Polecane posty

PanPawel    306

Witam mam taki problem posiadam Fiata 1180 DT i zakupiłem do niego pługi obrotowe i gdy podpinam przewody do hydrauliki pług się nie obraca ani nie mogę go rozszerzyć drugim siłownikiem. I tu mam takie pytanie czy to może być wina szybko złączek ponieważ pompa daje na pewno tylko olej nie chce wrócić z powrotem bo gdy siłownik jest pusty to go rozpycha ale schować już się nie che. Dodam ze w ciągniku mam szybko złączki ze śrutem a przy pługu są tak jakby na stożek i czy może być tak ze śrut nie wyciska stożka w przewodzie i nie chce zejść olej z powrotem do ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Może nie te wejścia podpinasz każda wajcha powinna mieć swoje 2. Te śruty to jak czujesz opór przy wciskaniu to powinno otwierać się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Jeżeli są dobrze podłączony to mogą być tak jak mówisz że przepływ się nie otwiera najlepiej jak są z łączki są tego samego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703

sprawdź czy podpinasz się w dobre złączki. szwagier jak zmieniał rozdzielacz to poplątał przewody od złączek. pierwsza była tak jakby zasilaniem to druga powinna być powrotem. a tu zonk bo druga to zasilanie z drugiej sekcji. może ktoś kiedyś coś przy tym robił i mógł pomieszać przewody. z drugiej jednak strony to może też być wina złączek. niby się zapinają ale mogą blokować przepływ oleju
a czy przy próbie obrotu przewody się nie napinają???


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak Kristoffer pisze złączki innego typu mają słabsze albo mocniejsze sprężyny i będą się zamykać jak będzie większy napływ np.przy chowaniu siłownika na powrocie olej będzie leciał szybciej i złączka będzie się zatyka, częsty problem ze zużytymi złączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306

nie też tak samo myślałem że może źle podpinamy ale już było milion kombinacji w podpinaniu i nic w końcu doszliśmy do tego że siłownik się chowa po odczepieniu przewodu powrotu czyli nie wraca olej do ciągnika i jedyna rzecz jaką myślę właśnie że szybko złączka nie puszcza oleju z powrotem. No przewody niby czuć że w nich idzie po dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez rolkam72
      Sprzedam części do pompy opryskiwacza p90 Biardzki Zbuczyn. Części w dobrym stanie. Jeśli coś potrzebujesz pisz. Możliwość wysyłki 


    • Przez _Grzesiek_5
      Witam, mam takie pytanie a mianowicie problem. Gdy podłącze np kosiarkę i chce ją podnieść to owszem, podnosi na siłowniku ale gdy puszczę gałkę to kosiarka zaraz opuszcza, tak jakby nie trzymał rozdzielacz albo nie do końca się zamykał, również to się dzieje z podbieraczem przy prasie, podniesie i zaraz opuszcza. Czyżby rozdzielacze do remontu? Czy może jakoś trzeba ustawić? Raz na jakiś długi czas podniesie i trzyma, ale to naprawde rzadko się zdaży 😳
    • Przez tomek9514
      Witam ponownie, 
      Jeden problem zniknął pojawił się następny
      Otóż, balot się bardzo szybko zwija, nie pojawia się sygnał że już jest gotowy gdy wskazówka od średnicy balota zejdzie się z drugą wskazówka, gdy się trochę naiwnie więcej to zaczynają stawać pasy. Gdy uda się owinąć go siatka to wychodzi wgl nie zbity. Wskazówka od ciśnienia na zegarze spada na zera a początkowo ma około 12 bar. 
      Natomiast, gdy otwieram klapę, blokuje jej zamknięcie i luznie pasy to na Nanometrze pojawia się ciśnienie około 200 bar, a gdy naciągane je śpowrotem spada na 0.
      Mial ktoś podobny problem? Dla mnie to magia. Może być winny sterownik który znajduje się po prawej stronie prasy pod półka na dodatkową siatkę? 
      Dziękuję z góry za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj