Polecane posty

RolnikWM    3

mogli by produkować normalne ursusy jak kiedyś tylko z innymi skrzyniami,silniki one miały bardzo dobre tylko skrzynie do d*py takie ursusy miały by niezłe wzięcie wśród rolików i nie potrzebne by nam były ciągniki z zachodu,gdy by ursusy miały inne skrzynie tylko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Mi się podobają te stare, tradycyjne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

no właśnie one fajnie wyglądają tylko inna skrzynia i troche wyciszone kabiny i lepszego ciągnika nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

W 100 % zgadzam się z tobą RolnikWM. Stare Ursusy są niezastąpione, a udoskonalone to już byłyby po prostu świetne.

Połączone:

Ja sądzę i to chyba jest prawda, że w nowych Ursusach to polska jest tylko nazwa i kierowca.

Edytowano przez BestZetor
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jeszcze kabina, maska i inne drobiazgi jednak nowości nie odkryłeś... Przede wszystkim jest polski właściciel i polska marka. Lepiej niech będzie składane z markowych podzespołów i niż "klepane" jak w starym Ursusie, co to żadnych kontroli jakości już nie było. Ważne aby firma się nie wykręcała od odpowiedzialności za swoje produkty i zapewniła odpowiedni serwis gwarancyjny i pogwrancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Dokładnie,jak sprzęt jest wadliwy i zdarzą się jakieś choroby wieku dziecięcego to żaden problem pod warunkiem że servis w ramach gwarancji skutecznie i za darmo usunię każdą wadę i usterkę,ewenetualnie wymieni cały sprzęt na nowy bądź zabierze go zwracając wszystkie pieniądze.

Nawet najlepszym zdarzają się jakieś niedoróbki,grunt to wźiąść za to odpowiedzialność ale obsługa klienta w Polsce jest na bardzo niskim poziomie.

I to nie tylko w maszynach rolniczych.

Zapewnienie klientom poczucia bęzpieczeństwa i pokazanie że firmie na nich zależy nawet gdy już zapłacą bardzo dobrze świadczy o firmie/marce.

Podejrzewam że gdyby producent bez żadnych problemów wywiązywał się z gwarancji i rozeszło by się to po ludziach to od razu dużo chętniej kupowaliby sprzęt takiego producenta nawet gdyby był trochę droższy.

Edytowano przez Rolnik1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Chodzi o to, że on ma się nie psuć ! Nie dość,że drogi, to jeszcze trzeba dołożyć do paliwa, a części to już całkiem dziadostwo ! Dobrze się nie zamontuje, to jeszcze nie pasuje, jakość słaba i po kilku motogodzinach siada i znowu koszty !


Czego wy się podniecanie się tym Ursusem ! Nowe ciągniki tego producenta nie są godne nazywać się jak te legendarne i niezastąpione modele ! Po prostu wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi żal ciebie słuchać bestzetor. Nie będę wcale zdziwiony jak ci za jakiś czas szczeka opadnie z wrażenia jak te nowe ursusy będą trwalsze i lepsze od Zetorow. widziałeś nową urusowską transmisję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Jeszcze kilka lat i znów upadnie, bo na pewno jest  winny swoim podwykonawcom i pamiętaj, że nigdy nie będzie lepszy, m.in. z powodu ceny, części i jakości, a transmisji nie widziałem i nie zamierzam, bo nadal uważam, że to złom. Właściciele nowego Ursusa przyczynili się do rozbioru fabryki w Warszawie i po tylu latach nagle zaczynają produkcję w Lublinie.  Żałosne ! Nowy Ursus nigdy nie będzie lepszy od starego ! Poza tym Polacy stracili o nim dobrą opinię i raczej jej nie odzyskają. Ty masz 15 lat i cieszysz się z byle pierdoły. Powiedz mi, co ty widzisz w tym Ursusie ?!

Edytowano przez BestZetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Boże człowieku, daj wszystkim spokój i opuść ten temat, jak ci się nie podoba to twój problem a nie w kółko nawijasz jedno i to samo, nie wiem już czy się z Cb śmiać czy płakać nad twoją głupotą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

boże człowieku jak się nie podoba to możesz nie pisać leć pisać swoim pepikom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że będzie lepszy od starego? Tyle co mogę powiedzieć że lepiej wygląda i z pewnością będzie za jakiś czas lepszy od zetora. Bo te nowe zetory z tego co słyszę od kolegów co mają to tylko z ceny są ok, a gdy kończy się gwarancja to naprawa za naprawą.

BestZetor ogarnij się. A i mam pytanie zdecydowałeś się w końcu co chcesz na I komunię świętą?

TheBociek1996 w temacie http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2448-co-z-tą-pol-fabryką/page-328 idealnie to ujął :D Pozdro dla niego :) Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Dobra pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja użytkuje nowego zetora proxima 100 z filtrem cząstek stałych i nie jest tak paliwo żerny jak ludzie piszą lepszy niż mtz  i wygodniejszy juz mam 50 mth 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekursus    30

Dzisiaj byłem w Kielcach i oczywiscie odwiedziłem stoisko Ursusa, i tak jak 99% ogladajacych te ciagniki tylko przyszedlem zobaczyc jak to wyglada i szczerze powiem że to jest kompletne dno i co chwile slyszalem negatywne wypowiedzi o tych ciagnikach. Najlepiej prezentuje sie ursus H a reszta to jest porażka, nie bede nawet komentowal tego wykonania. Jedynie gdyby dali mi jakaś nowa 360 za free to bym bral, ale żeby dac za to 100 tys ? Nie pojete, to juz za te pieniadze MTZ ma lepiej wykonana kabine. A i jeszcze taka ciekawostka gdy porownywalem Ursusa i Zetora w obecności przedstawiciela z ursusa, to nie zostawial na Zetorze suchej nitki,wiekszośc informacj wyssane z palca, a najlepsze bylo to jak komentowal filtr dpf, ze jest to cos najgorsze co moze byc, ze co chwile sie zapycha i ciagnik bardzo duzo pali i życzy mi powodzenia z Zetorem który posiada DPF bo bardzo szybko sie to zj**ie, a gdy porozmawialem z osobą techniczna ursusa bo bylem ciekawy co Ursus zrobi aby spelniac normy spalin Euro3B to okazalo sie że rowniez zaloza filtry DPF, Wiec jak to tak ? Bedą zakładac cos co sie tak jeb*e i sami przedstawiciele o tym mowia tak źle ?

Jak dla mnie Ursus już dawno sie skonczyl i juz nie powroci. Juz nie mamy zadnej polskiej fabryki jest tylko montownia podzespolow z calego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Zejdź na ziemię. Widzisz przecież, że jest w planach własna skrzynia biegów, ale nie wyssają jej z palca. Chcesz polskiego ciągnika, polskiej fabryki? To inwestuj w firmę, która do tego dąży.

Kabiny faktycznie nie są porządnie wykończone, ale to tylko pierdółki. Przecież gumową wykładziną nie napędzasz ciągnika. A sama konstrukcja kabiny jest dosyć twarda.

Nie musisz się też martwić, bo nikt Ci nie da Ursusa za free ani nie każe kupować go, więc w czym problem?

Ci  goście na targach (dealerzy też) faktycznie mają zróżnicowaną wiedzę na temat Ursusów. Kiedyś byłem u dealera DF-a, który też sprzedawał Ursusy, to mieli ogromny problem z ustaleniem mocy Ursusa 11054.

Ale pewne jest jedno: jak sprzedaje Ursusy, to będzie je chwalił. Chyba się nie spodziewałeś, że zacznie gadać, że te Ursusy są kiepskie, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

A tak dokładnie to co jest tam źle wykonane? bo tak ogólnie jak piszesz to nic nie wynika a gadają bo coś muszą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak prawie zawsze Ursusa negatywnie źle oceniają Zetorowcy, kiedy dacie sobie spokój, wiem że wolny kraj i każdy wyraża swoją opinie ale trochę przesadzacie juz z tymi komentarzami. O zetorach ( nowych) też słyszałem złe opinie a o starych to już nic nie pisze bo mam jednego na podwórku i sprzedam to jak tylko bd miał pieniądze na nowego Ursusa ( TAK KUPIE NOWEGO URSUSA ! ) bo już mnie kur...ca bierze z tym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Części z 2011 roku przestarzałe ? Skrzynia to stary patent, ale na pewno udoskonalony, sprawdzony i prosty w obsłudze oraz na pewno w dzisiejszych czasach Ursus by go ulepszył .

 

 

Co tam było z 2011roku? Konstrukcja pamiętała lata 80te.

Nie kompromituj się.

Możliwości konstrukcyjne tych skrzyni były już skończone, co tam więcej zmienisz? Zostaje tylko wstawienie nowej konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

80-te? Tam coś się zmieniło poza dodaniem synchronizatorów od '68 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Właśnie źle mówisz. Możliwości tej skrzyni nie zostały wykorzystane. Tej skrzyni brakuje jedynie rewersu (mówię o skrzyni 16x8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No to jak chcesz stawić sam rewers to chyba łatwiej zacząć rysować całą skrzynię od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Teraz to za późno, żeby cokolwiek robić z tymi skrzyniami, ale jeśli dobrze się orientuję, to Proximy są na tych skrzyniach, tylko oczywiście wielokrotnie modyfikowano te przekładnie. I jak widać możliwości były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj