Skocz do zawartości

Polecane posty

Stivi    15

Witam czy polecacie pługi unia atlas 3 skibowy co o nim sądzicie jak sie nim orze jak kryje i czy mtz 82 da rade na 3-4 klasie mam unie kobuz 4 skiby i chce zamienic na cos takiego

locke    291

pług bardzo dobry,ciężki,zabezpieczenia hydrauliczne.Jest tylko jedna wada- luzy na sworzniach.ale można sobie z tym poradzić łatwo :-)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

grzesmaly    691

ja kupilem do 385 bez napendu ug kobuz 4 i sobie radzi bez problemu

Wiadomość z agroFakt.pl

Tuning221    0

ja miałem Unie Tura 3skiby(ponoć taka sama orka jak atlasem) to szczerze nie polecam, ciągnik ma strasznie ciężko, sama orka też nie jest zadowalająca, nie kryje za dobrze i nie obraca skiby tak jak powinien, ja na twoim miejscu pomyślałbym o kvernelandzie(nawet na okrągłej ramie) albo jakimś overumie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikk70
      Witam planuję kupić pług Unia i proszę o opinie użytkowników dokładnie to ibis xm odkładnie long na ścinaczach ? Pozdrawiam
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinię na temat tej serii Case Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinie na temat ciągnika Massey Ferguson 6265, 6255, jakie z awaryjnością tych modeli, jak z pracą skrzyni biegów ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.