Skocz do zawartości
News
Rowan

Zbiornik czołowy - podłączenie

Polecane posty

Rowan    2

Witam:)

Chciałbym zapytać, czy wie ktoś może jak podłączyć i w którym miejscu do pompy UDOR 140 węże od zbiornika czołowego, aby przepompowała mi ona wodę do opryskiwacza? :) Wykonałem sobie już zbiornik i teraz będe się brał za połączenie tego wszystkiego, może ktoś będzie mi w stanie pomóc, tak abym nie kombinował bardzo z tym? :)

Z góry dziękuje za pomoc ;)

kris14    261

A opryskiwacz zamontowany z tyłu ma przyłącze do samodzielnego zasysania wody (np ze zbiornika, studni itp?) jeżeli tak- to tam podłącz przedni zbiornik.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kalka    7

Wstaw zawór kulowy 3 drogowy na wężu, którym pompa zasysa ciecz z opryskiwacza z wolnego wejścia poprowadź wąż do dodatkowego zbiornika

dźwignią decydujesz z czego ma zasysać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cinkowski96
      sezam31 Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego opryskiwacza Tad-len 1000l ciągany z przystawką do jagodowych. Znacie może jakieś opinie o nim? I czy warto dopłacić do włoskich części? Dostałem ofertę na takiego za 17500 zł.
    • Przez t25a1
      Kupie 2 zbiorniki mauzer 1000l uszkodzone(pęknięte, dziurawe). Najlepiej woj podkarpackie.
    • Przez elpolacco
      Sprzedam silos na zboże.Pojemność ok. 10T. Wymiary widoczne na zdjęciach.
      Średnica zbiornika: 2.4m
      Wykonane z blach o grubości: 3mm.
      Zbiorniki czyste, magazynowane były w nim tylko pasze. 

Miejscowość: Wolbrom (małopolskie)
      Możliwość transportu w dowolne miejsce w okazyjnej cenie.
      Cena: 3000zł.

Zdjęcia w ogłoszeniu:
      https://allegro.pl/silos-paszowy-zbiornik-na-zboze-10t-i7453786433.html

Więcej informacji udzielę telefonicznie
      Tel. 5O2 O21 846

• Przez ThePerkins
      https://www.olx.pl/oferta/schladzalnik-mleka-430l-zamienie-CID757-IDwMAPZ.html  Sprzedam bądź zamienię na większy najlepiej 650l Mazowieckie/Podlaskie 
    • Przez rafal4610
      Witam. W mojej pompie w opryskiwaczu kończą sie łożyska i uszczelniacze. Tak na szybko próbowałem odkręcic śruby i lipa. Pompa od nowości nie rozbierana (ponad 20 lat ) i śruby nie chcą drgnąc. Na dodatek są na śrubokręt co też utrudnia sprawe. Macie jakieś sposoby na rozbiórke takiej pompy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.