Polecane posty

romek6340    221

Akurat ten 4150 wygląda, że waży 6900 kg więc tak strasznie się nie zmniejszyła? Wyżej chodziło o to, że sam silnik 6 wcale dużo nie waży. Jedynie rozstaw osi może być większy... Tylko też zależy co kto potrzebuje bo wtedy traci na manewrowości.

Też nie miałem przekonania do tak wysilanych ciągników, jednak czasy się zmieniają (różne normy też mają na to wpływ) i już od jakiegoś czasu też są ponad 100 KM 3 cyl i nie było słychać o problemach... Popracuje to i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

No zobaczy się jak to chodzi ale i tak nie za bardzo mi się podoba ta wysoka moc z 4 cyl może teraz robią mocniejsze silniki że tyle wytrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Podobno ursus bardzo poważnie zastanawia się nad wprowadzeniem modelu, który ma być odpowiednikiem 3512. Ciekawe co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Saherb przestań filozofować i pisać bzdury, bo się czytać tego nie da.

 

Mfek3050 Ursusy podobne do 3512 idą na eksport, a mianowicie 5312.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyfo89    532

Ja wole ursusa narazie dopuki zetor i ursus nie będzie się poważnie psuć to wszystkie są dobre ale koledzy poczekajmy 20 lat i pogadamy co jest lepsze częsiś do ursusa napewno będo troche tanisze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

bo się mało psują ale tylko że to jest taka firma na odpierdziel ,,aby najtaniej" do nich bardziej wygląd ważniejszy niż wytrzymałość nie psują się ale jak z 8-9 lat popracuje ciężko w polu to do  remontu cały będzie iść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

O nowych ursusach mówię bo to tylko wygląda fajnie a ciekawe co ludzie będą mówić jak dobiją do 2000 mth silnik pierwszy zdechnie niż to wszystko jak ktoś będzie mieć ciężką nogę i tak w ogóle ciągniki powinny kochać wysokie obroty brat go będzie kupować więc się dowiem jakie to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ale puerdolisz za przeproszeniem. Perkins 4.4 l robią bez remontu do 20 tys h a Ty tu o 2 tys piszesz, pewnie go naoczy nie widziales. Ja mam ten motor ale 120 KM i hula juz 13 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Saherb przestań filozofować i pisać bzdury, bo się czytać tego nie da.

 

Mfek3050 Ursusy podobne do 3512 idą na eksport, a mianowicie 5312.

Wiem ale facet z ursusa mówił że zamierzają wprowadzić konkretny model, co ma być odpowiednikiem 3512 (tak było napisane w tygodniku rolniczym).

 

http://otomoto.pl/ursus-4512-A493051.html

http://otomoto.pl/ursus-3512-A472098.html

http://otomoto.pl/ursus-2812-A493049.html

To jakaś ściema czy o co chodzi? Bo moim zdaniem one są po ekstremalnym liftingu  :o

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

Ale puerdolisz za przeproszeniem. Perkins 4.4 l robią bez remontu do 20 tys h a Ty tu o 2 tys piszesz, pewnie go naoczy nie widziales. Ja mam ten motor ale 120 KM i hula juz 13 lat...

 

no już hula 13 lat czyli starszy te stare były dobre a te nowe już z wyglądu nie za bardzo podchodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku ale wy macie problem. Silnik jak silnik wiadomo do czego ma służyć, a ile pochodzi to już kwestia samego użytkowania i dbania o niego. A co do tych ciągników co podał kolega mfek3050 .

Tak to są nowe ciągniki, tyle że jakim cudem są one sprzedawane w Polsce?? Przecież te modele są przeznaczone na rynki zagraniczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Bardzo dziwne, wgl od kiedy wznowili ich produkcję? Bo ursus nie ma ich w ofercie, no chyba że są produkowane w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

ursus najlepszy ;) jaki poziom rozmowy taki link xD

 

A swoją drogą gdyby ursus ten 150km był tak jak to było w pierwszej wersji podane  na silniku sisu to może i bym go kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik55    0

Myślę że te kłótnie są zupełnie nie potrzebne. Nie można porównywać Zetora który jest produkowany kupę czasu a Ursusa Który został wznowiony zaledwie parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki XMK13 uciekła mi nazwa kraju, są z Pakistanu :)

 

A co do tego 150 km na silniku sisu. Czemu nie silnik 6 garów bardzo dobry, ale ogólnie modele 14014, 15014 na mnie wrażenia nie robią. Są masywne i chwała im za to, ale wygląd kabiny w środku tego ciągnika i sama ta kabina to porażka. Gorzej ciągnika nie dało się spierniczyć. Mała ilość świateł roboczych na kabinie, ten prawy panel w kabinie też mi się nie podoba i zegary również.

 

Co najmniej z przodu jaki i z tyłu dachy kabiny powinny być 4 halogeny robocze, kabina 4 słupkowa a panel boczny jaki chcialbym aby był w tej serii to taki jak w tym deutz fahrze :)

http://www.deutz-fahr.com/samelib/timthumb.php?src=http://www.deutz-fahr.com/images/products/series-5-ttv/cabin.jpg&w=796&h=490

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

W Ursusie jest przynajmniej prostszy ten panel :) Ale tak na serio, to mogliby wstawić tą kabinę ze 11054 do tego U-4150 i faktycznie dorzucić lamp. A silniki 6 cyl. też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta ze 11054 i serii C to ona właśnie jest ok. Bardzo dobrze przemyślana. Piszę, też serię C bo jak każdy pewnie zauważył różnica jet tylko taka ze Seria C ma węższe błotniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jeśli chodzi o silniki i czesci to ursus i zetor są na jednej półce , zetor bedzie wkładał teraz silniku deutz a to juz troche drozsze ,


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik55    0

Chcecie kupić nowe ciągniki a martwicie się o części. Jest gwarancja a po okresie gwarancji nie jesteście w stanie określić co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj