Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnik200m
      Witam chcę się dowiedzieć gdzie są targi z bydłem chodzi mi o woj. kujawsko pomorskie, warmińsko mazurskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie.
      A i jeszcze jedno nie chodzi mi o np. że jest targ z 20 cielakami chciałbym się dowiedzieć o bardzo dużych targach w których można wybrać ładne cielaki w niezłej cenie.
      Dziękuje wszystkim za poświęcenie czasu.
    • Przez CeZaRy29269
      Witam. Mam zamiar kupić 8-10 sztuk cieliczek odchować , po 1,3-1,5 roku zinsyminować poczekać aż się ocielą i sprzedać osobno cielaki a jałówki sprzedam jak będą mieć 25 mies i kupic następne i tak dalej  pytanie czy takie coś sie opłaca jako dodatkowy dochód ? 
    • Przez rolnik50028
      Witam mam dylemat co hodować byki mięsne czy krowy polskie czerwone zachowawcze mam 3h
    • Przez przezuwaczka
      Od miesiąca bawię się SOLem i nawet mi się to podoba. Prosiłabym o opinie i pomysły, jak go w największym stopniu wykorzystać. 
      Program jest darmowy dla stad pod oceną. Reszta musi płacić ponad 200 zl rocznie.
      Jak dla mnie fajne narzędzie. Największa korzyść, dla której warto zalogować się raz do roku, to gotowy rejestr bydła do agencji. Jedno kliknięcie i ściąga się w pdf-ie. Ponieważ cała zabawa jest w uzupełnianiu zdarzeń, planowaniu prac itp, więc wymaga zaangażowania i poświęcenia czasu. Co ciekawego odkryłam, napiszę jeszcze. Proszę każdego o to samo.

• Przez CeZaRy29269
      Witam . Ile musie mieć miesięcy jałówka mięsna aby nadawała się już  na opas ? . Dziękuje