Skocz do zawartości
News
Maaniekk

Mtz 82 89r (problem z odpalani ) gdy cieply

Polecane posty

Maaniekk    0

Witam mam problem z odpalaniem kiedy jest zimny silnik kreci ale nie chce odpalic dymek puszcza taki  niebieski i kiedy wyciagne odprężnik zrobi 3 obroty i pali ? a i gdy jest cieply pochodzi z 10 min i chcę go odpalic to tak jak by byl slaby aku ( aku jest nowy ) alternator 1400 14v 

Edytowano przez Maaniekk

romek6340    203

Pewnie chodzi o tzw. awaryjne gaszenie które często jest nazywane odprężnikiem bo pomaga przy rozruchu.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    363

A sprawdzałeś ustawienie zaworów?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Maaniekk    0

tak byl ustawiane . jak dla mnie to jak by a panewkach chwytal bo kiedys  jak dlogo  kosilem  i zgasilem na chwile tez mial problem odpalic  fo tego dodam ze slabe cisnienie iliwy jest chodz pompe nowa jast olejowa .

slawek29    0

w samochodach czesto takie obiawy, ze jak zimny to ladnie kreci a cieply to ciezko powoduje awaria rozrusznika a konkretnie przebicie stojana na obudowe. ciezko to zdiagnozowac bo miernik raczej tego  nie wykryje a i pradem 12v tez ciezko jest jeden sposob  pradem 230v ale nie bede tego opisywal i nie polecam bo jeszcze kogos porazi. najlepiej podmienic od kogos rozrusznik zeby to wykluczyc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.