Skocz do zawartości
pawelek98

przeciek miedzy skrzynią a silnikiem w belarus 820, wymieniłem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelek98    34

wymieniłem uszczelniacz na wale i dalej cieknie czyżby pęknięta misa czy co? mieliście może jakieś doświadczenia w tym temacie

coffey23    16

ja przerabiałem ten temat w mojim mtz 82ts  na wał simering tylko czerwony silikonowy  czarny zmieniałem po miesiącu twrdy sie zrobił druga rzecz to wałek sprzęgłowy musisz sprawdzić czy z tamtąd nie cieknie czy oleju ubywa ze skrzyni a trzecia sprawa to u mnie nad wałkiem sprzęgła jest wałek w skrzyni na nim jest chba koło pośrednie od napędu pompy hydraulicznej i z niego się siączył olej  ze skrzyni

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelek98    34

nie to na bank z silnika dziś dokładniej się przypatrzyłem to jakby przy ostatniej śrubie przy misie od skrzyni przy rej opasce

Johny6910    12

w sobote robiłem u siebie coś podobnego, myślałem że poszedł uszczelniacz na wale ale okazało sie że to jednak uszczelka pomiędzy blokiem silnika a płytą do której przykręca sie skrzynię biegów, nowa uszczelka pomogła + do tego wymieniłem uszczelniacz na wale bo roboty nie wiele więcej a podtarty był, olej wysadzało na wysokości ramy po prawej stronie silnika 

S-Piotr    48

nie to na bank z silnika dziś dokładniej się przypatrzyłem to jakby przy ostatniej śrubie przy misie od skrzyni przy rej opasce

A ile godzin na liczniku ma Twój MTZ? i który rocznik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się