siebie w case i jestem bardzo zadowolony, a jak wsiadłem do ładowarki gdzie był joystick elektryczny to nie moglem tego opanować

tomrolnik    112

tez posiadam rozdzielacz na linki w jd i joystick pracuje precyzyjnie i płynnie, . także polecam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez bartek99718
      Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez sstefan93

witam ,interesuje mnie ladowacz metal technik udzwig 1600kg z amortyzacja wstrząsów oraz chwytak na 2 silowniki, i krokodyl, osprzet moze byc z firmy wolmet bo jest tanszy a materialowo malo sie różni, 
      Ładowacz do ciagnika zetor proxima 65, gdzie kupie najtaniej ? Wie ktos cos ?

moze ktos ma taki sprzet i chcialby podzielic sie opinia ?  
    • Przez artur4
      Czy ktoś szuka ciągnika używanego w popularnej mocy - 100 km?

Kupując używany, każdy chciałby nabyć ciągnik w możliwie jak najlepszym stanie technicznym: w miarę młody rocznik, mały przebieg, skrzynia z rewersem, klimatyzacja i oczywiście w atrakcyjnej cenie.
      Czy ktoś z użytkowników forum szuka takiego ciągnika? Jakie modele macie na oku, jakie egzemplarze oglądaliście i jakie macie wrażenia?