Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stivi    15

Witam czy polecacie pługi unia atlas 3 skibowy co o nim sądzicie jak sie nim orze jak kryje i czy mtz 82 da rade na 3-4 klasie mam unie kobuz 4 skiby i chce zamienic na cos takiego

locke    291

pług bardzo dobry,ciężki,zabezpieczenia hydrauliczne.Jest tylko jedna wada- luzy na sworzniach.ale można sobie z tym poradzić łatwo :-)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tuning221    0

ja miałem Unie Tura 3skiby(ponoć taka sama orka jak atlasem) to szczerze nie polecam, ciągnik ma strasznie ciężko, sama orka też nie jest zadowalająca, nie kryje za dobrze i nie obraca skiby tak jak powinien, ja na twoim miejscu pomyślałbym o kvernelandzie(nawet na okrągłej ramie) albo jakimś overumie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stefanc~360
      Witam interesuje mnie ten jelonek chcę się dowiedzieć konkretnie ile on pali w jakim osprzęcie i na jakiej klasie ziemi jak z jego awaryjnoscia, i czy sprawdził by się na 50 hektarow. Prosze o opinie najlepiej posiadaczy tego jelonka będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam  
    • Przez damiandg
      Witam czy używa ktoś pług zagonowy firmy Staltech? Zastanawiam się nad pługiem 3 lub 4 skibowym. Zastanawiam się czy będzie on lepszy od starych pługów z Uni i z Bometu? Cena też w miarę atrakcyjna bo za około 5000zł mam nowy pług. Nie piszcie mi żebym kupił używanego zachodniego bo oglądałem trochę tych pługów i za 5000zł nie ma nic konkretnego. Może macie jeszcze jakieś propozycje w podobnej cenie.
    • Przez viperwlkp
      witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a
    • Przez endrju321
      Witam,
      Jakie macie opinie na temat produktów firmy Euromasz? Szczególnie interesuje mnie bezorkowy agregat podorywkowy https://www.olx.pl/oferta/bezorkowy-agregat-podorywkowy-euromasz-transport-cala-pl-raty-CID757-IDssLht.html#4757a14709

• Przez FarmtrackDT
      Panowie mam problem Kupiłem pług dwu skibowy obrotowy mechanicznie ale kompletnie nie wiem jak to się robi i za każdym razem muszę wysiadać z ciągnika i się męczyć żeby go ustawić.
      na pewno jest jakaś opcja łatwiejsza,
      prośba o pomoc. jutro wstawię filmik a tym czasem zdjęcia

IMG-3077.MOV

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.