Skocz do zawartości

Polecane posty

Stivi    15

Witam czy polecacie pługi unia atlas 3 skibowy co o nim sądzicie jak sie nim orze jak kryje i czy mtz 82 da rade na 3-4 klasie mam unie kobuz 4 skiby i chce zamienic na cos takiego

locke    291

pług bardzo dobry,ciężki,zabezpieczenia hydrauliczne.Jest tylko jedna wada- luzy na sworzniach.ale można sobie z tym poradzić łatwo :-)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tuning221    0

ja miałem Unie Tura 3skiby(ponoć taka sama orka jak atlasem) to szczerze nie polecam, ciągnik ma strasznie ciężko, sama orka też nie jest zadowalająca, nie kryje za dobrze i nie obraca skiby tak jak powinien, ja na twoim miejscu pomyślałbym o kvernelandzie(nawet na okrągłej ramie) albo jakimś overumie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer0408
      Witam stoimy przed zakupem prasy zmiennokomorowej i interesują mnie wszelkie opinie na temat pras krone coprima i fortima nowych gdyż nie ma takiego sprzętu w okolicy bardzo dziękuję pozdrawiam.
    • Przez Bolek96
      Witam czy ktoś siał już odmiane kukurydzy MOROCK i SATIVO z Saatbau jakieś opinie zastrzeżenia ?
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam okazję kupić traktor zetor proxima 100 power z roku 2012 i 2010. Jakie opinie macie na temat tego traktora (jazda, awarie)? Naprawiał ktoś sprzęgło elektrohydrauliczne? Jakie są częste awarie w tych traktorach? Na co patrzyć przy kupnie traktora? 
    • Przez Skanalop
      Witam serdecznie.
      Szukam konkretnych opinii o firmie RogoFarm. Kupował ktoś może od nich cielęta ? Chodzi mi głownie o byczki. Jak przedstawia się u nich zdrowotność, ceny ?
    • Przez michalnh
      Sprzedam pług Akpil 350 CZH 5-skibowy w stanie idealnym, więcej informacji tel. 669 554 908 lub link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/plug-akpil-350czh-jak-nowy-zobacz-tanio-5-skibowy-CID757-IDrNNKr.html