Polecane posty

XMK13    411

Tu masz z 15014: http://***.com.pl/gallery/image.php?album_id=205&image_id=17300&view=no_count

Może jeszcze się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Tylko przydałaby się większa kabina i siedzenie pasażera, bo trochę może być ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki ciągnik polecacie jako główny na 8ha. Moc ok 75km. Głównie pracował by z prasą i przy warzywach. Zastanawiam się nad Kubotą m7060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

a co myślicie o maszynach z ursusa ? mianowicie chodzi mi o prasę rolującą i owijarkę ponieważ chcemy kupić i interesuje mnie to jak tam one chodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prasa to jest taka sama jak warfama chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

tego to nie wiem nie dawno był u nas przectawiciel handlowy i powiedzał że prasy z ursusa to tylko dobre jak stoją i że powoli schodzą z rynku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój sąsiad właśnie miał warfamę teraz w ostatnie lato kupił ursusa i mu nie za dobrze prasowała ale może ją w końcu ustawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki ciągnik polecacie jako główny na 8ha. Moc ok 75km. Głównie pracował by z prasą i przy warzywach. Zastanawiam się nad Kubotą m7060

 

Nie szkoda ci ponad 130 tyś netto za tą kubote na 8 ha ?? Nie lepiej coś z Ursusa,Zetora lub Farmtraca ? Ciągnik praktycznie takich samych parametrów a duuużo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Farmtrac fajnie się prezentuje. Kubota za to wyposażona na maksa. Zetora ma mój sąsiad i se chwali ale znajomy ma reklamować bo mu tyle pali
RolnikWM tej prasy to bym nie brał ona tak samo wyglądała jak warfama tylko inny kolor. A belki siatką owijał i mu takie koślawe wychodziły, zawsze jedną strona nieowinięta. Lepiej JD 550. C-360 3p robi bele160cm bez problemu

Edytowano przez OLCZAKDANIEL11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie mam pojęcia jak z owijarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Owijarki to raczej większej różnicy nie ma między różnymi markami, bo jest znacznie prostsza konstrukcja niż pras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

kup sobie prasę z john deere 550 ja taką mam na szerokich oponach miód malina tylko ciężko do ciągnika ;) mam też warfame też dobra polecam obie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

tyle że mi chodzi o całkiem nowe prasy bo używanej nie chcem kupywać a nówkę na prow chcę wsiąść i owijarkę i kosiarkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

A może feraboli entry 120? Jest w miarę tania, siatka w standardzie, centralne smarowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

 

 

Tak, to jest panel z 18014A czyli z modelu oferowanego na rynek Afrykański, 15014 ma tylko taką samą kabinę i maskę. Skrzynia i silnik są inne, bardziej zaawansowane (znaczy były, bo tego ciągnika już nie widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo podzespoły w modelu 15014 były ok, tylko ten wygląd trochę taki mało nowoczesny. Poczekamy jeszcze jakiś czas na U-4150 to zobaczymy czy coś poprawili. Mam nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

A może feraboli entry 120? Jest w miarę tania, siatka w standardzie, centralne smarowanie itp.

jeszcze nie słyszałem o tych prasach,wogle one są dobre ? jak ludzie piszą na jej temat ? i najważniejsze jaka jest dostępność części,obecnie mam maskara 2120 i z częściami jest trochę ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Są to włoskie prasy, na olx jest nowa za 56 tyś, na ich licencji JD robi takie same prasy, tylko z szerszym podbieraczem (feraboli ma 1,7 m a JD 1,9 m) jest to model f 440 e, jest ona na premium trade za ok 67 tyś brutto. Poczytaj o nich wątki:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/29729-prasy-feraboli/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/36179-sipma-farma-2-vs-feraboli-entry-120/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/50327-feraboli-120-entry-prasa-co-s%C4%85dzicie/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/45919-prasa-feraboli-czy-metal-fach/

 

Ciekawe kiedy będą w sprzedaży ursusy c 3102 i c 392 bo wydają się fajne.

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj