Skocz do zawartości
News
Rowan

Zbiornik czołowy - podłączenie

Polecane posty

Rowan    2

Witam:)

Chciałbym zapytać, czy wie ktoś może jak podłączyć i w którym miejscu do pompy UDOR 140 węże od zbiornika czołowego, aby przepompowała mi ona wodę do opryskiwacza? :) Wykonałem sobie już zbiornik i teraz będe się brał za połączenie tego wszystkiego, może ktoś będzie mi w stanie pomóc, tak abym nie kombinował bardzo z tym? :)

Z góry dziękuje za pomoc ;)

kris14    261

A opryskiwacz zamontowany z tyłu ma przyłącze do samodzielnego zasysania wody (np ze zbiornika, studni itp?) jeżeli tak- to tam podłącz przedni zbiornik.

Rowan    2

W sumie, to sam nie wiem :) A jak powinno ono wyglądać? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kalka    7

Wstaw zawór kulowy 3 drogowy na wężu, którym pompa zasysa ciecz z opryskiwacza z wolnego wejścia poprowadź wąż do dodatkowego zbiornika

dźwignią decydujesz z czego ma zasysać

rolstudent    104

dokladnie. tak jak jest podłączony zbiornik do płukania opryskiwacza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KlaQ24
      Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem podobnego problemu dlatego piszę nowy temat. Mam problem ze swoim opryskiwaczem, mimo regulacji przepływu na rozdzielaczu ciśnienie na manometrze cały czas wskazuje 2,5 bara. Przy kręcaniu rozdzielaczem ilość wody wizualnie ulega zmianie i przy większym dokręceniu pompa zaczyna klekotać. Co może być przyczyną? 
    • Przez suchy1984
      Witam poszukuje osoby która ma lub miala taki kompuer do opryskiwacza  . Chodzi mi o instrukcje kody do niego .komputer to spreymatik s+

• Przez Gebrowski
      Witam.
      Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340
      Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;
      Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

• Przez Damian24424
      Witam kupię Belkę herbicydowa jednostronna wraz z uchwytem mocującym
    • Przez Wojtek_58
      Czy ktoś na południu Polski ma taki opryskiwacz i mógłby udzielić pewnych informacji na temat obsługi/użytkowania.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.