Skocz do zawartości
rudi0018

Lampa Błyskowa wolno się kręci i słabo świeci.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lampa
rudi0018    2

Witam.
Założyłem do Belarusa lampe błyskową z żarówką H1 o mocy 55 wat i po pół roku lampa zaczęła wolniej się kręcić i słabiej świecić.
Co zrobić aby lampa szybciej chodziła i lepiej świeciła?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zdiagnozować problem i naprawić. Ale Ty wolisz założyć temat na forum zamiast choćby sprawdzić połączenia elektryczne.

Wiadomość z agroFakt.pl

MalyJohn    218

U mnie było to samo. Diagnoza zajęła mi 3 minuty. zawsze trzeba zacząć od sprawdzenia kabli itd. U mnie akurat słabo łączyła tzw masa czyli biegun ujemny ;-)

rudi0018    2

Jak zawsze wszyscy bardzo pomocni na forum. ;) Dziękuję za szybkie, wyczerpujące i trafne odpowiedzi. Problem rozwiązał się sam, bo przeczytaniu odpowiedzi.

Zdiagnozować problem i naprawić. Ale Ty wolisz założyć temat na forum zamiast choćby sprawdzić połączenia elektryczne.

Dobrze, że napisałeś, aby sprawdzić połączenia, bo bym nie wpadł na to. Dzięki. ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiem o tym żebyś nie wpadł.

Kristoffer    4

A tak poważnie to bym założył przekaźnik i solidne przewody bo to jest dość duże obciążenie na wyłącznik przede wszystkim i gdzie są straty prądu.

Połączone

Ale zapomniałem żebyś wcześniej sprawdził bezpośrednio lampę z akumulatora czy na pewno jest w porządku.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Tomasz78    287

Panowie zwłaszcza fachowcy pomagają że hej :P ,ale racje maja ,bo byś napisał jaka lampa jak napędzana czy chinol czy porządna  to łatwiej by było .Z domysłu napisze Tobie że jesli jest na pasku to na pewno jest słabe połączenie prądowe ,ale jeśli jest na, nazwę to' dyskiem 'to problem jest w stykach (blaszkach które sie po nim suwają )trzeba je odpowiednio podoginac i przeczyścić tak aby dobrze przewodziły wiadomo co .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się