Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
soltys13

Sprzedam agregat uprawowo siewny bierny Amazone kosiarki claas wm

Polecane posty

soltys13    37

Witam sprzedam zestaw uprawowy siewny  bierny  3 metrowy. 

W skłąd zestawu wchodzi  : 

- agregat uprawowy z  hydropakiem  3 metrowy  bierny  z wałem strunowym   

siewnik   AMAZONE D7 SPECIAL S  3 METROWY    ścieżki  i znaczniki hydraulicznie zamykane.   

Możliwość sprzedaży samego agregatu.

Sprzedam też 2 kosiarki class  2 bębnowe  szerokość koszenia 185 cm  stan bdb

Małe zapotrzebowanie mocy . 

Więcej informacji pod tel.  602738971. 

post-34686-0-51573600-1426761111_thumb.jpg

post-34686-0-98016500-1426761174_thumb.jpg

post-34686-0-41965900-1426761251_thumb.jpg

post-34686-0-93008900-1426761318_thumb.jpg

post-34686-0-50543200-1426761750_thumb.jpg

post-34686-0-65533700-1426761821_thumb.jpg

post-34686-0-21612300-1426761892_thumb.jpg

post-34686-0-07461500-1426761965_thumb.jpg

corrado    359

Ile cenisz za sam agregat?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

• Przez marian508
      witam nie wie ktos przypadkiem jak rozmontować na czesci pierwsze talerze do d8 oprócz tych 3 srub którymi jest przykrecony nie ma zadnych innych śrub a potrzebuje wyciągnąć jeszcze ośkę 
    • Przez Tracer99
      Witam,nie tak dawno temu zakupiłem siewnik zbożowy marki Stegsted 2.5 m.Posiada on przeciw zapychacze lecz nie ma zgrabek z tyłu,stąd moje pytanie czy te przeciw zapychacze wystarczą da zasypywania ziarna czy mam dorabiać jakieś grabki dodam iż nie miałem jeszcze okazij nim siać.. 
    • Przez Konrad2510
      Witam sieje po 20hektarów buraka rocznie i mam pytanie jak nowy siewnik polecacie do buraka tak na 40ha z uslugami? do tej pory sial mi gość ale teraz chce 200 do hektara i jeszcze za dojazd itp.. takie stawki i nas.. i decyzją padła na nowy i t u co polecacie proszę o rady
    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.