Polecane posty

Ten model 150 km wyjdzie dopiero do sprzedaży prawdopodobnie we wrześniu i nie będzie z silnikiem sisu tylko deutz i znając życie będzie z nową nazwą w 100% oznakowanie serii będzie "U" chociaż ja wolałbym aby seria ta nosiła oznakowanie np. "STRONG"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

jeśli wejdzie do sprzedaży za tak długi czas to dlaczego już od dawna są oferty sprzedaży? coś mi tu nie gra... albo coś pomyliłeś albo rozpoczęli przedsprzedaż z rok przed produkcją (mało prawdopodobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się kłócić bo to nie ma sensu, ale jestem pewien w 100% że go nie ma w sprzedaży. Też patrzyłem na to ogłoszenie około roku temu ale to ktoś chyba tak po prostu wstawił. Napisz na fejsie na stronie ursus-salon albo skontaktuj się z nimi nie ma ich w sprzedaży bo norm spalin nie spełniają silniki sisu. Będą montować w "15014" silnik Deutz'a pisali o tym na farmerze oto dowód:

 

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-o-mocy-150-km-bedzie-gotowy-jeszcze-w-tym-roku,56001.html

 

Jednoznacznie nie ma ich w sprzedaży pod koniec roku wypatruj lub poczekaj ten tydzień do Kielc może nową odsłonę "150" zaprezentują. 
 

Modele Eksportowe 14014A i 18014A są wyposażone w silniki Deutz'a oto link:

 

http://en.ursus.com.pl/images/files/URSUS_agricultural-tracotors-and-machinery-v5-2014-EN_pdf%20.pdf

 

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

z kom pisze to linków teraz nie przejrz bo trochę niewygodnie...
może była sprzedaż z silnikami sisu a trochę się zagapili i nie zdążyli nowych produkować ciągników spełniających normy na ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Musimy poczekać! Chcąc kupić w przyszłości dobry traktor marki URSUS musimy dać im czas na rozwój. Z góry wam zapowiadam rok 2016 będzie pełen niespodzianek, zobaczycie! Albo jestem słabym wróżbitą :D Ale tak na poważnie jestem dumny z marki URSUS. Jeżeli seria C otrzyma pod koniec tego roku zapowiadany elektrohydrauliczny rewers to nie ma bata muszę przekonać tatę do zakupu C-382 z ładowaczem, a może potem o ile nie spalą 150 konnego to i tego się kupi kto wie. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

ale tak ogólnie jakie macie użytkownicy opinie na temat ursusów ?chodzi o wytrzymałość trwałość itp. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej powtórzę się jeszcze raz. Szczerze nie brałbym zetora majora i 60 i 80. Oglądałem wczoraj (na żywo) szału nie ma i pewnej części ciała nie urywa! Nie powiem że ursus lepszy bo jeszcze go nie oglądałem na żywo, ale za jakiś czas będę miał taką okazję. Ale na oko i przeczucie brałbym URSUSA, no i też dobre podzespoły nawet podobne do majora. Mało teraz jest użytkowników tych traktorów, jesteś nim zainteresowany to chopie nie pytaj się na forum tylko jedź do pobliskiego dilera, sam się przekonasz na własnej skórze. I zobaczysz wyjedziesz nim od niego bo Ci się spodoba.

 

PS. Jak sprowadzą C-380 to nakręcę filmik i zrobię dokładne fotki to się nimi z Wami podzielę. :)

 

 

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

cóż może przyszła pora żeby ursus znowu stał się kultową marką, sam osobiście zastanawiam się mocno nad ursusem a nawet dwoma plus sprzęt od właściciela marki, będą mieli pieniądze na dalszy rozwój chociaż a myślę że i ten sprzęt trochę popracuje, podzespoły to przecież mimo wszystko nie jakieś badziewie także myślę że warto zwłaszcza że zetor raz że bazuje często na podobnych a dwa że to jednak kapitał zostanie u nas, czesi dość się wzbogacili na zetorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielasz moje zdanie w tym temacie. Szacunek dla Ciebie za to. Dodam jeszcze jedno. Rolnicy planujecie zakup ciągnika ok 80 KM jako ciągnik pomocniczy, z ładowaczem, czy jako główny na gospodarstwo o areale 15-20 ha wybierzcie URSUSA serii C zobaczycie, że warto mówię Wam. Po co wydawać krocie na ciągniki marki New Holland czy inne. Na dzień dzisiejszy mamy już własne polskie. Może nie są tak bardzo wybajerowane jak NH, ale po co to. Poczekamy do końca roku, ostatecznie do 2016 i te ciągniczki będą z EHR rewersem i podnośnikiem i jeszcze tam nie wiadomo co. Tak mówili a czy tak będzie nie wiem ale jestem dobrej nadziei. Może jestem młody i jeszcze życiem nie doświadczony, ale wiem co piszę i mówię. Po to założyłem konto na AF aby podzielić się z Wami informacjami jakie wyszukałem w internecie i ogólnie. każdego dnia po kilka razy sprawdzam czy nie ma żadnych nowych danych na temat URSUSA. Jeżeli coś znajdę podzielę się z na forum to nieuniknione! Tu macie link do filmiku promującego dilera ursusa. 

 

Edytowano przez Adrian_URSUS_1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szczerze mówiąc nie wiem czemu ludzie tak kupują te zetory, nie wiem jak proximy i forterry ale Major jest po prostu tandetny jak za te pieniądze. A co do ursusa to zdaje mi sie że w marcu sprzedaż bd mieli dość dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem czemu ludzie tak kupują te zetory, nie wiem jak proximy i forterry ale Major jest po prostu tandetny jak za te pieniądze. A co do ursusa to zdaje mi sie że w marcu sprzedaż bd mieli dość dobrą.

 

Może w marcu to jeszcze nie ale kwiecień to na pewno przyniesie im zyski i poprawi statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Podzielasz moje zdanie w tym temacie. Szacunek dla Ciebie za to. Dodam jeszcze jedno. Rolnicy planujecie zakup ciągnika ok 80 KM jako ciągnik pomocniczy, z ładowaczem, czy jako główny na gospodarstwo o areale 15-20 ha wybierzcie URSUSA serii C zobaczycie, że warto mówię Wam. Po co wydawać krocie na ciągniki marki New Holland czy inne. Na dzień dzisiejszy mamy już własne polskie. Może nie są tak bardzo wybajerowane jak NH, ale po co to. Poczekamy do końca roku, ostatecznie do 2016 i te ciągniczki będą z EHR rewersem i podnośnikiem i jeszcze tam nie wiadomo co. Tak mówili a czy tak będzie nie wiem ale jestem dobrej nadziei. 

tak, podzielam zdanie. jak ruszy prow sprzęt tylko nasz rodzimy ciągnik, beczkowóz (niestety polmot nie ma 8 tys na tandemie), owijarka samozaładowcza i parę drobiazgów... silosy paszowe i zbożowe, robot paszowy i wyposażenie obory od całkowicie polskich producentów którzy produkują parę km ode mnie: Michał i Gama, nie mam zamiaru nabijać kieszeni zagranicznym...

jak ktoś ma taką potrzebę żeby wspierać obcokrajowców to niech wspiera ale ja tego nie będę robił, na moje hektary ten sprzęt i tak będzie miał dożywocie a jeszcze serwis bliziutko (kilka do kilkudziesięciu km).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja podlaskie, a tylko około 20 ha plus coś tam w dzierżawę sie złapie co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

Nie chce się kłócić bo to nie ma sensu, ale jestem pewien w 100% że go nie ma w sprzedaży. Też patrzyłem na to ogłoszenie około roku temu ale to ktoś chyba tak po prostu wstawił. Napisz na fejsie na stronie ursus-salon albo skontaktuj się z nimi nie ma ich w sprzedaży bo norm spalin nie spełniają silniki sisu. Będą montować w "15014" silnik Deutz'a pisali o tym na farmerze oto dowód:

 

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-o-mocy-150-km-bedzie-gotowy-jeszcze-w-tym-roku,56001.html

 

Jednoznacznie nie ma ich w sprzedaży pod koniec roku wypatruj lub poczekaj ten tydzień do Kielc może nową odsłonę "150" zaprezentują. 

 

Modele Eksportowe 14014A i 18014A są wyposażone w silniki Deutz'a oto link:

 

http://en.ursus.com.pl/images/files/URSUS_agricultural-tracotors-and-machinery-v5-2014-EN_pdf%20.pdf

do widać jednak prototypy z tymi silnikami sisu,ale to też dziwne bo ja mam katalog ze wszystkimi tymi maszynami które są w sprzedaszy sam już nie wiem 

Pisałem już wcześniej powtórzę się jeszcze raz. Szczerze nie brałbym zetora majora i 60 i 80. Oglądałem wczoraj (na żywo) szału nie ma i pewnej części ciała nie urywa! Nie powiem że ursus lepszy bo jeszcze go nie oglądałem na żywo, ale za jakiś czas będę miał taką okazję. Ale na oko i przeczucie brałbym URSUSA, no i też dobre podzespoły nawet podobne do majora. Mało teraz jest użytkowników tych traktorów, jesteś nim zainteresowany to chopie nie pytaj się na forum tylko jedź do pobliskiego dilera, sam się przekonasz na własnej skórze. I zobaczysz wyjedziesz nim od niego bo Ci się spodoba.

 

PS. Jak sprowadzą C-380 to nakręcę filmik i zrobię dokładne fotki to się nimi z Wami podzielę. :)

kupnem nie jestem zainteresowany bo na moje ha to już tylko jakiś case ze 170 km,ale tylko ciekawi jakie ludzie na te polaczki i czesie mają opinie :)

Edytowano przez RolnikWM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

ja mam Proxime 90 z 2014 i nie pali wcale dużo tylko nie wolno przeciążać silnika bo wtedy to każdy dużo pali i gazować ile fabryka dała zakres obrotów do 1900 ekonomicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

te zetory do chyba ogółem lekko mówiąc gówno każdy go ma zawsze boryka sie z jakimiś problemami,ludzie chyba je biorą tylko ze wzgledu na niska cene

Edytowano przez RolnikWM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno. Niska cena, prosta budowa, ładny czerwony kolorek który po latach wybleknie. Nigdy nie lubiłem ciągników tej czeskiej marki. Jedyne ciągniki które mi się od nich podobają to Forterra HD nic poza tym. może jeszcze 6 garowe będą z tych fajniejszych, ale te małe bez urazy (dla użytkowników) są tak na moje beznadziejne. Szału na mnie nie robią takie jest moje zdanie, może się mylę.

Połączone


Reklama modelu Ursus C-380 z Regionalnego Informatora Rolniczego :)

Ursus_C-380.jpg - zdjęcie mojego autorstwa.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.14 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikWM    3

nawet te HD do napewno nic lepszego nie jest te silniki też do długo nie pochodzą jak 4 gary a 150 km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj